16 let |           |
99 Vargová Veronika
Výhru nad USK zachránila oslavenkyně Slezáková
07. 03. 2005, Jan Braun
Tři dny po vstupu mezi dospěláky se postarala Alena Slezáková o báječný dárek. Rozehrávačka a kapitánka týmu starších dorostenek BK Loko Trutnov, která již nakoukla do nejvyšší soutěže žen, oslavila ve čtvrtek 18. narozeniny a v neděli rozhodla v poslední sekundě extraligového zápasu o výhře svého celku nad USK Praha. Její rozhodující zásah měl mimořádný význam. Šlo o play off a jelikož trutnovské
... Celý článek ...
Skvělé: starší dorostenky se vytáhly a jsou páté!
24. 02. 2005, Jan Braun
Velmi cenných dvou vítězství, které ozdobily kvalitními výkony, dosáhly starší dorostenky BK Loko Trutnov v extraligové soutěži. Doma porazily třetí Slovanku vysoko 82:35 a poradily si rovněž s dalším celkem, který figuroval v pořadí nejvyšší soutěže před nimi, pražskou Spartou 89:70. Svěřenkyně trenéra Eduarda Gaislera se vyhouply v tabulce už na výborné páté místo. "Byly to moc důležité výhry kv
Druhý poločas se Slovankou: 42:10!
23. 02. 2005, Jan Braun
Kvalitní obrannou činností a rychlými útočnými akcemi položily starší dorostenky BK Loko Trutnov základ svému úspěchu v mimořádně důležitých zápasech extraligy. Na domácí palubovce porazily pražské kluby Slovanku 82:35 a Spartu 89:70 a získaly velkou naději na postup do osmičlenného play off. Excelentně zvládly zejména druhý poločas zápasu se Slovankou, v níž rozdrtily třetí celek tabulky 42:10! B
Starší dorostenky si smlsly na Strakonicích
14. 01. 2005, Martin Vlášek
Cenného vítězství dosáhly v extralize trutnovské starší dorostenky, které jasně přehrály Strakonice. Na vedoucí Nusle nestačily.BK Loko Trutnov - Strakonice 78:45 (20:18, 41:20, 68:30). Body: Váchová 21, K. Hindráková 20, Z. Smilnická 17, Slezáková 14, Ručová, Dušková a Nosková 2. Fauly: 27:22, TH: 28/21 - 24/13, trojky: 3:3.V překvapivě jednoznačném utkání slavila úspěch agresivní obrana trutnovs
Vynikající vystoupení týmu Eduarda Gaislera v extralize dorostenek
01. 12. 2004, Martin Vlášek
USK Praha - BK Loko Trutnov 74:90 (18:21, 29:46, 49:67). Body: Hindráková 27, Slezáková 20, Váchová 17, Smilnická 16, Nosková 4, Můčková 4, Karasová 2. Fauly: 17:20, trestné hody: 16/9 - 23/16, trojky: 5:4. Trutnovský tým přijel na palubovku favorita s cílem ubránit podkošové hráčky a eliminovat rychlé protiútoky. Zdvojování až ztrojování klíčových hráček pražského celku znamenalo poločasové veden
Starší dorostenky přivezly výhru ze Slovanky.
17. 11. 2004, Jan Braun
EXTRALIGA STARŠÍCH DOROSTENEK: Basket Academy Sparta Praha – BK Loko Trutnov 99:66 (24:16, 46:34, 70:49). Body: Váchová 23, Múčková 14, Hindráková 10, Dušková 8, Slezáková 6, Pradeová 3, Z. Smilnická 2. Fauly: 14:26, TH: 30/18 - 2/0, trojky: 7:2. Hostující družstvo od začátku prohrávalo, v 6. minutě už 17:8, ve druhém poločase pak domácí celek navýšil svůj náskok až přes třicet bodů. Zajímavý byl
Starší dorostenky poprvé vyhrály
25. 10. 2004, Jan Braun
Prvního vítězství dosáhly starší dorostenky BK Loko Trutnov ve 3. kole basketbalové extraligy. Ve svém prvním domácím vystoupení v sezoně pokořily v sobotu pražskou Aritmu 65:52. V nedělním střetnutí nestačily na Karlovy Vary, které vděčí za výhru 71:84 především dvěma ukrajinským posilám. Doslova střeleckou show předvedla Kateřina Hindráková, která ve dvou střetnutích zaznamenala dohromady 73 bod
Starším dorostenkám premiéra nevyšla
19. 10. 2004, Jan Braun
Nový kouč starších dorostenek Eduard Gaisler nemohl být po premiéře v nové sezoně spokojen, jeho celek totiž v úvodních zápasech sezony v Nuslích a Strakonicích vůbec neuspěl. "Největším problémem byla špatná střelba" poznamenal šéf nově zřízeného Sportovního centra mládeže.EXTRALIGA STARŠÍCH DOROSTENEK: Nusle – BK Loko Trutnov 82:40 (18:14, 46:17, 64:28). Body: Nosková 10, Z. Smilnická 9, Múčkov
Starší dorostenky byly druhé na turnaji v Liberci
17. 09. 2004, Jan Baun
Pod vedením nového kouče týmu a vedoucího Sportovního centra mládeže Eduarda Gaislera absolvovaly starší dorostenky trutnovského basketbalového klubu BK Loko Trutnov první zápasy v přípravě na nejvyšší soutěž. Na turnaji v Liberci obsadily 2. místo s bilancí dvou vítězství a jedné porážky. BK Loko Trutnov – Prosek Praha 73:61 (21:11, 36:24, 55:45). Body: Váchová 21, Hindráková 18, Múčková 9, Z. Sm
Strana: | 1 |