Je 21.11.2018, svátek má Albert, Adalbert, Albrecht, Aldo, Oliver, Elvíra, slavíme Světový den televize, Mezinárodní den filosofie, Světový den pozdravů, Světový den rybářství Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
Tabulka soutěže
Základní část
1  TJ Sokol Jaroměř - Josefov
2  TJ Sokol Stěžery
3  Loko Trutnov B
4  SŠB Pardubice
5  KP Brno Šlapanice
Nejlepší střelkyně
(podle ø na zápas)
1 Borsová Veronika
87 b. | ø na zápas 17.40
2 Kravaříková Adéla
52 b. | ø na zápas 17.33
3 Fejfarová Eliška
84 b. | ø na zápas 14.00
4 Kuželková Veronika
51 b. | ø na zápas 8.50
5 Blažková Adéla
29 b. | ø na zápas 7.25
6 Karasula Victoria
36 b. | ø na zápas 7.20
Soupiska
6 Baťašová Tereza
17 let |     R     |  164 cm
11 Jirmanová Kristina Anna
15 let |   R/K    |  164 cm
14 Karasula Victoria
15 let |     P     |  173 cm
15 Doubková Tereza
17 let |     K     |  168 cm
21 Švarcová Klára
17 let |   K/P    |  179 cm
26 Kravaříková Adéla
    let |     R     |  164 cm
31 Kuželková Veronika
15 let |   K/P    |  175 cm
33 Hartmanová Hedvika
15 let |   K/P    |  171 cm
38 Pačesová Aneta
16 let |   R/K    |  162 cm
40 Fejfarová Eliška
15 let |     K     |  166 cm
43 Borsová Veronika
15 let |   R/K    |  167 cm
53 Sedláková Veronika
15 let |     K     |  160 cm
55 Blažková Adéla
15 let |     R     |  161 cm
66 Janovská Adéla
17 let |     P     |  187 cm
71 Votočková Karolína Petra
16 let |     P     |  182 cm
77 Frintová Bára
16 let |   K/P    |  165 cm
99 Linhartová Eliška
15 let |     P     |  180 cm
Juniorky U19 B - Nadregionální liga juniorek U19
průběžná tabulka - základní část
Pořadí Tým Zápasů Vítězné Porážky Skóre Body
1 TJ Sokol Jaroměř - Josefov 8 6 2 455 : 401 14
2 TJ Sokol Stěžery 6 6 0 449 : 322 12
3 Loko Trutnov B 6 2 4 415 : 339 8
4 SŠB Pardubice 6 2 4 356 : 325 8
5 KP Brno Šlapanice 6 0 6 185 : 473 6

Odehrané zápasy v sezoně 2018-2019
Soupeř Č. D/V Dne/hod. Skore
KP Brno Šlapanice 6 V 10. 11. 2018
12:00
27 : 102
(5:31, 7:26, 9:16, 6:29)
KP Brno Šlapanice 5 V 10. 11. 2018
10:00
35 : 86
(11:17, 9:24, 7:25, 8:20)
TJ Sokol Jaroměř - Josefov 4 V 15. 10. 2018
18:30
60 : 55
(21:18, 11:13, 8:13, 20:11)
TJ Sokol Jaroměř - Josefov 3 V 27. 10. 2018
16:30
62 : 60
(18:10, 10:16, 23:11, 11:23)
TJ Sokol Stěžery 2 D 13. 10. 2018
16:30
60 : 89
(27:21, 11:20, 10:23, 12:25)
TJ Sokol Stěžery 1 D 13. 10. 2018
14:30
52 : 66
(13:21, 7:9, 19:16, 13:20)


Juniorky U19 B - všechny zápasy sezony
Část Kolo Datum Domácí Hosté Skore
Z 1 29. 09. 2018 TJ Sokol Stěžery TJ Sokol Jaroměř - Josefov 66 : 45
Z TJ Sokol Stěžery TJ Sokol Jaroměř - Josefov 72 : 38
Z 30. 09. 2018 SŠB Pardubice KP Brno Šlapanice 71 : 25
Z SŠB Pardubice KP Brno Šlapanice 73 : 35
Z 2 13. 10. 2018 KP Brno Šlapanice TJ Sokol Jaroměř - Josefov 34 : 71
Z KP Brno Šlapanice TJ Sokol Jaroměř - Josefov 29 : 70
Z Loko Trutnov B TJ Sokol Stěžery 52 : 66
Z Loko Trutnov B TJ Sokol Stěžery 60 : 89
Z 3 27. 10. 2018 TJ Sokol Stěžery SŠB Pardubice 69 : 68
Z TJ Sokol Stěžery SŠB Pardubice 87 : 59
Z TJ Sokol Jaroměř - Josefov Loko Trutnov B 62 : 60
Z TJ Sokol Jaroměř - Josefov Loko Trutnov B 60 : 55
Z 4 10. 11. 2018 KP Brno Šlapanice Loko Trutnov B 35 : 86
Z KP Brno Šlapanice Loko Trutnov B 27 : 102
Z SŠB Pardubice TJ Sokol Jaroměř - Josefov 32 : 43
Z SŠB Pardubice TJ Sokol Jaroměř - Josefov 53 : 66
Z 5 24. 11. 2018 TJ Sokol Stěžery KP Brno Šlapanice
Z TJ Sokol Stěžery KP Brno Šlapanice
Z Loko Trutnov B SŠB Pardubice
Z Loko Trutnov B SŠB Pardubice
Z 6 01. 12. 2018 KP Brno Šlapanice SŠB Pardubice
Z KP Brno Šlapanice SŠB Pardubice
Z 08. 12. 2018 TJ Sokol Jaroměř - Josefov TJ Sokol Stěžery
Z TJ Sokol Jaroměř - Josefov TJ Sokol Stěžery
Z 7 19. 01. 2019 TJ Sokol Jaroměř - Josefov KP Brno Šlapanice
Z TJ Sokol Jaroměř - Josefov KP Brno Šlapanice
Z TJ Sokol Stěžery Loko Trutnov B
Z TJ Sokol Stěžery Loko Trutnov B
Z 8 16. 02. 2019 SŠB Pardubice TJ Sokol Stěžery
Z SŠB Pardubice TJ Sokol Stěžery
Z Loko Trutnov B TJ Sokol Jaroměř - Josefov
Z Loko Trutnov B TJ Sokol Jaroměř - Josefov
Z 9 16. 03. 2019 Loko Trutnov B KP Brno Šlapanice
Z Loko Trutnov B KP Brno Šlapanice
Z TJ Sokol Jaroměř - Josefov SŠB Pardubice
Z TJ Sokol Jaroměř - Josefov SŠB Pardubice
Z 10 30. 03. 2019 KP Brno Šlapanice TJ Sokol Stěžery
Z KP Brno Šlapanice TJ Sokol Stěžery
Z SŠB Pardubice Loko Trutnov B
Z SŠB Pardubice Loko Trutnov B

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

DLNK

DLNK

Hitradio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 
Výročí
24. 11.
dort Aneta Finková
(Juniorky U19, Kadetky U17)
23. 11.
dort Pavla Kuřitková
(Členka síně slávy, hráčka s 300 starty za Trutnov a šestá nejlepší střelkyně (2108 bodů).)
20. 11.
dort Dominik Mach
(Muži)
20. 11.
dort Daniela Kopecká
(St. žákyně U15)
 
Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz