Je 19.07.2018, svátek má Čeněk, Čeňka Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
Tabulka soutěže
Základní část
1  TJ Sokol Jaroměř-Josefov
2  Sokol Vysoké Mýto
3  TJ Svitavy
4  TJ Jiskra Havlíčkův Brod
5  BK Skuteč
6  Sokol Nová Paka
7  TJ Jiskra Hořice
8  TJ Turnov
9  TJ Sokol BK Chrudim
10  BK Přelouč
11  BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
12   Královští Sokoli
13  TJ SPŠ stavební Náchod
14  Loko Trutnov
Nejlepší střelci
(podle ø na zápas)
Muži
Doma hrané jsou touto barvouVenku hrané jsou touto barvou
Datum Soupeř
V 22.09.2018SoM TJ Jiskra Hořice 
V 23.09.2018NeM TJ Turnov 
V 29.09.2018SoM Sokol Nová Paka 
D 13.10.2018SoM18:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod 
D 14.10.2018NeM13:30BK Skuteč 
V 27.10.2018SoM Sokol Vysoké Mýto 
V 28.10.2018NeM TJ Svitavy 
D 10.11.2018SoM18:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 
D 11.11.2018NeM13:30TJ SPŠ stavební Náchod 
V 24.11.2018SoM BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 
V 25.11.2018NeM Královští Sokoli 
D 08.12.2018SoM18:30TJ Sokol BK Chrudim 
D 09.12.2018NeM13:30BK Přelouč 
D 05.01.2019SoM TJ Turnov 
D 06.01.2019NeM TJ Jiskra Hořice 
D 20.01.2019NeM Sokol Nová Paka 
V 02.02.2019SoM BK Skuteč 
V 03.02.2019NeM TJ Jiskra Havlíčkův Brod 
D 16.02.2019SoM TJ Svitavy 
D 17.02.2019NeM Sokol Vysoké Mýto 
V 02.03.2019SoM TJ SPŠ stavební Náchod 
V 03.03.2019NeM TJ Sokol Jaroměř-Josefov 
D 16.03.2019SoM Královští Sokoli 
D 17.03.2019NeM BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 
V 30.03.2019SoM BK Přelouč 
V 31.03.2019NeM TJ Sokol BK Chrudim 
NAVRCHOLU.cz

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

BAK

DLNK

DLNK

Radio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 OBI
OBI
DMS POMOCKOSEM na 87 777
DMS POMOCKOSEM
Výročí
24. 07.
dort Anna Chlebová
(Ml. mini U12, Mini mini U11, Mini minci U 11)
24. 07.
dort Ondřej Klucho
(Mini minci U 11)
24. 07.
dort Veronika Kuželková
(Kadetky U17, Kadetky U17 - B, St. žákyně U15)
21. 07.
dort Andrea Vacková
(Ženy A, trenérka přípravky)
19. 07.
dort Anna Rylichová
(Ženy A, Juniorky U19, asistentka přípravky)
19. 07.
dort Hana Tomanová
(Ženy B)
18. 07.
dort Lucie Trávničková
(St. mini U13)
 
Nilfisk Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz