Je 12.12.2018, svátek má Simona, Simeon, Féba, Šimona Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

 
FaceBook FaceBook
 
 
Tabulka soutěže
Základní část
1  BK Studánka Pardubice
2  Sokol Hradec Králové "B"
3  Královští Sokoli
4  TJ Sokol Stěžery
5  BSK Continental TJ Jičín
6  BK Synthesia Pardubice "B"
7  TJ Turnov
8  Loko Trutnov
9  Loko Trutnov "B"
Nejlepší střelkyně
(podle ø na zápas)
1 Kamitzová Markéta
79 b. | ø na zápas 8.78
2 Kuřitková Nikola
15 b. | ø na zápas 3.75
3 Feltlová Sandra
30 b. | ø na zápas 3.33
4 Hyjánová Barbora
30 b. | ø na zápas 3.33
5 Prokopová Aneta
21 b. | ø na zápas 3.00
6 Vacková Simona
17 b. | ø na zápas 1.89
Soupiska
0 Feltlová Sandra
10 let |             |  
Fraňková Anna
    let |             |  
Hillerová Simona
    let |             |  
Hyjánová Barbora
10 let |             |  
Kamitzová Markéta
    let |             |  
Kuřitková Nikola
9 let |             |  
Lachmanová Kateřina
    let |             |  
Place Izabela
    let |             |  
Prokopová Aneta
    let |             |  
Rozsívalová Pavlína
9 let |             |  
Skalická Miriam
    let |             |  
Uhříčková Amelie
10 let |             |  
Vacková Simona
    let |             |  
Vladyková Nela
    let |             |  
Mini mini U11
Doma hrané jsou touto barvouVenku hrané jsou touto barvou
Datum Soupeř
V 26.08.2018NeS Hlušice 
V 27.08.2018PoS Hlušice 
V 28.08.2018ÚtS Hlušice 
V 29.08.2018StS Hlušice 
V 30.08.2018ČtS Hlušice 
V 31.08.2018S Hlušice 
V 07.09.2018S Pardubice 
V 08.09.2018SoS Pardubice 
V 09.09.2018NeS Pardubice 
V 30.09.2018NeM11:00Královští Sokoli
Rozhodčí: Hruša Petr
 
V 30.09.2018NeM09:00Královští Sokoli
Rozhodčí: Hruša Petr
 
D 24.11.2018SoM11:30BK Synthesia Pardubice B
Rozhodčí: Kuřitka Pavel
 
D 24.11.2018SoM09:30BK Synthesia Pardubice B
Rozhodčí: Kuřitka Pavel
 
D 25.11.2018NeM11:30Sokol Hradec Králové B
Rozhodčí: Kuřitka Pavel
 
D 25.11.2018NeM09:30Sokol Hradec Králové B
Rozhodčí: Kuřitka Pavel
 
V 07.12.2018M16:30Loko Trutnov
Rozhodčí: Mareš Štěpán
 
V 08.12.2018SoM10:00BK Studánka Pardubice
Rozhodčí: Nývltová Markéta
 
V 08.12.2018SoM11:45BK Studánka Pardubice 
V 14.12.2018M16:30Loko Trutnov
Rozhodčí: Frintová Bára
 
D 06.01.2019NeM TJ Sokol Stěžery 
D 06.01.2019NeM TJ Sokol Stěžery 
V 19.01.2019SoM TJ Turnov 
V 19.01.2019SoM TJ Turnov 
D 02.02.2019SoM BSK Continental TJ Jičín 
D 02.02.2019SoM BSK Continental TJ Jičín 
NAVRCHOLU.cz

 Hlavní partneři
Město Trutnov
Tělovýchovná  jednota  Lokomotiva  Trutnov o.s.
Královéhradecký kraj
 Partneři mládeže
Kasper
Pepperl+Fuchs
 
 Mediální partneři
 
Krkonošský deník
Trutnovinky
Hitradio Černá Hora
TV.com
 
 Partneři
 
Pivovar Trutnov
UP Group
DLNK
DLNK
JAKO
Mediplast
 
Výročí
15. 12.
dort Tomáš Urbanec
(trenér minižáci U11, minižáci U12)
 
ČBF Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz