Je 16.07.2018, svátek má Luboš, Karmela, Karmen, Rút Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
Tabulka soutěže
Základní část
1  BK Strakonice
2  BK Havířov
3  Studánka Pardubice
4  Žabiny Brno
5  Loko Trutnov
6  USK Praha
7  BA Sparta Praha
8  SBŠ Ostrava
9  Sokol Nusle
10  Basket Slovanka
11  Sokol H. Králové
12  Sokol Nilfisk H. Králové
12  KP Brno
Nejlepší střelkyně
(podle ø na zápas)
Juniorky U19 - Extraliga juniorek U19
průběžná tabulka - základní část
Pořadí Tým Zápasů Vítězné Porážky Skóre Body
1 BK Strakonice 0 0 0 0 : 0 0
2 BK Havířov 0 0 0 0 : 0 0
3 Studánka Pardubice 0 0 0 0 : 0 0
4 Žabiny Brno 0 0 0 0 : 0 0
5 Loko Trutnov 0 0 0 0 : 0 0
6 USK Praha 0 0 0 0 : 0 0
7 BA Sparta Praha 0 0 0 0 : 0 0
8 SBŠ Ostrava 0 0 0 0 : 0 0
9 Sokol Nusle 0 0 0 0 : 0 0
10 Basket Slovanka 0 0 0 0 : 0 0
11 Sokol H. Králové 0 0 0 0 : 0 0
12 Sokol Nilfisk H. Králové 0 0 0 0 : 0 0
12 KP Brno 0 0 0 0 : 0 0

Odehrané zápasy v sezoně 2018-2019
Soupeř Č. D/V Dne/hod. Skore


Juniorky U19 - všechny zápasy sezony
Část Kolo Datum Domácí Hosté Skore
Z 2 29. 09. 2018 Sokol Nusle Žabiny Brno
Z Studánka Pardubice KP Brno
Z SBŠ Ostrava Loko Trutnov
Z BK Havířov Sokol H. Králové
Z BA Sparta Praha USK Praha
Z BK Strakonice Basket Slovanka
Z 3 30. 09. 2018 Sokol Nusle KP Brno
Z Studánka Pardubice Žabiny Brno
Z SBŠ Ostrava Sokol H. Králové
Z BK Havířov Loko Trutnov
Z BA Sparta Praha Basket Slovanka
Z BK Strakonice USK Praha
Z 4 13. 10. 2018 Žabiny Brno USK Praha
Z KP Brno Basket Slovanka
Z Loko Trutnov BA Sparta Praha
Z Sokol H. Králové BK Strakonice
Z Sokol Nusle SBŠ Ostrava
Z Studánka Pardubice BK Havířov
Z 5 14. 10. 2018 Žabiny Brno Basket Slovanka
Z KP Brno USK Praha
Z Loko Trutnov BK Strakonice
Z Sokol H. Králové BA Sparta Praha
Z Sokol Nusle BK Havířov
Z Studánka Pardubice SBŠ Ostrava
Z 6 27. 10. 2018 SBŠ Ostrava Žabiny Brno
Z BK Havířov KP Brno
Z BA Sparta Praha Sokol Nusle
Z BK Strakonice Studánka Pardubice
Z USK Praha Loko Trutnov
Z Basket Slovanka Sokol H. Králové
Z 7 28. 10. 2018 SBŠ Ostrava KP Brno
Z BK Havířov Žabiny Brno
Z BA Sparta Praha Studánka Pardubice
Z BK Strakonice Sokol Nusle
Z USK Praha Sokol H. Králové
Z Basket Slovanka Loko Trutnov
Z 8 10. 11. 2018 Žabiny Brno Loko Trutnov
Z KP Brno Sokol H. Králové
Z Sokol Nusle USK Praha
Z Studánka Pardubice Basket Slovanka
Z SBŠ Ostrava BA Sparta Praha
Z BK Havířov BK Strakonice
Z 9 11. 11. 2018 Žabiny Brno Sokol H. Králové
Z KP Brno Loko Trutnov
Z Sokol Nusle Basket Slovanka
Z Studánka Pardubice USK Praha
Z SBŠ Ostrava BK Strakonice
Z BK Havířov BA Sparta Praha
Z 10 24. 11. 2018 BA Sparta Praha Žabiny Brno
Z BK Strakonice KP Brno
Z USK Praha SBŠ Ostrava
Z Basket Slovanka BK Havířov
Z Loko Trutnov Sokol Nusle
Z Sokol H. Králové Studánka Pardubice
Z 11 25. 11. 2018 BA Sparta Praha KP Brno
Z BK Strakonice Žabiny Brno
Z USK Praha BK Havířov
Z Basket Slovanka SBŠ Ostrava
Z Loko Trutnov Studánka Pardubice
Z Sokol H. Králové Sokol Nusle
Z 1 08. 12. 2018 Sokol Nusle Studánka Pardubice
Z SBŠ Ostrava BK Havířov
Z BA Sparta Praha BK Strakonice
Z USK Praha Basket Slovanka
Z Loko Trutnov Sokol H. Králové
Z Žabiny Brno KP Brno
Z 12 09. 12. 2018 Studánka Pardubice Sokol Nusle
Z BK Havířov SBŠ Ostrava
Z BK Strakonice BA Sparta Praha
Z Basket Slovanka USK Praha
Z Sokol H. Králové Loko Trutnov
Z KP Brno Žabiny Brno
Z 13 05. 01. 2019 KP Brno Sokol Nusle
Z Žabiny Brno Studánka Pardubice
Z Sokol H. Králové SBŠ Ostrava
Z Loko Trutnov BK Havířov
Z Basket Slovanka BA Sparta Praha
Z USK Praha BK Strakonice
Z 14 06. 01. 2019 Žabiny Brno Sokol Nusle
Z KP Brno Studánka Pardubice
Z Loko Trutnov SBŠ Ostrava
Z Sokol H. Králové BK Havířov
Z USK Praha BA Sparta Praha
Z Basket Slovanka BK Strakonice
Z 15 19. 01. 2019 Basket Slovanka Žabiny Brno
Z USK Praha KP Brno
Z BK Strakonice Loko Trutnov
Z BA Sparta Praha Sokol H. Králové
Z BK Havířov Sokol Nusle
Z SBŠ Ostrava Studánka Pardubice
Z 16 20. 01. 2019 USK Praha Žabiny Brno
Z Basket Slovanka KP Brno
Z BA Sparta Praha Loko Trutnov
Z BK Strakonice Sokol H. Králové
Z SBŠ Ostrava Sokol Nusle
Z BK Havířov Studánka Pardubice
Z 17 02. 02. 2019 KP Brno SBŠ Ostrava
Z Žabiny Brno BK Havířov
Z Studánka Pardubice BA Sparta Praha
Z Sokol Nusle BK Strakonice
Z Sokol H. Králové USK Praha
Z Loko Trutnov Basket Slovanka
Z 18 03. 02. 2019 Žabiny Brno SBŠ Ostrava
Z KP Brno BK Havířov
Z Sokol Nusle BA Sparta Praha
Z Studánka Pardubice BK Strakonice
Z Loko Trutnov USK Praha
Z Sokol H. Králové Basket Slovanka
Z 19 16. 02. 2019 Sokol H. Králové Žabiny Brno
Z Loko Trutnov KP Brno
Z Basket Slovanka Sokol Nusle
Z USK Praha Studánka Pardubice
Z BK Strakonice SBŠ Ostrava
Z BA Sparta Praha BK Havířov
Z 20 17. 02. 2019 Loko Trutnov Žabiny Brno
Z Sokol H. Králové KP Brno
Z USK Praha Sokol Nusle
Z Basket Slovanka Studánka Pardubice
Z BA Sparta Praha SBŠ Ostrava
Z BK Strakonice BK Havířov
Z 21 02. 03. 2019 KP Brno BA Sparta Praha
Z Žabiny Brno BK Strakonice
Z BK Havířov USK Praha
Z SBŠ Ostrava Basket Slovanka
Z Studánka Pardubice Loko Trutnov
Z Sokol Nusle Sokol H. Králové
Z 22 03. 03. 2019 Žabiny Brno BA Sparta Praha
Z KP Brno BK Strakonice
Z SBŠ Ostrava USK Praha
Z BK Havířov Basket Slovanka
Z Sokol Nusle Loko Trutnov
Z Studánka Pardubice Sokol H. Králové

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

BAK

DLNK

DLNK

Radio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 OBI
OBI
DMS POMOCKOSEM na 87 777
DMS POMOCKOSEM
Výročí
21. 07.
dort Andrea Vacková
(Ženy A, trenérka přípravky)
19. 07.
dort Anna Rylichová
(Ženy A, Juniorky U19, asistentka přípravky)
19. 07.
dort Hana Tomanová
(Ženy B)
18. 07.
dort Lucie Trávničková
(St. mini U13)
16. 07.
dort Klára Dermerová
(Kadetky U17 - B, St. mini U13)
 
Nilfisk Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz