Je 21.11.2018, svátek má Albert, Adalbert, Albrecht, Aldo, Oliver, Elvíra, slavíme Světový den televize, Mezinárodní den filosofie, Světový den pozdravů, Světový den rybářství Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
Tabulka soutěže
Základní část
1  Sokol H. Králové
2  Sluneta Ústí n.L.
3  USK Praha
4  Basket Slovanka
5  ŠBK P-H Sadská
6  Slovan Litoměřice
7  Lokomotiva Trutnov
8  BSK TJ Jičín
Nejlepší střelkyně
(podle ø na zápas)
1 Suchánková Martina Eva
106 b. | ø na zápas 13.25
2 Seifrtová Alžběta
114 b. | ø na zápas 11.40
3 Zitová Sarah
108 b. | ø na zápas 10.80
4 Kubečková Eliška
51 b. | ø na zápas 6.38
5 Boučková Eliška
48 b. | ø na zápas 4.80
6 Machová Gabriela
35 b. | ø na zápas 3.50
Soupiska
5 Machová Natálie
13 let |     R     |  140 cm
13 Rózanská Adéla
14 let |     K     |  152 cm
16 Černá Kristýna
14 let |   R/K    |  150 cm
22 Zitová Claudie
12 let |   K/P    |  
24 Suchánková Martina Eva
14 let |   R/K    |  158 cm
25 Šímová Alena
14 let |   NUL    |  
28 Zitová Sarah
14 let |   R/K    |  158 cm
29 Plašilová Tereza
12 let |             |  
30 Boučková Eliška
13 let |   R/K    |  145 cm
32 Machová Gabriela
14 let |     K     |  155 cm
36 Seifrtová Alžběta
14 let |             |  
41 Kubečková Eliška
    let |             |  
44 Kopecká Daniela
14 let |             |  
44 Týfová Anna Valerie
12 let |     K     |  
50 Pleskotová Sarah
14 let |             |  
68 Cejnarová Amélie
13 let |             |  
Andrlová Markéta
14 let |             |  
Dernerová Klára
14 let |             |  
Pánková Kristýna
13 let |             |  
St. žákyně U15 - Žákovská liga starších žákyň U15
průběžná tabulka - základní část
Pořadí Tým Zápasů Vítězné Porážky Skóre Body
1 Sokol H. Králové 10 10 0 1112 : 412 20
2 Sluneta Ústí n.L. 10 7 3 804 : 655 17
3 USK Praha 10 7 3 731 : 683 17
4 Basket Slovanka 10 6 4 672 : 666 16
5 ŠBK P-H Sadská 10 4 6 655 : 754 14
6 Slovan Litoměřice 10 3 7 597 : 769 13
7 Lokomotiva Trutnov 10 3 7 526 : 742 13
8 BSK TJ Jičín 10 0 10 568 : 984 10

Odehrané zápasy v sezoně 2018-2019
Soupeř Č. D/V Dne/hod. Skore
Sluneta Ústí n.L. 10 V 11. 11. 2018
11:00
84 : 54
(19:13, 20:12, 25:17, 20:12)
TJ Slovan Litoměřice 9 V 10. 11. 2018
14:00
61 : 67
(11:13, 16:18, 28:14, 6:22)
Sokol Hradec Králové 8 D 24. 10. 2018
18:00
41 : 121
(12:28, 10:27, 17:31, 2:35)
Sokol Hradec Králové 7 V 23. 10. 2018
16:30
122 : 23
(36:5, 23:6, 33:6, 30:6)
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 6 D 14. 10. 2018
09:00
55 : 70
(7:17, 17:22, 14:23, 17:8)
BSK Continental TJ Jičín 5 D 13. 10. 2018
10:00
82 : 55
(22:13, 25:8, 18:15, 17:19)
USK Praha 4 V 30. 09. 2018
11:00
75 : 69
(20:13, 20:23, 24:19, 11:14)
Basket Slovanka 3 V 29. 09. 2018
12:00
47 : 30
(7:9, 13:4, 15:8, 12:9)
TJ Slovan Litoměřice 2 D 16. 09. 2018
14:30
54 : 60
(14:17, 22:22, 8:12, 10:9)
Sluneta Ústí n.L. 1 D 15. 09. 2018
15:00
51 : 47
(14:12, 20:7, 5:10, 12:18)


St. žákyně U15 - všechny zápasy sezony
Část Kolo Datum Domácí Hosté Skore
Z 2 15. 09. 2018 USK Praha ŠBK P-H Sadská 76 : 58
Z Basket Slovanka BSK TJ Jičín 126 : 35
Z Sokol H. Králové Slovan Litoměřice 101 : 34
Z Lokomotiva Trutnov Sluneta Ústí n.L. 51 : 47
Z 3 16. 09. 2018 USK Praha BSK TJ Jičín 85 : 43
Z Basket Slovanka ŠBK P-H Sadská 86 : 68
Z Sokol H. Králové Sluneta Ústí n.L. 115 : 33
Z Lokomotiva Trutnov Slovan Litoměřice 54 : 60
Z 4 29. 09. 2018 ŠBK P-H Sadská Slovan Litoměřice 82 : 57
Z BSK TJ Jičín Sluneta Ústí n.L. 47 : 126
Z USK Praha Sokol H. Králové 46 : 131
Z Basket Slovanka Lokomotiva Trutnov 47 : 30
Z 5 30. 09. 2018 ŠBK P-H Sadská Sluneta Ústí n.L. 69 : 86
Z BSK TJ Jičín Slovan Litoměřice 67 : 92
Z USK Praha Lokomotiva Trutnov 75 : 69
Z Basket Slovanka Sokol H. Králové 36 : 85
Z 6 13. 10. 2018 Sokol H. Králové ŠBK P-H Sadská 107 : 37
Z Lokomotiva Trutnov BSK TJ Jičín 82 : 55
Z Slovan Litoměřice USK Praha 52 : 80
Z Sluneta Ústí n.L. Basket Slovanka 94 : 60
Z 7 14. 10. 2018 Sokol H. Králové BSK TJ Jičín 133 : 34
Z Lokomotiva Trutnov ŠBK P-H Sadská 55 : 70
Z Slovan Litoměřice Basket Slovanka 81 : 34
Z Sluneta Ústí n.L. USK Praha 96 : 76
Z 1 23. 10. 2018 Sokol H. Králové Lokomotiva Trutnov 122 : 23
Z 8 24. 10. 2018 Lokomotiva Trutnov Sokol H. Králové 41 : 121
Z 1 26. 10. 2018 Slovan Litoměřice Sluneta Ústí n.L. 47 : 83
Z 27. 10. 2018 USK Praha Basket Slovanka 67 : 69
Z ŠBK P-H Sadská BSK TJ Jičín 75 : 59
Z 8 Sluneta Ústí n.L. Slovan Litoměřice 93 : 47
Z 28. 10. 2018 Basket Slovanka USK Praha 47 : 77
Z BSK TJ Jičín ŠBK P-H Sadská 83 : 94
Z 9 10. 11. 2018 BSK TJ Jičín USK Praha 65 : 75
Z ŠBK P-H Sadská Basket Slovanka 49 : 71
Z Sluneta Ústí n.L. Sokol H. Králové 62 : 89
Z Slovan Litoměřice Lokomotiva Trutnov 61 : 67
Z 10 11. 11. 2018 ŠBK P-H Sadská USK Praha 53 : 74
Z BSK TJ Jičín Basket Slovanka 80 : 96
Z Slovan Litoměřice Sokol H. Králové 66 : 108
Z Sluneta Ústí n.L. Lokomotiva Trutnov 84 : 54
Z 11 24. 11. 2018 Sluneta Ústí n.L. ŠBK P-H Sadská
Z Slovan Litoměřice BSK TJ Jičín
Z Lokomotiva Trutnov USK Praha
Z Sokol H. Králové Basket Slovanka
Z 12 25. 11. 2018 Slovan Litoměřice ŠBK P-H Sadská
Z Sluneta Ústí n.L. BSK TJ Jičín
Z Sokol H. Králové USK Praha
Z Lokomotiva Trutnov Basket Slovanka
Z 13 08. 12. 2018 BSK TJ Jičín Sokol H. Králové
Z ŠBK P-H Sadská Lokomotiva Trutnov
Z Basket Slovanka Slovan Litoměřice
Z USK Praha Sluneta Ústí n.L.
Z 14 09. 12. 2018 ŠBK P-H Sadská Sokol H. Králové
Z BSK TJ Jičín Lokomotiva Trutnov
Z USK Praha Slovan Litoměřice
Z Basket Slovanka Sluneta Ústí n.L.

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

DLNK

DLNK

Hitradio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 
Výročí
24. 11.
dort Aneta Finková
(Juniorky U19, Kadetky U17)
23. 11.
dort Pavla Kuřitková
(Členka síně slávy, hráčka s 300 starty za Trutnov a šestá nejlepší střelkyně (2108 bodů).)
20. 11.
dort Dominik Mach
(Muži)
20. 11.
dort Daniela Kopecká
(St. žákyně U15)
 
Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz