Je 21.11.2018, svátek má Albert, Adalbert, Albrecht, Aldo, Oliver, Elvíra, slavíme Světový den televize, Mezinárodní den filosofie, Světový den pozdravů, Světový den rybářství Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
Tabulka soutěže
Základní část
1  Sokol H. Králové
2  Sluneta Ústí n.L.
3  USK Praha
4  Basket Slovanka
5  ŠBK P-H Sadská
6  Slovan Litoměřice
7  Lokomotiva Trutnov
8  BSK TJ Jičín
Nejlepší střelkyně
(podle ø na zápas)
1 Suchánková Martina Eva
106 b. | ø na zápas 13.25
2 Seifrtová Alžběta
114 b. | ø na zápas 11.40
3 Zitová Sarah
108 b. | ø na zápas 10.80
4 Kubečková Eliška
51 b. | ø na zápas 6.38
5 Boučková Eliška
48 b. | ø na zápas 4.80
6 Machová Gabriela
35 b. | ø na zápas 3.50
Soupiska
5 Machová Natálie
13 let |     R     |  140 cm
13 Rózanská Adéla
14 let |     K     |  152 cm
16 Černá Kristýna
14 let |   R/K    |  150 cm
22 Zitová Claudie
12 let |   K/P    |  
24 Suchánková Martina Eva
14 let |   R/K    |  158 cm
25 Šímová Alena
14 let |   NUL    |  
28 Zitová Sarah
14 let |   R/K    |  158 cm
29 Plašilová Tereza
12 let |             |  
30 Boučková Eliška
13 let |   R/K    |  145 cm
32 Machová Gabriela
14 let |     K     |  155 cm
36 Seifrtová Alžběta
14 let |             |  
41 Kubečková Eliška
    let |             |  
44 Kopecká Daniela
14 let |             |  
44 Týfová Anna Valerie
12 let |     K     |  
50 Pleskotová Sarah
14 let |             |  
68 Cejnarová Amélie
13 let |             |  
Andrlová Markéta
14 let |             |  
Dernerová Klára
14 let |             |  
Pánková Kristýna
13 let |             |  
St. žákyně U15
Doma hrané jsou touto barvouVenku hrané jsou touto barvou
Datum Soupeř
V 26.08.2018NeS Hlušice 
V 27.08.2018PoS Hlušice 
V 28.08.2018ÚtS Hlušice 
V 29.08.2018StS Hlušice 
V 30.08.2018ČtS Hlušice 
V 31.08.2018S Hlušice 
D 15.09.2018SoM15:00Sluneta Ústí n.L.
Rozhodčí: Frátrik Josef, Kult Michal
 
D 16.09.2018NeM14:30Slovan Litoměřice
Rozhodčí: Frátrik Josef, Kult Michal
 
V 29.09.2018SoM12:00Basket Slovanka
Rozhodčí: Hejnic Jan, Pazourek Jaroslav
 
V 30.09.2018NeM11:00USK Praha
Rozhodčí: Prchalová Simona, Kopecká Barbora
 
D 13.10.2018SoM10:00BSK TJ Jičín
Rozhodčí: Scholze Michal, Kubíček Jiří
 
D 14.10.2018NeM09:00ŠBK P-H Sadská
Rozhodčí: Svoboda Martin, Kubíček Jiří
 
V 23.10.2018ÚtM16:30Sokol H. Králové
Rozhodčí: Hartig Lukáš, Halíková Barbora
 
D 24.10.2018StM18:00Sokol H. Králové
Rozhodčí: Baudyš Petr, Svoboda Martin
 
V 10.11.2018SoM14:00Slovan Litoměřice
Rozhodčí: Bohata Pavel, Mašek Tomáš
 
V 11.11.2018NeM11:00Sluneta Ústí n.L.
Rozhodčí: Anton Karel, Ftáčková Lucie
 
D 24.11.2018SoM13:30USK Praha
Rozhodčí: Kubíček Jiří, Štancl Dominik
 
D 25.11.2018NeM11:15Basket Slovanka
Rozhodčí: Kubíček Jiří, Štancl Dominik
 
V 08.12.2018SoM10:00ŠBK P-H Sadská 
V 09.12.2018NeM BSK TJ Jičín 
NAVRCHOLU.cz

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

DLNK

DLNK

Hitradio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 
Výročí
24. 11.
dort Aneta Finková
(Juniorky U19, Kadetky U17)
23. 11.
dort Pavla Kuřitková
(Členka síně slávy, hráčka s 300 starty za Trutnov a šestá nejlepší střelkyně (2108 bodů).)
20. 11.
dort Dominik Mach
(Muži)
20. 11.
dort Daniela Kopecká
(St. žákyně U15)
 
Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz