32 let |           |
90 Kejzlarová Monika
Amazonky vyhrály Východočeskou ligu
03. 04. 2016, Petr Kapitulčin
Vítězstvím ve finálovém souboji nad domácí rezervou Sokola Hradce Králové vybojovalo trutnovské béčko titul ve Východočeské lize a vybojovalo si tak právo na účast v kvalifikaci o 2. ligu žen (právo automatického postupu, v případě zájmu o tuto soutěž, získá náš celek pokud se do kvalifikace nepřihlásí více jak šest celků).
... Celý článek ...
Trutnovské Amazonky ve finále Východočeské ligy
02. 04. 2016, Zuzana Marksová
Tým Trutnovských žen B porazil v dnešním utkání FINAL FOUR hráčky Sokola Nové Paky 60:48 (17:9 38:25 53:35).
Ženy B mezi čtyřmi nejlepšími týmy VČL
20. 03. 2016, Zuzana Marksová
Trutnovské Amazonky se tento víkend probojovaly mezi čtyři nejlepší týmy Východočeské ligy, poté co 2x porazily soupeřky z Jablonce nad Nisou.
Trutnovské Amazonky po základní části na 5.místě
28. 02. 2016, Zuzana Marksová
Trutnovské Amazonky uzavřely tímto víkendem základní část Východočeské ligy a díky dvěma vítezstvím obsadily 5 místo. V sobotu se nám podařilo i přes špatný výkon porazit hráčky z Přelouče. Soupeř přijel pouze v šesti hráčkách a jejich nejvyšší měřila 170 cm. Cíl byl jasný, přehrát soupeře pod košem a uběhat rychlými protiútoky. Bohužel nic z toho se nám dlouho nedařilo. Špatné přihrávky, pomalá neefektivní hra.... I přes tento tragický výkon, jsme vyhrály. Nedělení zápas proti hráčkám z Hořic byl o 100% lepší. Velice dobře zahrály naše pivotky (Gumanová, Friebelová) na obraném doskoku, nejlepší střelecký zápas odehrála Tommová a pěkný bojovný výkon předvedla dorostenka Kábrtová.
Amazonky porazily favority soutěže
15. 02. 2016, Zuzana Marksová
Velice vydařený víkend se povedl trutnovským Amazonkám, které porazily první dva celky Východočeské ligy. V sobotu jsme vyhrály v Jičině a v neděli jsme si odvezly vítězství z Nové Paky. Oba dva zápasy se nám povedly. Aktivní hrou v útoku a stále se zlepšující zónovou obranou jsme dotáhly zápasy do vítězného konce. Za 14 dní nás čekají poslední zápasy základní části. Doma hostíme celky z Hořic a Přelouče.
Amazonky doma vítězně
07. 02. 2016, Zuzana Marksová
Trutnovským Amazonkám se podařilo po sérii 2 porážek konečně vyhrát a to dokonce na domácí palubovce, kde porazily hráčky Sk Týniště nad Orlicí vysokým rozdílem 67:45. V tabulce jsme zatím na 6. místě. Do konce základní části nás čekají ještě 4 utkání.
Těsná porážka amazonek v Pardubicích
24. 01. 2016, Zuzana Marksová
V sobotu 23.1. jsme odjely s týmem trutnovských Amazonek odehrát odložené utkání na palubovku hráček SŠB Pardubice. Oproti prvnímu vzájemnému utkání, které jsme vyhrály 65:59, byl pardubický celek posílen prvoligovou hráčkou Michaelou Bělohoubkovou. Do zápasu jsme vstoupily laxně a po první čtvrtině jsme prohrávaly rozdílem 5-ti bodů 21:16. Dotahovat jsme musely téměř celé utkání. Soupeř nám však neutekl více jak o šest bodů. Do vedení jsme se dostaly až v 8. minutě čtvrté čtvrtiny a to na rozdíl pouhého bodu. Vítězství jsme měly nadosah, bohužel v koncovce jsme nedokázaly proměnit TH (5/1). Možnost vyrovnat a dostat náš tým do vedení měla snad každá z nás, bohužel se nezadařilo a z vítězství se mohly radovat Perníkářky. I přes porážku jsme si zahrály pěkný, rychlý basketbal.
Trutnovské Amazonky vítězně
17. 01. 2016, Zuzana Marksová
Tým Trutnovských Amazonek sehrál v neděli 17.1. v hale Komenského zápas s posledním týmem tabulky Východočeské ligy týmem Litomyšl-Vysoké Mýto. První vzájemné utkání na začátku sezóny bylo pro náš tým ostudou, když jsme na hřišti soupeře prohrály vysoko 49:71. Cíl byl pro dnešek jasný – VYHRÁT. Do zápasu jsme vstoupily velice aktivně a v 7. minutě vedly 20:5! Bohužel, nasazené tempo jsme neudržely. Od druhé čtvrtiny jsme se přizpůsobily pomalé hře soupeře a odešly jsme i střelecky. Vítězství jsme si ale vzít nenechaly.
Nevydařený víkend žen B
07. 12. 2015, Zuzana Marksová
Tým trutnovských žen B utrpěl o víkendu dvě porážky od Hradeckých lvic B
Trutnovské amazonky pokračují na vítězné vlně
22. 11. 2015, Zuzana Marksová
Trutnovské Amazonky si připisují další dvě vítězství v řadě, když dokázaly porazit týmy TJ Jiskara Hořice a BK Přelouč. Oba dva víkendové zápasy byly až do posledních minut utkání vyrovnané.  Naše hráčky se nezalekly možnosti vyhrát, takticky zvládly konec utkání, proměnily důležité střely a mohly se tak radovat z výhry.
Trutnovské amazonky roznesly favority pralesní ligy
09. 11. 2015, Zuzana Marksová
Dvě cenná vítězství si na své konto připsaly ženy B, když o víkendu porazily papírově nejsilnější týmy Východočeské ligy. Upřímně nikdo tato vítězství nečekal, protože tým Amazonek pod vedením Z. Marksové do té doby nepředváděl přesvědčivé výkony a naposledy prohrál téměř vyhraný zápas s Jabloncem nad Nisou 60:63.
Strana: | 1 |