Je 20.11.2018, svátek má Nikola, Koleta, Nikol, Oktávie, slavíme Světový den dětí, Den industrializace Afriky, Světový den chronické obstrukční plicní nemoci Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
Tabulka soutěže
Základní část
1  TJ Jiskra Havlíčkův Brod
2  BSK Continental TJ Jičín
3  Sokol Hradec Králové "B"
4  BK Ústí nad Orlicí
5  BK Studánka Pardubice
6  Loko Trutnov "B"
7  TJ SPŠ stavební Náchod
8  BK NAPOS Vysoká n.L.
9  SK Týniště nad Orlicí
Nejlepší střelkyně
(podle ø na zápas)
1 Zahradníková Anna
39 b. | ø na zápas 19.50
2 Hůlková Jana
75 b. | ø na zápas 12.50
3 Chlebová Anna
66 b. | ø na zápas 8.25
4
10 b. | ø na zápas 5.00
5 Bönischová Izabela
35 b. | ø na zápas 4.38
6 Kamitzová Markéta
34 b. | ø na zápas 4.25
Soupiska
50 Zahradníková Anna
11 let |             |  
Bönischová Izabela
11 let |             |  
Feltlová Sandra
10 let |             |  
Fraňková Anna
    let |             |  
Gumanová Valerie
11 let |             |  
Hillerová Simona
    let |             |  
Hůlková Jana
11 let |             |  
Hyjánová Barbora
10 let |             |  
Chlebová Anna
11 let |             |  
Jezvinová Vendula
    let |             |  
Kamitzová Markéta
    let |             |  
Kuřitková Nikola
9 let |             |  
Lachmanová Kateřina
    let |             |  
Prokopová Aneta
    let |             |  
Rozsévačová Emma
11 let |             |  
Rozsívalová Pavlína
9 let |             |  
Skalická Miriam
    let |             |  
Sloupová Adéla
11 let |             |  
Součková Tereza
11 let |             |  
Straková Aneta
    let |             |  
Tomášová Lenka
    let |             |  
Trčková Barbora
11 let |             |  
Uhříčková Amelie
10 let |             |  
Vacková Simona
    let |             |  
Volšíková Anna
    let |             |  
Ml. mini U12 - VČ přebor mladšího minižactva U12
průběžná tabulka - základní část
Pořadí Tým Zápasů Vítězné Porážky Skóre Body
1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 7 1 672 : 352 15
2 BSK Continental TJ Jičín 6 6 0 639 : 164 12
3 Sokol Hradec Králové "B" 8 4 4 450 : 416 12
4 BK Ústí nad Orlicí 8 4 4 430 : 501 12
5 BK Studánka Pardubice 6 5 1 419 : 262 11
6 Loko Trutnov "B" 8 2 6 362 : 604 10
7 TJ SPŠ stavební Náchod 8 2 6 268 : 670 10
8 BK NAPOS Vysoká n.L. 6 2 4 314 : 297 8
9 SK Týniště nad Orlicí 6 0 6 249 : 537 6

Odehrané zápasy v sezoně 2018-2019
Soupeř Č. D/V Dne/hod. Skore
SK Týniště nad Orlicí 8 V 17. 11. 2018
11:30
54 : 72
(14:22, 13:22, 15:10, 12:18)
SK Týniště nad Orlicí 7 V 17. 11. 2018
09:30
45 : 81
(9:22, 14:21, 8:13, 14:25)
BSK Continental TJ Jičín 6 V 03. 11. 2018
15:30
131 : 15
(16:6, 36:2, 36:4, 43:3)
BSK Continental TJ Jičín 5 V 03. 11. 2018
13:30
114 : 23
(30:8, 22:4, 28:6, 34:5)
TJ SPŠ stavební Náchod 4 V 20. 10. 2018
10:30
51 : 40
(12:4, 8:10, 14:16, 17:10)
TJ SPŠ stavební Náchod 3 V 20. 10. 2018
09:00
63 : 40
(16:12, 7:2, 14:20, 26:6)
BK Ústí nad Orlicí 2 V 07. 10. 2018
11:45
65 : 45
(14:18, 16:12, 16:8, 19:7)
BK Ústí nad Orlicí 1 V 07. 10. 2018
10:00
81 : 46
(14:14, 26:6, 11:18, 30:8)


Ml. mini U12 - všechny zápasy sezony
Část Kolo Datum Domácí Hosté Skore
Z 1 06. 10. 2018 BK Studánka Pardubice TJ SPŠ stavební Náchod 102 : 10
Z BK Studánka Pardubice TJ SPŠ stavební Náchod 85 : 29
Z Sokol Hradec Králové B BK NAPOS Vysoká n.L. 52 : 40
Z Sokol Hradec Králové B BK NAPOS Vysoká n.L. 52 : 24
Z TJ Jiskra Havlíčkův Brod SK Týniště nad Orlicí 115 : 27
Z TJ Jiskra Havlíčkův Brod SK Týniště nad Orlicí 148 : 23
Z 07. 10. 2018 BK Ústí nad Orlicí Loko Trutnov B 81 : 46
Z BK Ústí nad Orlicí Loko Trutnov B 65 : 45
Z 2 20. 10. 2018 TJ SPŠ stavební Náchod Loko Trutnov B 63 : 40
Z TJ SPŠ stavební Náchod Loko Trutnov B 51 : 40
Z BSK Continental TJ Jičín BK Ústí nad Orlicí 78 : 37
Z BSK Continental TJ Jičín BK Ústí nad Orlicí 77 : 49
Z BK NAPOS Vysoká n.L. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 52 : 63
Z BK NAPOS Vysoká n.L. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 43 : 53
Z BK Studánka Pardubice Sokol Hradec Králové B 54 : 46
Z BK Studánka Pardubice Sokol Hradec Králové B 64 : 43
Z 3 03. 11. 2018 Sokol Hradec Králové B TJ SPŠ stavební Náchod 75 : 49
Z Sokol Hradec Králové B TJ SPŠ stavební Náchod 89 : 26
Z TJ Jiskra Havlíčkův Brod BK Studánka Pardubice 77 : 54
Z TJ Jiskra Havlíčkův Brod BK Studánka Pardubice 57 : 60
Z BSK Continental TJ Jičín Loko Trutnov B 114 : 23
Z BSK Continental TJ Jičín Loko Trutnov B 131 : 15
Z 04. 11. 2018 BK Ústí nad Orlicí SK Týniště nad Orlicí 64 : 47
Z BK Ústí nad Orlicí SK Týniště nad Orlicí 57 : 53
Z 4 17. 11. 2018 TJ SPŠ stavební Náchod BSK Continental TJ Jičín 23 : 122
Z TJ SPŠ stavební Náchod BSK Continental TJ Jičín 17 : 117
Z SK Týniště nad Orlicí Loko Trutnov B 45 : 81
Z SK Týniště nad Orlicí Loko Trutnov B 54 : 72
Z BK NAPOS Vysoká n.L. BK Ústí nad Orlicí 78 : 25
Z BK NAPOS Vysoká n.L. BK Ústí nad Orlicí 77 : 52
Z Sokol Hradec Králové B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 42 : 74
Z Sokol Hradec Králové B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 51 : 85
Z 5 01. 12. 2018 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ SPŠ stavební Náchod
Z TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ SPŠ stavební Náchod
Z BSK Continental TJ Jičín SK Týniště nad Orlicí
Z BSK Continental TJ Jičín SK Týniště nad Orlicí
Z 02. 12. 2018 Loko Trutnov B BK NAPOS Vysoká n.L.
Z Loko Trutnov B BK NAPOS Vysoká n.L.
Z 07. 12. 2018 BK Ústí nad Orlicí BK Studánka Pardubice
Z BK Ústí nad Orlicí BK Studánka Pardubice
Z 6 15. 12. 2018 BK NAPOS Vysoká n.L. BSK Continental TJ Jičín
Z BK NAPOS Vysoká n.L. BSK Continental TJ Jičín
Z BK Studánka Pardubice Loko Trutnov B
Z BK Studánka Pardubice Loko Trutnov B
Z Sokol Hradec Králové B BK Ústí nad Orlicí
Z Sokol Hradec Králové B BK Ústí nad Orlicí
Z 7 12. 01. 2019 BK Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Z BK Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Z Loko Trutnov B Sokol Hradec Králové B
Z Loko Trutnov B Sokol Hradec Králové B
Z BSK Continental TJ Jičín BK Studánka Pardubice
Z BSK Continental TJ Jičín BK Studánka Pardubice
Z SK Týniště nad Orlicí BK NAPOS Vysoká n.L.
Z SK Týniště nad Orlicí BK NAPOS Vysoká n.L.
Z 6 19. 01. 2019 TJ SPŠ stavební Náchod SK Týniště nad Orlicí
Z TJ SPŠ stavební Náchod SK Týniště nad Orlicí
Z 8 09. 02. 2019 TJ SPŠ stavební Náchod BK NAPOS Vysoká n.L.
Z TJ SPŠ stavební Náchod BK NAPOS Vysoká n.L.
Z BK Studánka Pardubice SK Týniště nad Orlicí
Z BK Studánka Pardubice SK Týniště nad Orlicí
Z Sokol Hradec Králové B BSK Continental TJ Jičín
Z Sokol Hradec Králové B BSK Continental TJ Jičín
Z TJ Jiskra Havlíčkův Brod Loko Trutnov B
Z TJ Jiskra Havlíčkův Brod Loko Trutnov B
Z 9 23. 02. 2019 BK Ústí nad Orlicí TJ SPŠ stavební Náchod
Z BK Ústí nad Orlicí TJ SPŠ stavební Náchod
Z BSK Continental TJ Jičín TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Z BSK Continental TJ Jičín TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Z SK Týniště nad Orlicí Sokol Hradec Králové B
Z SK Týniště nad Orlicí Sokol Hradec Králové B
Z BK NAPOS Vysoká n.L. BK Studánka Pardubice
Z BK NAPOS Vysoká n.L. BK Studánka Pardubice

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

DLNK

DLNK

Hitradio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 
Výročí
24. 11.
dort Aneta Finková
(Juniorky U19, Kadetky U17)
23. 11.
dort Pavla Kuřitková
(Členka síně slávy, hráčka s 300 starty za Trutnov a šestá nejlepší střelkyně (2108 bodů).)
20. 11.
dort Dominik Mach
(Muži)
20. 11.
dort Daniela Kopecká
(St. žákyně U15)
 
Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz