Je 21.11.2018, svátek má Albert, Adalbert, Albrecht, Aldo, Oliver, Elvíra, slavíme Světový den televize, Mezinárodní den filosofie, Světový den pozdravů, Světový den rybářství Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
Tabulka soutěže
Základní část
1  BK Studánka Pardubice
2  TJ Sokol Stěžery
3  BSK Continental TJ Jičín
4  Královští Sokoli
5  Sokol Hradec Králové "B"
6  TJ Turnov
7  BK Synthesia Pardubice "B"
8  Loko Trutnov
9  Loko Trutnov "B"
Nejlepší střelci
(podle ø na zápas)
1 Zálešák Matěj
37 b. | ø na zápas 6.17
2 Rosa Zdeněk
33 b. | ø na zápas 5.50
3 Fajfr Martin
22 b. | ø na zápas 3.67
4 Sýkora František
6 b. | ø na zápas 3.00
5 Němeček Jiří
6 b. | ø na zápas 1.50
6 Rózanski Ondřej
8 b. | ø na zápas 1.33
Soupiska
4 Kalousek Vojtěch
9 let |             |  
8 Křemenský Štěpán
11 let |             |  
14 Stolín Jonáš
    let |             |  
19 Kasper Jakub
8 let |             |  
23 Němeček Jiří
9 let |             |  
30 Zálešák Matěj
9 let |             |  
31 Fajfr Martin
    let |             |  
35 Trojan Ondřej
    let |             |  
43 Rózanski Ondřej
9 let |             |  
45 Frinta Lukáš
8 let |             |  
52 Polák Matyáš
    let |             |  
53 Sýkora František
10 let |             |  
54 Rosa Zdeněk
10 let |             |  
Mini mini U 11
Doma hrané jsou touto barvouVenku hrané jsou touto barvou
Datum Soupeř
V 28.08.2018ÚtS Heřmanův Městec 
V 29.08.2018StS Heřmanův Městec 
V 30.08.2018ČtS Heřmanův Městec 
V 31.08.2018S Heřmanův Městec 
V 01.09.2018SoS Heřmanův Městec 
V 29.09.2018SoM11:45BK Studánka Pardubice
Rozhodčí: Schmidt David, Gharibova Kristýna
 
V 29.09.2018SoM10:00BK Studánka Pardubice
Rozhodčí: Schmidt David, Gharibova Kristýna
 
V 27.10.2018SoM10:45TJ Sokol Stěžery
Rozhodčí: Holubová Anežka
 
V 27.10.2018SoM09:00TJ Sokol Stěžery
Rozhodčí: Holubová Anežka
 
V 10.11.2018SoM14:15Sokol Hradec Králové B
Rozhodčí: Beránek Martin, Mareš Štěpán
 
V 10.11.2018SoM12:30Sokol Hradec Králové B
Rozhodčí: Mareš Štěpán, Beránek Martin
 
V 24.11.2018SoM11:00TJ Turnov
Rozhodčí: Jarolímek Otto
 
V 24.11.2018SoM09:30TJ Turnov
Rozhodčí: Jarolímek Otto
 
D 07.12.2018M16:30Loko Trutnov B 
D 14.12.2018M16:30Loko Trutnov B 
V 06.01.2019NeM BSK Continental TJ Jičín 
V 06.01.2019NeM BSK Continental TJ Jičín 
D 19.01.2019SoM15:00BK Synthesia Pardubice B 
D 19.01.2019SoM13:00BK Synthesia Pardubice B 
V 02.02.2019SoM Královští Sokoli 
V 02.02.2019SoM Královští Sokoli 
NAVRCHOLU.cz

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

DLNK

DLNK

Hitradio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 
Výročí
24. 11.
dort Aneta Finková
(Juniorky U19, Kadetky U17)
23. 11.
dort Pavla Kuřitková
(Členka síně slávy, hráčka s 300 starty za Trutnov a šestá nejlepší střelkyně (2108 bodů).)
20. 11.
dort Dominik Mach
(Muži)
20. 11.
dort Daniela Kopecká
(St. žákyně U15)
 
Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz