Je 21.09.2018, svátek má Matouš, Mirela, slavíme Mezinárodní den míru, Mezinárodní den Alzheimerovy choroby Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
Tabulka soutěže
Základní část
1  Loko Trutnov
2  TJ Sokol Jaroměř-Josefov
3  Sokol Vysoké Mýto
4  TJ Svitavy
5  TJ Jiskra Havlíčkův Brod
6  BK Skuteč
7  Sokol Nová Paka
8  TJ Jiskra Hořice
9  TJ Turnov
10  TJ Sokol BK Chrudim
11  BK Přelouč
12  BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
13  Královští Sokoli "B"
14  TJ SPŠ stavební Náchod
Nejlepší střelci
(podle ø na zápas)
Muži
Doma hrané jsou touto barvouVenku hrané jsou touto barvou
Datum Soupeř
V 00.00.0000ÚtM Sokol Nová Paka 
V 21.09.2018M20:00TJ Jiskra Hořice
Rozhodčí: Polda Tomáš, Kmošek Jakub
 
V 23.09.2018NeM09:00TJ Turnov
Rozhodčí: Michlík Radek, Dočkal Petr
 
D 13.10.2018SoM18:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod 
D 14.10.2018NeM13:30BK Skuteč 
V 27.10.2018SoM Sokol Vysoké Mýto 
V 28.10.2018NeM10:00TJ Svitavy 
D 10.11.2018SoM18:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 
D 11.11.2018NeM13:30TJ SPŠ stavební Náchod 
V 24.11.2018SoM BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 
V 25.11.2018NeM Královští Sokoli B 
D 08.12.2018SoM18:30TJ Sokol BK Chrudim 
D 09.12.2018NeM13:30BK Přelouč 
D 05.01.2019SoM18:30TJ Turnov 
D 06.01.2019NeM13:30TJ Jiskra Hořice 
D 20.01.2019NeM13:30Sokol Nová Paka 
V 02.02.2019SoM BK Skuteč 
V 03.02.2019NeM TJ Jiskra Havlíčkův Brod 
D 16.02.2019SoM18:30TJ Svitavy 
D 17.02.2019NeM13:30Sokol Vysoké Mýto 
V 02.03.2019SoM TJ SPŠ stavební Náchod 
V 03.03.2019NeM TJ Sokol Jaroměř-Josefov 
D 16.03.2019SoM Královští Sokoli B 
D 17.03.2019NeM BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 
V 30.03.2019SoM BK Přelouč 
V 31.03.2019NeM TJ Sokol BK Chrudim 
NAVRCHOLU.cz

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

BAK

DLNK

DLNK

Radio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 OBI
OBI
DMS POMOCKOSEM na 87 777
DMS POMOCKOSEM
Výročí
25. 09.
dort Izabela Bönischová
(St. mini U13, Ml. mini U12, Mini mini U11, Mini minci U 11)
22. 09.
dort Kristina Anna Jirmanová
(Kadetky U17 - B, St. žákyně U15)
21. 09.
black-rose Vzpomínáme na jednu z největších osobností a postav v historii trutnovského basketbalu, trenéra, dlouholetého tajemníka TJ Lokomotiva Otu Plešingera. (†21.09.2009)
20. 09.
dort Štěpánka Ježková
(Ženy A, Juniorky U19, Kadetky U17)
 
Nilfisk Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz