Je 25.04.2018, svátek má Marek, Irvin, Izmael, Vojen, slavíme Světový den boje proti malárii Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
Tabulka soutěže
Základní část
1  Sokol Nilfisk Hradec Králové
2  ADFORS Basket Litomyšl kval
3  BVK Holice
4  BK Synthesia Pardubice kval.
5  TJ Jiskra Havlíčkův Brod
6  Královští Sokoli kval.
7  Loko Trutnov
8  BK Studánka Pardubice
9  Basket TJ Svitavy
Nejlepší střelci
(podle ø na zápas)
1 Zapadlo Hugo
274 b. | ø na zápas 12.45
2 Zahradník Jan
100 b. | ø na zápas 10.00
3 Antoš Jonáš
135 b. | ø na zápas 9.64
4 Vlach Ondřej
163 b. | ø na zápas 9.06
5 Nýdrle Tom
121 b. | ø na zápas 6.72
6 Masopust Daniel
34 b. | ø na zápas 5.67
Soupiska
8 Kozlovský Jakub
13 let |             |  
18 Langr Matyáš
12 let |             |  
23 Urbanec Jakub
12 let |             |  
33 Nýdrle Tom
12 let |             |  
35 Bedrník Adam
12 let |             |  
42 Kopecký Jan
13 let |             |  
43 Mareš Adam
12 let |             |  
44 Zapadlo Hugo
13 let |             |  
45 Plecháč Matyáš
12 let |             |  
46 Pokorný Šimon
12 let |             |  
53 Zahradník Jan
12 let |             |  
55 Masopust Daniel
13 let |             |  
Antoš Jonáš
13 let |             |  
Vlach Ondřej
12 let |             |  
St. minižáci U 13
VČ přebor staršího minižactva U13

St. minižáci U 13 VČ přebor staršího minižactva U13
Trenér: Petr Zapadlo
Asistent: Tomáš Urbanec
St. minižáci U 13 - VČ přebor staršího minižactva U13
<center>St. minižáci U 13 - VČ přebor staršího minižactva U13
</center>
St. minižáci U 13 - VČ přebor staršího minižactva U13

Fotografie týmu pro sezónu 2017

VČ přebor staršího minižactva U13
o 5. místo
BK Synthesia Pardubice kval.
07. 04. 2018, 13:15, venku
BK Synthesia Pardubice kval.
07. 04. 2018, 13:15, venku
Královští Sokoli kval.
07. 04. 2018, 09:45, venku
Královští Sokoli kval.
07. 04. 2018, 09:45, venku
Sezóna celkemSezóna celkem
07. 04. 2018, v 13:15
BK Synthesia Pardubice kval. - Loko Trutnov
47:51
(3:14, 14:18, 12:8, 18:11)
rozhodčí: Večeřa Miroslav, Nývltová Eva
Celkem 0 24 / 24 0 / 0 11 / 3 0 0 0 0 0 0 0 16 27 51
# Hráč Čas 2b 3b TH D.ú. D.o. Bl. As. M+ M- F+ F- Hod. B.
41 Zahradník J. 0 10 / 10 0 / 0 2 / 0 0 0 0 0 0 0 0 1 17 20
32 Vlach O. 0 4 / 4 0 / 0 6 / 3 0 0 0 0 0 0 0 2 6 11
44 Zapadlo H. 0 4 / 4 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 8
43 Antoš J. 0 3 / 3 0 / 0 3 / 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 6
35 Bedrník A. 0 2 / 2 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 1 3 4
46 Pokorný Š. 0 1 / 1 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2
14 Kozlovský J. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 2 -2 0
31 Urbanec J. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Nýdrle T. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 1 -1 0
42 Kopecký J. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 1 -1 0
50 Mareš A. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 5 -5 0
07. 04. 2018, v 09:45
Královští Sokoli kval. - Loko Trutnov
44:65
(13:19, 8:5, 15:26, 8:15)
rozhodčí: Bartoňová Pavlína, Nývltová Markéta
Celkem 0 30 / 30 0 / 0 15 / 5 0 0 0 0 0 0 0 9 46 65
# Hráč Čas 2b 3b TH D.ú. D.o. Bl. As. M+ M- F+ F- Hod. B.
43 Antoš J. 0 11 / 11 0 / 0 3 / 0 0 0 0 0 0 0 0 2 17 22
41 Zahradník J. 0 7 / 7 0 / 0 7 / 2 0 0 0 0 0 0 0 0 11 16
44 Zapadlo H. 0 6 / 6 0 / 0 2 / 0 0 0 0 0 0 0 0 1 9 12
32 Vlach O. 0 2 / 2 0 / 0 1 / 1 0 0 0 0 0 0 0 0 5 5
50 Mareš A. 0 1 / 1 0 / 0 2 / 2 0 0 0 0 0 0 0 0 4 4
14 Kozlovský J. 0 1 / 1 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2
31 Urbanec J. 0 1 / 1 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2
42 Kopecký J. 0 1 / 1 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2
33 Nýdrle T. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 3 -3 0
35 Bedrník A. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 1 -1 0
46 Pokorný Š. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 1 -1 0
Celkem 0 481 / 481 10 / 10 272 / 87 0 0 0 0 0 0 0 319 575 1079
Hráč Čas 2b 3b TH D.ú. D.o. Bl. As. M+ M- F+ F- Hod. B.
 Kozlovský J. 0 38 / 38 0 / 0 17 / 3 0 0 0 0 0 0 0 18 47 79
 Mareš A. 0 8 / 8 0 / 0 4 / 2 0 0 0 0 0 0 0 16 0 18
 Langr M. 0 4 / 4 0 / 0 1 / 0 0 0 0 0 0 0 0 3 4 8
 Zahradník J. 0 45 / 45 2 / 2 13 / 4 0 0 0 0 0 0 0 25 66 100
 Kopecký J. 0 9 / 9 0 / 0 3 / 0 0 0 0 0 0 0 0 11 4 18
 Masopust D. 0 16 / 16 0 / 0 14 / 2 0 0 0 0 0 0 0 11 11 34
 Urbanec J. 0 27 / 27 0 / 0 16 / 4 0 0 0 0 0 0 0 19 27 58
 Vlach O. 0 74 / 74 0 / 0 42 / 15 0 0 0 0 0 0 0 38 98 163
 Nýdrle T. 0 51 / 51 3 / 3 25 / 10 0 0 0 0 0 0 0 34 72 121
 Bedrník A. 0 6 / 6 0 / 0 8 / 2 0 0 0 0 0 0 0 27 -19 14
 Plecháč M. 0 20 / 20 0 / 0 12 / 3 0 0 0 0 0 0 0 3 31 43
 Zapadlo H. 0 113 / 113 5 / 5 71 / 33 0 0 0 0 0 0 0 52 184 274
 Pokorný Š. 0 5 / 5 0 / 0 10 / 4 0 0 0 0 0 0 0 20 -12 14
 Antoš J. 0 65 / 65 0 / 0 36 / 5 0 0 0 0 0 0 0 42 62 135
Třetí
Čtvrtý

 Nejnovější články
 Nejnovější fotogalerie

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

BAK

DLNK

DLNK

Radio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 OBI
OBI
DMS POMOCKOSEM na 87 777
DMS POMOCKOSEM
Výročí
30. 04.
dort Adam Štěpánský
(St. žáci U 15)
30. 04.
dort Andrea Šťovíčková
(Ml. žákyně U14, St. mini U13)
28. 04.
dort Vojtěch Kalousek
(Mini minci U 11)
26. 04.
dort Jarmila Allmerová
26. 04.
dort Jonáš Antoš
(St. minci U 13)
25. 04.
dort Adéla Janovská
(Kadetky U17 - B)
24. 04.
dort Jonáš Mečíř
(Mini minci U 11)
24. 04.
dort Anna Valerie Týfová
(Ml. žákyně U14, St. mini U13, Ml. mini U12)
 
Nilfisk Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz