16 let |           |
99 Vargová Veronika
Starší dorostenky neuspěly v zápasech v Benešově a na Slovance
26. 04. 2006, Petr Kapitulčin, Richard Urban
Ve skupině o udržení extraligy odjížděly starší dorostenky pod vedením Richarda Urbana do Benešova a na Slovanku s cílem jednou zvítězit, čímž by si bez ohledu na ostatní výsledky zajistily extraligovou příslušnost i na příští rok. Bohužel se to s celky, které jsou v tabulce až za naším družstvem, nepodařilo, a tak poslední krok musejí naše děvčata udělat za čtrnáct dní proti stejným soupeřům v do
... Celý článek ...
Starší dorostenky si dvakrát poradily s Aritmou
01. 04. 2006, Petr Kapitulčin
Dva zápasy v jeden den odehrály starší dorostenky. Ve velmi oslabené sestavě si poradily s posledním celkem tabulky, pražskou Aritmou.BK LOKO TRUTNOV - SK ARITMA PRAHA 98 : 47 (19:12,39:28,67:41)Po dvou minutách jsme prohrávali 1:4, díky rychlým protiútokům jsme však během dvou minut otočili na 13:4 a přibližně desetibodový náskok jsme drželi dalších dvacet minut. Odpor soupeře jsme definitivně
Starší dorostenky přivezly výhru ze slovanky
20. 03. 2006, Petr Kapitulčin
Jen v devíti hráčkách odjely starší dorostenky k zápasům do Prahy. Důvodem byly jarní prázdniny, zdravotní problémy i zápas kadetek. V oslabené sestavě dokázalo družstvo uspět na Slovance, kde vedlo již téměř třicetibodovým rozdílem a jen díky prostřídání v závěru nenastřílelo stovku, když poslední tři minuty vyhrála Slovanka 17:4. Vynikající výkon podala Julie Smilnická, dařilo se i Kateřině Hin
Po zlepšených výkonech padesátiprocentní úspěšnost
05. 03. 2006, Petr Kapitulčin
Poslední představení na domácí půdě absolvovaly v základní části basketbalistky BK Loko Trutnov. V sobotu bez největších opor překvapily bojovným výkonem a favorizovaným Strakonicím podlehly až po velkém boji. V neděli se projevila naše touha po vítězství zejména ve druhé a třetí čtvrtině, kdy jsme soupeře přehráli a i přes zaváhání v poslední části jsme si připsali důležité vítězství.BK LOKO TRUT
Starší dorostenky podlehly pražským soupeřům
19. 02. 2006, Petr Kapitulčin
Bez velkého množství zraněných a nemocných hráček jsme přivítali dva pražské celky, USK a Spartu. Přes bojovné výkony jsme ani na jednoho ze soupeřů nestačili, když se nám nedařilo proměňovat jasné střelecké pozice, hráli jsme nedisciplinovaně a zejména v sobotu naprosto propadali v doskakování. Pozitivem je zapojení dalších mladších dorostenek, přičemž Katka Stiehlová, Petra Záplatová a Pavla Sam
Silně oslabené starší dorostenky čekají boje s pražskými soupeři
16. 02. 2006, Petr Kapitulčin
Nejen prvoligové ženy, ale i starší dorostenky čekají o tomto víkendu boje v nejvyšší soutěži. V sobotu hostí od půl třetí Spartu, v neděli se střetnou od deseti hodin s dalším pražským celkem USK.Obě utkání budou velice důležitá, v případě neúspěchu se nám naše naděje na postup do play-off zřejmě definitivně rozplynou. Se Spartou máme letos nepříznivou bilanci, v září na turnaji SCM jsme v Trutno
I v odvetě musel hradecký favorit o vítězství tvrdě bojovat
05. 02. 2006, Petr Kapitulčin
SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ - BK LOKO TRUTNOV 93 : 79 (24:19,55:44,70:67)Ani ve druhém zápase proti výbornému soupeři jsme nezklamali, právě naopak. Domácí družstvo si sice během prvních osmi minut vybudovalo dvanáctibodový náskok, ovšem do většího rozdílu ve skore jsme soupeře zejména díky kvalitnímu útoku(prosazovala se zejména Zuzana Smilnická) nepustili. Po změně stran jsme definitivně přišli o dalš
Hradeckého favorita jsme potrápili
04. 02. 2006, Petr Kapitulčin
BK Loko Trutnov - Sokol Hradec Králové 67 : 82 (15:13.39:32,49:54)Proti druhému celku tabulky a velkému kandidátu na medaili jsme nastoupili bez zraněné Katky Váchové a definitivně bez Nikoly Múčkové, takže se očekávala velká převaha hostí pod košem. Ta se v zápase také velice projevila, v první části jsme však kromě rychlého protiútoku a hry podkošových hráček Hradec k ničemu nepustili a sami js
Starší dorostenky dokázaly otočit zápas v benešově, s gambrinusem držely krok 25 minut
22. 01. 2006, Petr Kapitulčin
K dalším zápasům odjížděly starší dorostenky s devíti hráčkami, oslabené o Múčkovou(odchází do Strakonic), Z:Hindrákovou(kotník) a také na poslední chvíli Duškovou(horečka).BC BENEŠOV - BK LOKO TRUTNOV 75 : 81 (21:13,43:34,58:53)K zápasu jsme přistoupili velmi špatně, jako obvykle nám utekl začátek a soupeř vedl po sedmi minutách o deset bodů. Tento náskok jsme dokázali v 15.minutě srovnat, ovšem
Starší dorostenky byly úspěšné jen z padesáti procent
08. 01. 2006, Petr Kapitulčin
Jen z padesáti procent byly úspěšné starší dorostenky BK Loko Trutnov. V sobotu porazily pražskou Aritmu, v neděli však po boji podlehly dosud druhému celku tabulky, Karlovým Varům.BK LOKO Trutnov - SK Aritma Praha 85 : 58 (22:14,46:24,58:40)Proti poslednímu celku soutěže jsme odehráli solidní zápas, po mírném zaváhání v prvních minutách jsme postupně do poločasu zvyšovali náskok. Třetí čtvrtina
Krátké ohlédnutí za první polovinou sezóny
28. 12. 2005, Petr Kapitulčin
Starší dorostenky mají za sebou první část sezóny, deset zápasů. V nich dokázaly čtyřikrát zvítězit, šestkrát odešly poraženy.Z hlediska bilance je to stav relativně očekávaný, možná po přípravných zápasech byly obavy z umístění ještě větší. Je třeba vidět, že soutěž je oproti loňskému ročníku ještě vyrovnanější, a náš celek s velmi úzkým kádrem, který je navíc decimovaný zdravotními problémy, nen
Starší dorostenky nezvládly duely s Nuslemi a Slovankou
11. 12. 2005, Petr Kapitulčin
Dvouměsíční dřina přišla tento víkend vniveč. Dvě vybojovaná vítězství z USK či Strakonic jsme zahodili naprosto tragickým výkonem proti pražským celkům Nuslí a Slovanky, a klesli až na deváté místo v tabulce,které by nás na konci soutěže odsoudilo jen ke skupině o udržení.V prvním duelu jsme jako již tradičně nezvládli vstup do utkání, ale do poločasu se nám podařilo srovnat a ve druhém dějství s
Strana: | 1 | 2 | 3 |