Je 12.11.2018, svátek má Benedikt, Vitold, Astrid, Benedikta Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
Tabulka soutěže
Základní část
1  BK Přelouč
2  SK Týniště nad Orlicí
3  TJ Sokol Stěžery
4  Loko Trutnov
5   BK NAPOS Vysoká n.L.
6  Sokol Hradec Králové "B"
7  ADFORS Basket Litomyšl "B"
8  SŠB Pardubice
9  BK Studánka Pardubice
10  Sokol Vysoké Mýto
Nejlepší střelkyně
(podle ø na zápas)
1 Plašilová Tereza
51 b. | ø na zápas 12.75
2 Týfová Anna Valerie
49 b. | ø na zápas 12.25
3 Zitová Claudie
68 b. | ø na zápas 11.33
4 Kulichová Viktorie
60 b. | ø na zápas 10.00
5 Křivská Lenka
43 b. | ø na zápas 7.17
6 Semelková Markéta
14 b. | ø na zápas 7.00
Soupiska
5 Křivská Lenka
12 let |             |  
7 Rosulková Karolína
12 let |             |  
9 Hůlková Jana
11 let |             |  
10 Zitová Claudie
12 let |   K/P    |  
16 Týfová Anna Valerie
12 let |     K     |  
19 Bönischová Izabela
11 let |             |  
20 Kulichová Viktorie
12 let |             |  
21 Semelková Markéta
12 let |             |  
29 Plašilová Tereza
12 let |             |  
40 Krčmářová Kateřina
13 let |             |  
41 Pecháčková Adéla
12 let |             |  
50 Zahradníková Anna
11 let |             |  
51 Gumanová Valerie
11 let |             |  
66 Chlebová Anna
11 let |             |  
70 Krajčová Daniela
    let |             |  
99 Vargová Veronika
12 let |             |  
Dubnová Natálie
12 let |             |  
Friedrichová Nicole
12 let |             |  
Heráková Zoe
    let |             |  
Jansová Kateřina
11 let |             |  
Radoňová Nikol
12 let |             |  
Rozsévačová Emma
11 let |             |  
Růtová Dominika
12 let |             |  
Sloupová Adéla
11 let |             |  
Stierandová Pavla
12 let |             |  
Trčková Barbora
11 let |             |  
St. mini U13 - VČ přebor staršího minižactva U13
průběžná tabulka - základní část
Pořadí Tým Zápasů Vítězné Porážky Skóre Body
1 BK Přelouč 8 5 3 539 : 353 13
2 SK Týniště nad Orlicí 8 5 3 542 : 357 13
3 TJ Sokol Stěžery 6 5 1 281 : 266 11
4 Loko Trutnov 6 4 2 374 : 289 10
5 BK NAPOS Vysoká n.L. 6 4 2 328 : 272 10
6 Sokol Hradec Králové "B" 8 2 6 324 : 397 10
7 ADFORS Basket Litomyšl "B" 6 2 4 229 : 231 8
8 SŠB Pardubice 4 3 1 181 : 155 7
9 BK Studánka Pardubice 4 0 4 175 : 237 4
10 Sokol Vysoké Mýto 4 0 4 69 : 485 4

Odehrané zápasy v sezoně 2018-2019
Soupeř Č. D/V Dne/hod. Skore
SK Týniště nad Orlicí 6 D 27. 10. 2018
11:30
63 : 49
(16:19, 17:12, 16:10, 14:8)
SK Týniště nad Orlicí 5 D 27. 10. 2018
09:30
77 : 63
(19:17, 19:22, 19:17, 20:7)
Sokol Hradec Králové B 4 V 13. 10. 2018
18:00
31 : 93
(6:20, 6:29, 8:27, 11:17)
Sokol Hradec Králové B 3 V 13. 10. 2018
16:00
26 : 67
(8:18, 7:16, 6:13, 5:20)
BK NAPOS Vysoká nad Labem 2 V 29. 09. 2018
10:45
67 : 37
(20:6, 17:4, 16:15, 14:12)
BK NAPOS Vysoká nad Labem 1 V 29. 09. 2018
09:00
53 : 37
(13:10, 14:8, 12:13, 14:6)


St. mini U13 - všechny zápasy sezony
Část Kolo Datum Domácí Hosté Skore
Z 1 29. 09. 2018 Sokol Vysoké Mýto SK Týniště nad Orlicí 20 : 131
Z Sokol Vysoké Mýto SK Týniště nad Orlicí 12 : 109
Z BK NAPOS Vysoká n.L. Loko Trutnov 53 : 37
Z BK NAPOS Vysoká n.L. Loko Trutnov 67 : 37
Z 30. 09. 2018 ADFORS Basket Litomyšl B Sokol Hradec Králové B 35 : 28
Z ADFORS Basket Litomyšl B Sokol Hradec Králové B 34 : 49
Z 2 13. 10. 2018 Sokol Hradec Králové B Loko Trutnov 26 : 67
Z Sokol Hradec Králové B Loko Trutnov 31 : 93
Z SK Týniště nad Orlicí BK NAPOS Vysoká n.L. 55 : 44
Z SK Týniště nad Orlicí BK NAPOS Vysoká n.L. 57 : 32
Z BK Přelouč SŠB Pardubice 34 : 59
Z BK Přelouč SŠB Pardubice 54 : 42
Z 14. 10. 2018 ADFORS Basket Litomyšl B TJ Sokol Stěžery 50 : 28
Z ADFORS Basket Litomyšl B TJ Sokol Stěžery 43 : 46
Z 1 21. 10. 2018 BK Studánka Pardubice BK Přelouč 48 : 52
Z BK Studánka Pardubice BK Přelouč 35 : 68
Z 3 27. 10. 2018 TJ Sokol Stěžery Sokol Hradec Králové B 42 : 36
Z TJ Sokol Stěžery Sokol Hradec Králové B 48 : 45
Z Loko Trutnov SK Týniště nad Orlicí 77 : 63
Z Loko Trutnov SK Týniště nad Orlicí 63 : 49
Z 03. 11. 2018 Sokol Vysoké Mýto BK Přelouč 11 : 123
Z Sokol Vysoké Mýto BK Přelouč 26 : 122
Z 4 10. 11. 2018 Sokol Hradec Králové B SK Týniště nad Orlicí 45 : 52
Z Sokol Hradec Králové B SK Týniště nad Orlicí 64 : 26
Z BK Přelouč BK NAPOS Vysoká n.L. 44 : 66
Z BK Přelouč BK NAPOS Vysoká n.L. 42 : 66
Z 11. 11. 2018 ADFORS Basket Litomyšl B SŠB Pardubice 38 : 45
Z ADFORS Basket Litomyšl B SŠB Pardubice 29 : 35
Z TJ Sokol Stěžery BK Studánka Pardubice 62 : 51
Z TJ Sokol Stěžery BK Studánka Pardubice 55 : 41
Z 5 24. 11. 2018 SŠB Pardubice TJ Sokol Stěžery
Z SŠB Pardubice TJ Sokol Stěžery
Z Sokol Vysoké Mýto ADFORS Basket Litomyšl B
Z Sokol Vysoké Mýto ADFORS Basket Litomyšl B
Z Loko Trutnov BK Přelouč
Z Loko Trutnov BK Přelouč
Z 25. 11. 2018 BK Studánka Pardubice Sokol Hradec Králové B
Z BK Studánka Pardubice Sokol Hradec Králové B
Z 3 02. 12. 2018 BK Studánka Pardubice ADFORS Basket Litomyšl B
Z BK Studánka Pardubice ADFORS Basket Litomyšl B
Z 6 07. 12. 2018 BK Studánka Pardubice SŠB Pardubice
Z BK Studánka Pardubice SŠB Pardubice
Z 08. 12. 2018 BK Přelouč SK Týniště nad Orlicí
Z BK Přelouč SK Týniště nad Orlicí
Z ADFORS Basket Litomyšl B BK NAPOS Vysoká n.L.
Z ADFORS Basket Litomyšl B BK NAPOS Vysoká n.L.
Z TJ Sokol Stěžery Sokol Vysoké Mýto
Z TJ Sokol Stěžery Sokol Vysoké Mýto
Z 7 05. 01. 2019 SŠB Pardubice Sokol Hradec Králové B
Z SŠB Pardubice Sokol Hradec Králové B
Z Sokol Vysoké Mýto BK Studánka Pardubice
Z Sokol Vysoké Mýto BK Studánka Pardubice
Z BK NAPOS Vysoká n.L. TJ Sokol Stěžery
Z BK NAPOS Vysoká n.L. TJ Sokol Stěžery
Z Loko Trutnov ADFORS Basket Litomyšl B
Z Loko Trutnov ADFORS Basket Litomyšl B
Z 8 02. 02. 2019 Sokol Hradec Králové B BK Přelouč
Z Sokol Hradec Králové B BK Přelouč
Z ADFORS Basket Litomyšl B SK Týniště nad Orlicí
Z ADFORS Basket Litomyšl B SK Týniště nad Orlicí
Z TJ Sokol Stěžery Loko Trutnov
Z TJ Sokol Stěžery Loko Trutnov
Z BK Studánka Pardubice BK NAPOS Vysoká n.L.
Z BK Studánka Pardubice BK NAPOS Vysoká n.L.
Z SŠB Pardubice Sokol Vysoké Mýto
Z SŠB Pardubice Sokol Vysoké Mýto
Z 9 02. 03. 2019 Sokol Vysoké Mýto Sokol Hradec Králové B
Z Sokol Vysoké Mýto Sokol Hradec Králové B
Z BK NAPOS Vysoká n.L. SŠB Pardubice
Z BK NAPOS Vysoká n.L. SŠB Pardubice
Z Loko Trutnov BK Studánka Pardubice
Z Loko Trutnov BK Studánka Pardubice
Z SK Týniště nad Orlicí TJ Sokol Stěžery
Z SK Týniště nad Orlicí TJ Sokol Stěžery
Z 10 16. 03. 2019 ADFORS Basket Litomyšl B BK Přelouč
Z ADFORS Basket Litomyšl B BK Přelouč
Z BK Studánka Pardubice SK Týniště nad Orlicí
Z BK Studánka Pardubice SK Týniště nad Orlicí
Z SŠB Pardubice Loko Trutnov
Z SŠB Pardubice Loko Trutnov
Z Sokol Vysoké Mýto BK NAPOS Vysoká n.L.
Z Sokol Vysoké Mýto BK NAPOS Vysoká n.L.
Z 11 30. 03. 2019 BK NAPOS Vysoká n.L. Sokol Hradec Králové B
Z BK NAPOS Vysoká n.L. Sokol Hradec Králové B
Z Loko Trutnov Sokol Vysoké Mýto
Z Loko Trutnov Sokol Vysoké Mýto
Z SK Týniště nad Orlicí SŠB Pardubice
Z SK Týniště nad Orlicí SŠB Pardubice
Z BK Přelouč TJ Sokol Stěžery
Z BK Přelouč TJ Sokol Stěžery

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

DLNK

DLNK

Hitradio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 
Výročí
16. 11.
dort Štěpán Křemenský
(Mini minci U 11)
14. 11.
dort Ondřej Týfa
(Kadeti U17)
13. 11.
dort Martina Borůvková
(Ženy B)
12. 11.
dort Filip Vymlátil
(Kadeti U17)
11. 11.
dort Kateřina Krčmářová
(Ml. žákyně U14, St. mini U13)
 
Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz