Je 22.02.2018, svátek má Petr, Etela, Petronius, slavíme Mezinárodní den skautů - Den sesterství, Evropský den obětí Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
Tabulka soutěže
Základní část
1  BK NAPOS Vysoká n.L.
2  Královští Sokoli
3  BSK Continental TJ Jičín
4  TJ Sokol Stěžery
5  Loko Trutnov
6  Loko Trutnov B
7  Sokol Nilfisk Hradec Králové
8  SK Týniště nad Orlicí
Nejlepší střelci
(podle ø na zápas)
1 Prokopec Adam
173 b. | ø na zápas 13.31
2 Klucho Ondřej
154 b. | ø na zápas 9.63
3 Lannen Tomáš
71 b. | ø na zápas 7.10
4 Sýkora František
94 b. | ø na zápas 6.71
5 Hůlková Jana
11 b. | ø na zápas 5.50
6 Fiala Martin
73 b. | ø na zápas 5.21
Soupiska
3 Rózanski Ondřej
8 let |             |  
6 Mečíř Jonáš
9 let |             |  
7 Klucho Ondřej
10 let |             |  
8 Křemenský Štěpán
10 let |             |  
9 Rychetský Lukáš
11 let |             |  
12 Lannen Tomáš
10 let |             |  
14 Kos Nikolas
10 let |             |  
24 Fiala Martin
10 let |             |  
30 Zálešák Matěj
8 let |             |  
33 Švanda Daniel
11 let |             |  
45 Frinta Lukáš
7 let |             |  
50 Zahradníková Anna
10 let |             |  
51 Konfederák Filip
12 let |             |  
52 Sýkora František
9 let |             |  
53 Prokopec Adam
10 let |             |  
54 Rosa Zdeněk
9 let |             |  
Bönischová Izabela
10 let |             |  
Gumanová Valerie
10 let |             |  
Hůlková Jana
11 let |             |  
Chlebová Anna
10 let |             |  
Kalousek Vojtěch
8 let |             |  
Kasper Jakub
8 let |             |  
Němeček Jiří
9 let |             |  
Sloupová Adéla
10 let |             |  
Vávra Ondřej
11 let |             |  
 Další zápasy - Hala Gymnasia
VČ přebor nejmladšího minižactva U11
Ne - 04.03.2018 (D)
VČ přebor nejmladšího minižactva U11
So - 17.03.2018 (D)
VČ přebor nejmladšího minižactva U11
Ne - 18.03.2018 (D)
VČ přebor nejmladšího minižactva U11
So - 07.04.2018 (D)
SK Týniště nad Orlicí Loko Trutnov B Loko Trutnov B TJ Sokol Stěžery
           
       
Nejml. minižáci U 11
VČ přebor nejmladšího minižactva U11

Nejml. minižáci U 11 VČ přebor nejmladšího minižactva U11
Trenér: Tomáš Urbanec
Nejml. minižáci U 11 - VČ přebor nejmladšího minižactva U11
<center>Nejml. minižáci U 11 - VČ přebor nejmladšího minižactva U11
</center>
Nejml. minižáci U 11 - VČ přebor nejmladšího minižactva U11

Fotografie týmu pro sezónu 2017

Kvalifikace o MČR nejml. minižáků - mix
kvalifikace o MČR
ADFORS Basket Litomyšl-MIX
17. 02. 2018, 11:00, doma
ADFORS Basket Litomyšl-MIX
17. 02. 2018, 11:00, doma
SŠB Pardubice-MIX
17. 02. 2018, 13:00, venku
SŠB Pardubice-MIX
17. 02. 2018, 13:00, venku
Sezóna celkemSezóna celkem
17. 02. 2018, v 11:00
Loko Trutnov - ADFORS Basket Litomyšl-MIX
35:60
(9:16, 8:25, 4:13, 14:6)
rozhodčí: Kohout Marek, Brandejs Tomáš
Celkem 0 13 / 13 0 / 0 32 / 9 0 0 0 0 0 0 0 19 -7 35
# Hráč Čas 2b 3b TH D.ú. D.o. Bl. As. M+ M- F+ F- Hod. B.
9 Hůlková J. 0 4 / 4 0 / 0 8 / 2 0 0 0 0 0 0 0 2 2 10
50 Zahradníková A. 0 2 / 2 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 5 -1 4
53 Prokopec A. 0 2 / 2 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 4
7 Klucho O. 0 1 / 1 0 / 0 4 / 1 0 0 0 0 0 0 0 1 -1 3
51 Gumanová V. 0 0 / 0 0 / 0 8 / 3 0 0 0 0 0 0 0 1 -3 3
52 Sýkora F. 0 1 / 1 0 / 0 2 / 1 0 0 0 0 0 0 0 4 -2 3
12 Lannen T. 0 1 / 1 0 / 0 2 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
24 Fiala M. 0 1 / 1 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2
54 Rosa Z. 0 1 / 1 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2
66 Chlebová A. 0 0 / 0 0 / 0 8 / 2 0 0 0 0 0 0 0 0 -4 2
6 Mečíř J. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Kos N. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Sloupová A. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Bönischová I. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Němeček J. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. 02. 2018, v 13:00
SŠB Pardubice-MIX - Loko Trutnov
122:13
(35:5, 34:4, 28:2, 25:2)
rozhodčí: Brandejs Tomáš, Kohout Marek
Celkem 0 5 / 5 0 / 0 8 / 3 0 0 0 0 0 0 0 15 -7 13
# Hráč Čas 2b 3b TH D.ú. D.o. Bl. As. M+ M- F+ F- Hod. B.
24 Fiala M. 0 1 / 1 0 / 0 4 / 2 0 0 0 0 0 0 0 2 0 4
50 Zahradníková A. 0 2 / 2 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 4
7 Klucho O. 0 1 / 1 0 / 0 2 / 0 0 0 0 0 0 0 0 2 -2 2
54 Rosa Z. 0 1 / 1 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2
9 Hůlková J. 0 0 / 0 0 / 0 2 / 1 0 0 0 0 0 0 0 1 -1 1
6 Mečíř J. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 1 -1 0
12 Lannen T. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Kos N. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Sloupová A. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 1 -1 0
19 Bönischová I. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 2 -2 0
23 Němeček J. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Gumanová V. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 1 -1 0
52 Sýkora F. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 1 -1 0
53 Prokopec A. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 1 -1 0
66 Chlebová A. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Celkem 0 304 / 304 0 / 0 235 / 82 0 0 0 0 0 0 0 204 333 690
Hráč Čas 2b 3b TH D.ú. D.o. Bl. As. M+ M- F+ F- Hod. B.
 Rózanski O. 0 1 / 1 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2
 Kalousek V. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 Mečíř J. 0 2 / 2 0 / 0 2 / 0 0 0 0 0 0 0 0 4 -2 4
 Klucho O. 0 75 / 75 0 / 0 17 / 4 0 0 0 0 0 0 0 26 115 154
 Křemenský Š. 0 2 / 2 0 / 0 8 / 2 0 0 0 0 0 0 0 6 -6 6
 Rychetský L. 0 5 / 5 0 / 0 2 / 1 0 0 0 0 0 0 0 9 1 11
 Hůlková J. 0 4 / 4 0 / 0 10 / 3 0 0 0 0 0 0 0 3 1 11
 Lannen T. 0 31 / 31 0 / 0 23 / 9 0 0 0 0 0 0 0 15 42 71
 Kos N. 0 2 / 2 0 / 0 2 / 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 4
 Sloupová A. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 1 -1 0
 Kasper J. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 1 -1 0
 Bönischová I. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 2 -2 0
 Vávra O. 0 3 / 3 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 6
 Němeček J. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 5 -5 0
 Fiala M. 0 30 / 30 0 / 0 34 / 13 0 0 0 0 0 0 0 37 15 73
 Zálešák M. 0 5 / 5 0 / 0 7 / 1 0 0 0 0 0 0 0 9 -4 11
 Frinta L. 0 11 / 11 0 / 0 6 / 3 0 0 0 0 0 0 0 10 12 25
 Zahradníková A. 0 4 / 4 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0 8
 Gumanová V. 0 0 / 0 0 / 0 8 / 3 0 0 0 0 0 0 0 2 -4 3
 Konfederák F. 0 5 / 5 0 / 0 10 / 2 0 0 0 0 0 0 0 10 -6 12
 Sýkora F. 0 36 / 36 0 / 0 54 / 22 0 0 0 0 0 0 0 22 40 94
 Prokopec A. 0 80 / 80 0 / 0 36 / 13 0 0 0 0 0 0 0 24 126 173
 Rosa Z. 0 8 / 8 0 / 0 8 / 4 0 0 0 0 0 0 0 7 9 20
 Chlebová A. 0 0 / 0 0 / 0 8 / 2 0 0 0 0 0 0 0 0 -4 2
Třetí
Čtvrtý

 Nejnovější články
Nejmladší minižáci ukončili základní část oblastní soutěže fotak
10. 04. 2017, Tomáš Urbanec
Tento týden sehráli kluci U11 poslední zápasy oblastní soutěže. Proti Pardubicím jsme podali hlavně v prvním zápase bojovný výkon, v druhém už trochu došly síly. V neděli jsme se potkali se soupeřem s velmi dobře organizovanou obranou, se kterou si kluci moc neporadili. Celkově sezóna dopadla podle očekávání, pro většinu kluků to byla první zkušenost s klubovými soutěžemi v basketbalu. Příští ročník by již měl být i o výsledcích na rozdíl od tohoto, ve kterém jsme obsadili 9.místo.

... Celý článek ...
 Nejnovější fotogalerie

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

BAK

DLNK

DLNK

Radio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 OBI
OBI
DMS POMOCKOSEM na 87 777
DMS POMOCKOSEM
Výročí
25. 02.
dort David Žilka
(St. mini U13)
24. 02.
dort Adam Prokopec
(Mini minci U 11)
22. 02.
dort Aleš Janata
22. 02.
dort Martina Eva Suchánková
(Ml. žákyně U14, St. žákyně U15)
 
Nilfisk Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz