Je 21.09.2018, svátek má Matouš, Mirela, slavíme Mezinárodní den míru, Mezinárodní den Alzheimerovy choroby Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
Tabulka soutěže
Základní část
1  Královští Sokoli
2  SŠB Pardubice
3  Loko Trutnov
3  R&J EBC Mělník
4  Basket Poděbrady
5  TJ AŠ Mladá Boleslav
6  BK Brandýs n.L.
7  TJ Sokol BK Chrudim
Nejlepší střelci
(podle ø na zápas)
Soupiska
33 Nýdrle Tom
13 let |             |  
35 Bedrník Adam
12 let |             |  
41 Bureš Jiří
14 let |             |  
42 Kopecký Jan
13 let |             |  
44 Zapadlo Hugo
13 let |             |  
46 Pokorný Šimon
13 let |             |  
53 Zahradník Jan
13 let |             |  
55 Masopust Daniel
13 let |             |  
Antoš Jonáš
14 let |             |  
Braun Vít
14 let |             |  
Hartman Matyáš
14 let |             |  
Kamitz Martin
14 let |             |  
Kyral Daniel
14 let |             |  
Vlach Ondřej
13 let |             |  
Vosáhlo Michal
14 let |             |  
St. žáci - Nadregionální liga st. žáků U15
průběžná tabulka - základní část
Pořadí Tým Zápasů Vítězné Porážky Skóre Body
1 Královští Sokoli 2 2 0 113 : 81 4
2 SŠB Pardubice 2 1 1 122 : 87 3
3 Loko Trutnov 2 1 1 77 : 64 3
3 R&J EBC Mělník 0 0 0 0 : 0 0
4 Basket Poděbrady 2 1 1 64 : 77 3
5 TJ AŠ Mladá Boleslav 2 1 1 87 : 122 3
6 BK Brandýs n.L. 2 0 2 81 : 113 2
7 TJ Sokol BK Chrudim 0 0 0 0 : 0 0

Odehrané zápasy v sezoně 2018-2019
Soupeř Č. D/V Dne/hod. Skore


St. žáci - všechny zápasy sezony
Část Kolo Datum Domácí Hosté Skore
Z 1 15. 09. 2018 TJ Sokol BK Chrudim R&J EBC Mělník
Z TJ Sokol BK Chrudim R&J EBC Mělník
Z Královští Sokoli BK Brandýs n.L. 59 : 37
Z Královští Sokoli BK Brandýs n.L. 54 : 44
Z SŠB Pardubice TJ AŠ Mladá Boleslav 45 : 56
Z SŠB Pardubice TJ AŠ Mladá Boleslav 77 : 31
Z Basket Poděbrady Loko Trutnov 35 : 32
Z Basket Poděbrady Loko Trutnov 29 : 45
Z 2 29. 09. 2018 R&J EBC Mělník Loko Trutnov
Z R&J EBC Mělník Loko Trutnov
Z TJ AŠ Mladá Boleslav Basket Poděbrady
Z TJ AŠ Mladá Boleslav Basket Poděbrady
Z BK Brandýs n.L. SŠB Pardubice
Z BK Brandýs n.L. SŠB Pardubice
Z TJ Sokol BK Chrudim Královští Sokoli
Z TJ Sokol BK Chrudim Královští Sokoli
Z 3 13. 10. 2018 Královští Sokoli R&J EBC Mělník
Z Královští Sokoli R&J EBC Mělník
Z SŠB Pardubice TJ Sokol BK Chrudim
Z SŠB Pardubice TJ Sokol BK Chrudim
Z Basket Poděbrady BK Brandýs n.L.
Z Basket Poděbrady BK Brandýs n.L.
Z 10 TJ AŠ Mladá Boleslav Loko Trutnov
Z TJ AŠ Mladá Boleslav Loko Trutnov
Z 4 27. 10. 2018 R&J EBC Mělník TJ AŠ Mladá Boleslav
Z R&J EBC Mělník TJ AŠ Mladá Boleslav
Z BK Brandýs n.L. Loko Trutnov
Z BK Brandýs n.L. Loko Trutnov
Z TJ Sokol BK Chrudim Basket Poděbrady
Z TJ Sokol BK Chrudim Basket Poděbrady
Z Královští Sokoli SŠB Pardubice
Z Královští Sokoli SŠB Pardubice
Z 5 10. 11. 2018 SŠB Pardubice R&J EBC Mělník
Z SŠB Pardubice R&J EBC Mělník
Z Basket Poděbrady Královští Sokoli
Z Basket Poděbrady Královští Sokoli
Z Loko Trutnov TJ Sokol BK Chrudim
Z Loko Trutnov TJ Sokol BK Chrudim
Z TJ AŠ Mladá Boleslav BK Brandýs n.L.
Z TJ AŠ Mladá Boleslav BK Brandýs n.L.
Z 6 24. 11. 2018 R&J EBC Mělník BK Brandýs n.L.
Z R&J EBC Mělník BK Brandýs n.L.
Z TJ Sokol BK Chrudim TJ AŠ Mladá Boleslav
Z TJ Sokol BK Chrudim TJ AŠ Mladá Boleslav
Z Královští Sokoli Loko Trutnov
Z Královští Sokoli Loko Trutnov
Z SŠB Pardubice Basket Poděbrady
Z SŠB Pardubice Basket Poděbrady
Z 7 08. 12. 2018 Basket Poděbrady R&J EBC Mělník
Z Basket Poděbrady R&J EBC Mělník
Z Loko Trutnov SŠB Pardubice
Z Loko Trutnov SŠB Pardubice
Z TJ AŠ Mladá Boleslav Královští Sokoli
Z TJ AŠ Mladá Boleslav Královští Sokoli
Z BK Brandýs n.L. TJ Sokol BK Chrudim
Z BK Brandýs n.L. TJ Sokol BK Chrudim
Z 8 05. 01. 2019 R&J EBC Mělník TJ Sokol BK Chrudim
Z R&J EBC Mělník TJ Sokol BK Chrudim
Z BK Brandýs n.L. Královští Sokoli
Z BK Brandýs n.L. Královští Sokoli
Z TJ AŠ Mladá Boleslav SŠB Pardubice
Z TJ AŠ Mladá Boleslav SŠB Pardubice
Z Loko Trutnov Basket Poděbrady
Z Loko Trutnov Basket Poděbrady
Z 9 19. 01. 2019 Loko Trutnov R&J EBC Mělník
Z Loko Trutnov R&J EBC Mělník
Z Basket Poděbrady TJ AŠ Mladá Boleslav
Z Basket Poděbrady TJ AŠ Mladá Boleslav
Z SŠB Pardubice BK Brandýs n.L.
Z SŠB Pardubice BK Brandýs n.L.
Z Královští Sokoli TJ Sokol BK Chrudim
Z Královští Sokoli TJ Sokol BK Chrudim
Z 3 02. 02. 2019 Loko Trutnov TJ AŠ Mladá Boleslav
Z Loko Trutnov TJ AŠ Mladá Boleslav
Z 10 R&J EBC Mělník Královští Sokoli
Z R&J EBC Mělník Královští Sokoli
Z TJ Sokol BK Chrudim SŠB Pardubice
Z TJ Sokol BK Chrudim SŠB Pardubice
Z BK Brandýs n.L. Basket Poděbrady
Z BK Brandýs n.L. Basket Poděbrady
Z 11 16. 02. 2019 TJ AŠ Mladá Boleslav R&J EBC Mělník
Z TJ AŠ Mladá Boleslav R&J EBC Mělník
Z Loko Trutnov BK Brandýs n.L.
Z Loko Trutnov BK Brandýs n.L.
Z Basket Poděbrady TJ Sokol BK Chrudim
Z Basket Poděbrady TJ Sokol BK Chrudim
Z SŠB Pardubice Královští Sokoli
Z SŠB Pardubice Královští Sokoli
Z 12 02. 03. 2019 R&J EBC Mělník SŠB Pardubice
Z R&J EBC Mělník SŠB Pardubice
Z Královští Sokoli Basket Poděbrady
Z Královští Sokoli Basket Poděbrady
Z TJ Sokol BK Chrudim Loko Trutnov
Z TJ Sokol BK Chrudim Loko Trutnov
Z BK Brandýs n.L. TJ AŠ Mladá Boleslav
Z BK Brandýs n.L. TJ AŠ Mladá Boleslav
Z 13 16. 03. 2019 BK Brandýs n.L. R&J EBC Mělník
Z BK Brandýs n.L. R&J EBC Mělník
Z TJ AŠ Mladá Boleslav TJ Sokol BK Chrudim
Z TJ AŠ Mladá Boleslav TJ Sokol BK Chrudim
Z Loko Trutnov Královští Sokoli
Z Loko Trutnov Královští Sokoli
Z Basket Poděbrady SŠB Pardubice
Z Basket Poděbrady SŠB Pardubice
Z 14 30. 03. 2019 R&J EBC Mělník Basket Poděbrady
Z R&J EBC Mělník Basket Poděbrady
Z SŠB Pardubice Loko Trutnov
Z SŠB Pardubice Loko Trutnov
Z Královští Sokoli TJ AŠ Mladá Boleslav
Z Královští Sokoli TJ AŠ Mladá Boleslav
Z TJ Sokol BK Chrudim BK Brandýs n.L.
Z TJ Sokol BK Chrudim BK Brandýs n.L.

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

BAK

DLNK

DLNK

Radio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 OBI
OBI
DMS POMOCKOSEM na 87 777
DMS POMOCKOSEM
Výročí
25. 09.
dort Izabela Bönischová
(St. mini U13, Ml. mini U12, Mini mini U11, Mini minci U 11)
22. 09.
dort Kristina Anna Jirmanová
(Kadetky U17 - B, St. žákyně U15)
21. 09.
black-rose Vzpomínáme na jednu z největších osobností a postav v historii trutnovského basketbalu, trenéra, dlouholetého tajemníka TJ Lokomotiva Otu Plešingera. (†21.09.2009)
20. 09.
dort Štěpánka Ježková
(Ženy A, Juniorky U19, Kadetky U17)
 
Nilfisk Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz