Je 21.09.2018, svátek má Matouš, Mirela, slavíme Mezinárodní den míru, Mezinárodní den Alzheimerovy choroby Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
Tabulka soutěže
Základní část
1  Loko Trutnov
2  TJ Sokol Jaroměř-Josefov
3  Sokol Vysoké Mýto
4  TJ Svitavy
5  TJ Jiskra Havlíčkův Brod
6  BK Skuteč
7  Sokol Nová Paka
8  TJ Jiskra Hořice
9  TJ Turnov
10  TJ Sokol BK Chrudim
11  BK Přelouč
12  BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
13  Královští Sokoli "B"
14  TJ SPŠ stavební Náchod
Nejlepší střelci
(podle ø na zápas)
Muži - Východočeská liga mužů
průběžná tabulka - základní část
Pořadí Tým Zápasů Vítězné Porážky Skóre Body
1 Loko Trutnov 0 0 0 0 : 0 0
2 TJ Sokol Jaroměř-Josefov 0 0 0 0 : 0 0
3 Sokol Vysoké Mýto 0 0 0 0 : 0 0
4 TJ Svitavy 0 0 0 0 : 0 0
5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0 0 0 0 : 0 0
6 BK Skuteč 0 0 0 0 : 0 0
7 Sokol Nová Paka 0 0 0 0 : 0 0
8 TJ Jiskra Hořice 0 0 0 0 : 0 0
9 TJ Turnov 0 0 0 0 : 0 0
10 TJ Sokol BK Chrudim 0 0 0 0 : 0 0
11 BK Přelouč 0 0 0 0 : 0 0
12 BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 0 0 0 0 : 0 0
13 Královští Sokoli "B" 0 0 0 0 : 0 0
14 TJ SPŠ stavební Náchod 0 0 0 0 : 0 0

Odehrané zápasy v sezoně 2018-2019
Soupeř Č. D/V Dne/hod. Skore


Muži - všechny zápasy sezony
Část Kolo Datum Domácí Hosté Skore
Z 3 00. 00. 0000 Sokol Nová Paka Loko Trutnov
Z 1 21. 09. 2018 TJ Jiskra Hořice Loko Trutnov
Z 22. 09. 2018 TJ SPŠ stavební Náchod TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Z Královští Sokoli B TJ Svitavy
Z BC Spartak Rychnov nad Kněžnou Sokol Vysoké Mýto
Z BK Přelouč BK Skuteč
Z TJ Sokol BK Chrudim TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Z TJ Turnov Sokol Nová Paka
Z 2 23. 09. 2018 Královští Sokoli B Sokol Vysoké Mýto
Z BC Spartak Rychnov nad Kněžnou TJ Svitavy
Z BK Přelouč TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Z TJ Sokol BK Chrudim BK Skuteč
Z TJ Turnov Loko Trutnov
Z TJ Jiskra Hořice Sokol Nová Paka
Z 3 29. 09. 2018 BK Skuteč TJ Turnov
Z TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Hořice
Z TJ Svitavy BK Přelouč
Z Sokol Vysoké Mýto TJ Sokol BK Chrudim
Z TJ SPŠ stavební Náchod Královští Sokoli B
Z TJ Sokol Jaroměř-Josefov BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Z 4 30. 09. 2018 BK Skuteč TJ Jiskra Hořice
Z TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Turnov
Z TJ Svitavy TJ Sokol BK Chrudim
Z Sokol Vysoké Mýto BK Přelouč
Z TJ SPŠ stavební Náchod BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Z TJ Sokol Jaroměř-Josefov Královští Sokoli B
Z 5 13. 10. 2018 Královští Sokoli B BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Z BK Přelouč TJ SPŠ stavební Náchod
Z TJ Sokol BK Chrudim TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Z TJ Turnov TJ Svitavy
Z TJ Jiskra Hořice Sokol Vysoké Mýto
Z Sokol Nová Paka BK Skuteč
Z Loko Trutnov TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Z 6 14. 10. 2018 BK Přelouč TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Z TJ Sokol BK Chrudim TJ SPŠ stavební Náchod
Z TJ Turnov Sokol Vysoké Mýto
Z TJ Jiskra Hořice TJ Svitavy
Z Sokol Nová Paka TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Z Loko Trutnov BK Skuteč
Z 7 27. 10. 2018 TJ Svitavy Sokol Nová Paka
Z Sokol Vysoké Mýto Loko Trutnov
Z TJ SPŠ stavební Náchod TJ Turnov
Z TJ Sokol Jaroměř-Josefov TJ Jiskra Hořice
Z Královští Sokoli B BK Přelouč
Z BC Spartak Rychnov nad Kněžnou TJ Sokol BK Chrudim
Z 8 28. 10. 2018 TJ Svitavy Loko Trutnov
Z Sokol Vysoké Mýto Sokol Nová Paka
Z TJ SPŠ stavební Náchod TJ Jiskra Hořice
Z TJ Sokol Jaroměř-Josefov TJ Turnov
Z Královští Sokoli B TJ Sokol BK Chrudim
Z BC Spartak Rychnov nad Kněžnou BK Přelouč
Z 9 10. 11. 2018 BK Přelouč TJ Sokol BK Chrudim
Z TJ Turnov Královští Sokoli B
Z TJ Jiskra Hořice BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Z Sokol Nová Paka TJ SPŠ stavební Náchod
Z Loko Trutnov TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Z BK Skuteč TJ Svitavy
Z TJ Jiskra Havlíčkův Brod Sokol Vysoké Mýto
Z 10 11. 11. 2018 TJ Turnov BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Z TJ Jiskra Hořice Královští Sokoli B
Z Sokol Nová Paka TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Z Loko Trutnov TJ SPŠ stavební Náchod
Z BK Skuteč Sokol Vysoké Mýto
Z TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Svitavy
Z 11 24. 11. 2018 TJ Svitavy Sokol Vysoké Mýto
Z TJ SPŠ stavební Náchod BK Skuteč
Z TJ Sokol Jaroměř-Josefov TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Z Královští Sokoli B Sokol Nová Paka
Z BC Spartak Rychnov nad Kněžnou Loko Trutnov
Z BK Přelouč TJ Turnov
Z TJ Sokol BK Chrudim TJ Jiskra Hořice
Z 12 25. 11. 2018 TJ SPŠ stavební Náchod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Z TJ Sokol Jaroměř-Josefov BK Skuteč
Z Královští Sokoli B Loko Trutnov
Z BC Spartak Rychnov nad Kněžnou Sokol Nová Paka
Z BK Přelouč TJ Jiskra Hořice
Z TJ Sokol BK Chrudim TJ Turnov
Z 13 08. 12. 2018 TJ Turnov TJ Jiskra Hořice
Z Sokol Nová Paka BK Přelouč
Z Loko Trutnov TJ Sokol BK Chrudim
Z BK Skuteč Královští Sokoli B
Z TJ Jiskra Havlíčkův Brod BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Z TJ Svitavy TJ SPŠ stavební Náchod
Z Sokol Vysoké Mýto TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Z 14 09. 12. 2018 Sokol Nová Paka TJ Sokol BK Chrudim
Z Loko Trutnov BK Přelouč
Z BK Skuteč BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Z TJ Jiskra Havlíčkův Brod Královští Sokoli B
Z TJ Svitavy TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Z Sokol Vysoké Mýto TJ SPŠ stavební Náchod
Z 15 05. 01. 2019 Sokol Vysoké Mýto Královští Sokoli B
Z TJ Svitavy BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Z TJ Jiskra Havlíčkův Brod BK Přelouč
Z BK Skuteč TJ Sokol BK Chrudim
Z Loko Trutnov TJ Turnov
Z Sokol Nová Paka TJ Jiskra Hořice
Z 16 06. 01. 2019 TJ Sokol Jaroměř-Josefov TJ SPŠ stavební Náchod
Z TJ Svitavy Královští Sokoli B
Z Sokol Vysoké Mýto BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Z BK Skuteč BK Přelouč
Z TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Sokol BK Chrudim
Z Sokol Nová Paka TJ Turnov
Z Loko Trutnov TJ Jiskra Hořice
Z 17 19. 01. 2019 TJ Jiskra Hořice BK Skuteč
Z TJ Turnov TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Z TJ Sokol BK Chrudim TJ Svitavy
Z BK Přelouč Sokol Vysoké Mýto
Z BC Spartak Rychnov nad Kněžnou TJ SPŠ stavební Náchod
Z Královští Sokoli B TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Z 18 20. 01. 2019 Loko Trutnov Sokol Nová Paka
Z TJ Turnov BK Skuteč
Z TJ Jiskra Hořice TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Z BK Přelouč TJ Svitavy
Z TJ Sokol BK Chrudim Sokol Vysoké Mýto
Z Královští Sokoli B TJ SPŠ stavební Náchod
Z BC Spartak Rychnov nad Kněžnou TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Z 19 02. 02. 2019 TJ Sokol Jaroměř-Josefov BK Přelouč
Z TJ SPŠ stavební Náchod TJ Sokol BK Chrudim
Z Sokol Vysoké Mýto TJ Turnov
Z TJ Svitavy TJ Jiskra Hořice
Z TJ Jiskra Havlíčkův Brod Sokol Nová Paka
Z BK Skuteč Loko Trutnov
Z 20 03. 02. 2019 BC Spartak Rychnov nad Kněžnou Královští Sokoli B
Z TJ SPŠ stavební Náchod BK Přelouč
Z TJ Sokol Jaroměř-Josefov TJ Sokol BK Chrudim
Z TJ Svitavy TJ Turnov
Z Sokol Vysoké Mýto TJ Jiskra Hořice
Z BK Skuteč Sokol Nová Paka
Z TJ Jiskra Havlíčkův Brod Loko Trutnov
Z 7 16. 02. 2019 BK Skuteč TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Z 21 Loko Trutnov TJ Svitavy
Z Sokol Nová Paka Sokol Vysoké Mýto
Z TJ Jiskra Hořice TJ SPŠ stavební Náchod
Z TJ Turnov TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Z TJ Sokol BK Chrudim Královští Sokoli B
Z BK Přelouč BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Z 22 17. 02. 2019 TJ Jiskra Havlíčkův Brod BK Skuteč
Z Sokol Nová Paka TJ Svitavy
Z Loko Trutnov Sokol Vysoké Mýto
Z TJ Turnov TJ SPŠ stavební Náchod
Z TJ Jiskra Hořice TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Z BK Přelouč Královští Sokoli B
Z TJ Sokol BK Chrudim BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Z 23 02. 03. 2019 BC Spartak Rychnov nad Kněžnou TJ Turnov
Z Královští Sokoli B TJ Jiskra Hořice
Z TJ Sokol Jaroměř-Josefov Sokol Nová Paka
Z TJ SPŠ stavební Náchod Loko Trutnov
Z Sokol Vysoké Mýto BK Skuteč
Z TJ Svitavy TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Z 24 03. 03. 2019 TJ Sokol BK Chrudim BK Přelouč
Z Královští Sokoli B TJ Turnov
Z BC Spartak Rychnov nad Kněžnou TJ Jiskra Hořice
Z TJ SPŠ stavební Náchod Sokol Nová Paka
Z TJ Sokol Jaroměř-Josefov Loko Trutnov
Z TJ Svitavy BK Skuteč
Z Sokol Vysoké Mýto TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Z 25 16. 03. 2019 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ SPŠ stavební Náchod
Z BK Skuteč TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Z Loko Trutnov Královští Sokoli B
Z Sokol Nová Paka BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Z TJ Jiskra Hořice BK Přelouč
Z TJ Turnov TJ Sokol BK Chrudim
Z 26 17. 03. 2019 Sokol Vysoké Mýto TJ Svitavy
Z BK Skuteč TJ SPŠ stavební Náchod
Z TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Z Sokol Nová Paka Královští Sokoli B
Z Loko Trutnov BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Z TJ Turnov BK Přelouč
Z TJ Jiskra Hořice TJ Sokol BK Chrudim
Z 27 30. 03. 2019 TJ Sokol BK Chrudim Sokol Nová Paka
Z BK Přelouč Loko Trutnov
Z BC Spartak Rychnov nad Kněžnou BK Skuteč
Z Královští Sokoli B TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Z TJ Sokol Jaroměř-Josefov TJ Svitavy
Z TJ SPŠ stavební Náchod Sokol Vysoké Mýto
Z 28 31. 03. 2019 TJ Jiskra Hořice TJ Turnov
Z BK Přelouč Sokol Nová Paka
Z TJ Sokol BK Chrudim Loko Trutnov
Z Královští Sokoli B BK Skuteč
Z BC Spartak Rychnov nad Kněžnou TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Z TJ SPŠ stavební Náchod TJ Svitavy
Z TJ Sokol Jaroměř-Josefov Sokol Vysoké Mýto

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

BAK

DLNK

DLNK

Radio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 OBI
OBI
DMS POMOCKOSEM na 87 777
DMS POMOCKOSEM
Výročí
25. 09.
dort Izabela Bönischová
(St. mini U13, Ml. mini U12, Mini mini U11, Mini minci U 11)
22. 09.
dort Kristina Anna Jirmanová
(Kadetky U17 - B, St. žákyně U15)
21. 09.
black-rose Vzpomínáme na jednu z největších osobností a postav v historii trutnovského basketbalu, trenéra, dlouholetého tajemníka TJ Lokomotiva Otu Plešingera. (†21.09.2009)
20. 09.
dort Štěpánka Ježková
(Ženy A, Juniorky U19, Kadetky U17)
 
Nilfisk Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz