Je 21.09.2018, svátek má Matouš, Mirela, slavíme Mezinárodní den míru, Mezinárodní den Alzheimerovy choroby Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
Tabulka soutěže
Základní část
1  Basket Slovanka
2  Levhartice Chomutov
3  HB Basket
4  KP Brno
5  Sokol H. Králové
6  SBŠ Ostrava
7  BA Sparta
8  USK Praha
9  Studánka Pardubice
10  Žabiny Brno
11  Loko Trutnov
11  Sokol Nilfisk H. Králové
12  BK Havířov
Nejlepší střelkyně
(podle ø na zápas)
Kadetky U17 - Extraliga kadetek U17
průběžná tabulka - základní část
Pořadí Tým Zápasů Vítězné Porážky Skóre Body
1 Basket Slovanka 0 0 0 0 : 0 0
2 Levhartice Chomutov 0 0 0 0 : 0 0
3 HB Basket 0 0 0 0 : 0 0
4 KP Brno 0 0 0 0 : 0 0
5 Sokol H. Králové 0 0 0 0 : 0 0
6 SBŠ Ostrava 0 0 0 0 : 0 0
7 BA Sparta 0 0 0 0 : 0 0
8 USK Praha 0 0 0 0 : 0 0
9 Studánka Pardubice 0 0 0 0 : 0 0
10 Žabiny Brno 0 0 0 0 : 0 0
11 Loko Trutnov 0 0 0 0 : 0 0
11 Sokol Nilfisk H. Králové 0 0 0 0 : 0 0
12 BK Havířov 0 0 0 0 : 0 0

Odehrané zápasy v sezoně 2018-2019
Soupeř Č. D/V Dne/hod. Skore


Kadetky U17 - všechny zápasy sezony
Část Kolo Datum Domácí Hosté Skore
Z 2 06. 10. 2018 BK Havířov BA Sparta
Z SBŠ Ostrava HB Basket
Z Loko Trutnov USK Praha
Z Sokol H. Králové Levhartice Chomutov
Z Žabiny Brno Studánka Pardubice
Z KP Brno Basket Slovanka
Z 3 07. 10. 2018 BK Havířov HB Basket
Z SBŠ Ostrava BA Sparta
Z Loko Trutnov Levhartice Chomutov
Z Sokol H. Králové USK Praha
Z Žabiny Brno Basket Slovanka
Z KP Brno Studánka Pardubice
Z 4 20. 10. 2018 BA Sparta Studánka Pardubice
Z HB Basket Basket Slovanka
Z USK Praha Žabiny Brno
Z Levhartice Chomutov KP Brno
Z BK Havířov Loko Trutnov
Z SBŠ Ostrava Sokol H. Králové
Z 5 21. 10. 2018 BA Sparta Basket Slovanka
Z HB Basket Studánka Pardubice
Z USK Praha KP Brno
Z Levhartice Chomutov Žabiny Brno
Z BK Havířov Sokol H. Králové
Z SBŠ Ostrava Loko Trutnov
Z 6 03. 11. 2018 Loko Trutnov BA Sparta
Z Sokol H. Králové HB Basket
Z Žabiny Brno BK Havířov
Z KP Brno SBŠ Ostrava
Z Studánka Pardubice USK Praha
Z Basket Slovanka Levhartice Chomutov
Z 7 04. 11. 2018 Loko Trutnov HB Basket
Z Sokol H. Králové BA Sparta
Z Žabiny Brno SBŠ Ostrava
Z KP Brno BK Havířov
Z Studánka Pardubice Levhartice Chomutov
Z Basket Slovanka USK Praha
Z 8 17. 11. 2018 BA Sparta USK Praha
Z HB Basket Levhartice Chomutov
Z BK Havířov Studánka Pardubice
Z SBŠ Ostrava Basket Slovanka
Z Loko Trutnov Žabiny Brno
Z Sokol H. Králové KP Brno
Z 9 18. 11. 2018 BA Sparta Levhartice Chomutov
Z HB Basket USK Praha
Z BK Havířov Basket Slovanka
Z SBŠ Ostrava Studánka Pardubice
Z Loko Trutnov KP Brno
Z Sokol H. Králové Žabiny Brno
Z 10 01. 12. 2018 Žabiny Brno BA Sparta
Z KP Brno HB Basket
Z Studánka Pardubice Loko Trutnov
Z Basket Slovanka Sokol H. Králové
Z USK Praha BK Havířov
Z Levhartice Chomutov SBŠ Ostrava
Z 11 02. 12. 2018 Žabiny Brno HB Basket
Z KP Brno BA Sparta
Z Studánka Pardubice Sokol H. Králové
Z Basket Slovanka Loko Trutnov
Z USK Praha SBŠ Ostrava
Z Levhartice Chomutov BK Havířov
Z 1 12. 01. 2019 BK Havířov SBŠ Ostrava
Z Loko Trutnov Sokol H. Králové
Z Žabiny Brno KP Brno
Z Studánka Pardubice Basket Slovanka
Z USK Praha Levhartice Chomutov
Z BA Sparta HB Basket
Z 12 13. 01. 2019 SBŠ Ostrava BK Havířov
Z Sokol H. Králové Loko Trutnov
Z KP Brno Žabiny Brno
Z Basket Slovanka Studánka Pardubice
Z Levhartice Chomutov USK Praha
Z HB Basket BA Sparta
Z 13 26. 01. 2019 HB Basket BK Havířov
Z BA Sparta SBŠ Ostrava
Z Levhartice Chomutov Loko Trutnov
Z USK Praha Sokol H. Králové
Z Basket Slovanka Žabiny Brno
Z Studánka Pardubice KP Brno
Z 14 27. 01. 2019 BA Sparta BK Havířov
Z HB Basket SBŠ Ostrava
Z USK Praha Loko Trutnov
Z Levhartice Chomutov Sokol H. Králové
Z Studánka Pardubice Žabiny Brno
Z Basket Slovanka KP Brno
Z 15 09. 02. 2019 Basket Slovanka BA Sparta
Z Studánka Pardubice HB Basket
Z KP Brno USK Praha
Z Žabiny Brno Levhartice Chomutov
Z Sokol H. Králové BK Havířov
Z Loko Trutnov SBŠ Ostrava
Z 16 10. 02. 2019 Studánka Pardubice BA Sparta
Z Basket Slovanka HB Basket
Z Žabiny Brno USK Praha
Z KP Brno Levhartice Chomutov
Z Loko Trutnov BK Havířov
Z Sokol H. Králové SBŠ Ostrava
Z 17 23. 02. 2019 HB Basket Loko Trutnov
Z BA Sparta Sokol H. Králové
Z SBŠ Ostrava Žabiny Brno
Z BK Havířov KP Brno
Z Levhartice Chomutov Studánka Pardubice
Z USK Praha Basket Slovanka
Z 18 24. 02. 2019 BA Sparta Loko Trutnov
Z HB Basket Sokol H. Králové
Z BK Havířov Žabiny Brno
Z SBŠ Ostrava KP Brno
Z USK Praha Studánka Pardubice
Z Levhartice Chomutov Basket Slovanka
Z 19 09. 03. 2019 Levhartice Chomutov BA Sparta
Z USK Praha HB Basket
Z Basket Slovanka BK Havířov
Z Studánka Pardubice SBŠ Ostrava
Z KP Brno Loko Trutnov
Z Žabiny Brno Sokol H. Králové
Z 20 10. 03. 2019 USK Praha BA Sparta
Z Levhartice Chomutov HB Basket
Z Studánka Pardubice BK Havířov
Z Basket Slovanka SBŠ Ostrava
Z Žabiny Brno Loko Trutnov
Z KP Brno Sokol H. Králové
Z 21 23. 03. 2019 HB Basket Žabiny Brno
Z BA Sparta KP Brno
Z Sokol H. Králové Studánka Pardubice
Z Loko Trutnov Basket Slovanka
Z SBŠ Ostrava USK Praha
Z BK Havířov Levhartice Chomutov
Z 22 24. 03. 2019 BA Sparta Žabiny Brno
Z HB Basket KP Brno
Z Loko Trutnov Studánka Pardubice
Z Sokol H. Králové Basket Slovanka
Z BK Havířov USK Praha
Z SBŠ Ostrava Levhartice Chomutov

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

BAK

DLNK

DLNK

Radio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 OBI
OBI
DMS POMOCKOSEM na 87 777
DMS POMOCKOSEM
Výročí
25. 09.
dort Izabela Bönischová
(St. mini U13, Ml. mini U12, Mini mini U11, Mini minci U 11)
22. 09.
dort Kristina Anna Jirmanová
(Kadetky U17 - B, St. žákyně U15)
21. 09.
black-rose Vzpomínáme na jednu z největších osobností a postav v historii trutnovského basketbalu, trenéra, dlouholetého tajemníka TJ Lokomotiva Otu Plešingera. (†21.09.2009)
20. 09.
dort Štěpánka Ježková
(Ženy A, Juniorky U19, Kadetky U17)
 
Nilfisk Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz