99 Vargová Veronika
17 let |           |
Tréninky dorostenek a žákyň tento týden
26. 04. 2011, Petr Kapitulčin
Úterý 26. 4. 16:00 - 17:30 gymnázium 97, 98, 99 (Plešinger), 16:00 - 17:30 Komenského 92,93,94,95,96 (Kapitulčin) Středa 27. 4. 16:00 - 17:30 gymnázium 98,99 (Plešinger), 17:00 UFFO vyhlášení sportovců Lokomotivy (loňské mistryně ČR) Čtvrtek 28. 4. 16:00 - 17:30 gymnázium 97,98,99 (Plešinger), 16:00 - 17:30 Komenského 93,94,95,96 (??Kapitulčin) Pátek 29. 4. 16:00 - 17:30 Komenského 93,9
... Celý článek ...
Starší dorostenky SBŠ Ostrava postupují
Komentář trenéra SBŠ Ostrava, Ladislava Pavláta: "V rozhodujícím pátem utkání jsme začali velmi bojácně. Až změna obrany na konci první a začátku druhé čtvrtiny nám přinesla odskočení ve skóre. Vstup do třetí části byl doslova katastrofální, přenechali jsme iniciativu soupeři a čekali co se bude dít. Soupeř vyrovnal a opět začal tuhý boj o každý míč. Až v poslední pětiminutovce jsme trojkama
Dobojováno, postupuje SBŠ Ostrava
14. 04. 2011, Petr Kapitulčin
Nahuštěný program nás poslal k rozhodujícímu utkání do Ostravy ve středu. Oba celky i díky náročnému programu nastoupily nekompletní, na naší straně k dlouhodobě absentujícím sestrám Strnadovým přibyly Havlová, Murgašová a Hřebřinová. Termíny jdou rychle za sebou, byly změněny kvůli výjezdu reprezentační dvacítky do Číny. Final 4 se tak posunulo na velikonoční prázdniny, ač paradoxně na mezinárodn
Sen dorostenek Kary se rozplynul
14. 04. 2011, Michal Bogáň, Trutnovinky
Basketbalové starší dorostenky trutnovské Kary se neprobojovaly na finálový turnaj čtyř nejlepších týmů extraligy. V rozhodujícím pátém utkání čtvrtfinálové série dnes prohrály v Ostravě rozdílem 13 bodů, a tak na mistrovství republiky postoupil domácí tým.
Vyrovnáno 2:2 fotak
10. 04. 2011, Petr Kapitulčin
Ani po čtyřech zápasech není jasno o postupujícím z dvojice Ostrava - Trutnov. V nedělním duelu trutnovské hráčky podaly lepší výkon než v sobotu a protáhly si tak sezónu minimálně o tři dny. Ve středu se hraje rozhodující duel v Ostravě. KARA TRUTNOV - SBŠ OSTRAVA 77 : 64 (15:18,35:36,53:44) Celý první poločas byl velice vyrovnaný, soupeř po většinu času mírně vedl, ale rozdíl byl maximálně p
Ostrava se ujala vedení 2:1
09. 04. 2011, Petr Kapitulčin
Ve třetím zápase série jsme podlehli našim soupeřkám rozdílem deseti bodů a Ostrava se tak ujala vedení v sérii. KARA TRUTNOV - SBŠ OSTRAVA 61 : 71 (13:20,31:39,48:51) Úvod zápasu nebyl špatný, po čtyřech minutách jsme vedli 7:4, ale první prostřídání nám vůbec nevyšlo, následující čtyři minuty jsme prohráli 2:16 a soupeř se ujal vedení 9:20. Do konce první části jsme snížili, začátek druhé čt
O víkendu boj o postup na Mistrovství republiky!!
08. 04. 2011, Petr Kapitulčin
V hale ZŠ Komenského budou o tomto víkendu k vidění jen dva zápasy, ale budou to duely velice zajímavé. Trutnovské starší dorostenky bojují o postup na mistrovství republiky! Družstvo, které s výjimkou Veroniky Totkové bude hrát v této kategorii i příští rok, už si pro letošní sezónu splnilo cíl samotným postupem do play-off, ovšem s jídlem roste chuť. Silný ostravský celek, který v ročníku 1992
Dorostenky bojují o postup na mistrovství republiky
28. 03. 2011, Michal Bogáň, Trutnovinky
Trutnov - Nadějnou pozici si přivezly starší dorostenky Kary Trutnov z Ostravy, kde sehrály první dva zápasy play-off extraligy. Ve čtvrtfinálové sérií hrané na tři vítězství trutnovské naděje v sobotu podlehly domácím vysokým rozdílem, ovšem v neděli hostující basketbalistky zabojovaly a nakonec si připsaly vítězství v prodloužení. Sobotní duel celku Kary nevyšel. Proti favorizovanému domácím
Vyrovnáno 1:1!!
27. 03. 2011, Petr Kapitulčin
SBŠ OSTRAVA - KARA TRUTNOV 81 : 87 (22:21,42:36,60:54,72:72) Druhé utkání v sérii už jsme konečně pojali jako zápas play-off. Domácí celek byl v prvním poločase o něco lepší, ale tentokrát už na naší straně nechyběla bojovnost, odhodlání, snaha poprat se. I díky těmto aspektům jsme o poločase prohrávali jen o šest bodů, ač jsme většinu času odehráli bez zraněné Mervínské. Začátek druhé půle n
Ostrava vede 1:0
26. 03. 2011, Petr Kapitulčin
SBŠ OSTRAVA - KARA TRUTNOV 86 : 59 (29:19,55:34,71:48) O vítězi prvního zápasu v sérii se rozhodlo už v prvním poločase. Zejména díky nedůrazné obraně nám za prvních dvacet minut soupeřky nasázely 55 bodů. Ani po změně stran se nám nepodařilo zápas zdramatizovat, a tak posledních patnáct minut obě strany nasadily hráčky z lavičky a šetřily síly na neděli. Body: Pustějovská 16, Chomová 11, Wei
Starší dorostenky Kary popáté v řadě proklouzly mezi republikovou elitu
16. 03. 2011, Michal Bogáň, Trutnovinky
Jen tři celky dokázaly vždy v posledních pěti letech postoupit v extralize starších dorostenek, nejvyšší české soutěži, do play-off. Kromě Frisca Brno a Hradce Králové se to povedlo také dorostenkám Kary Trutnov. Na tomto faktu nic nezměnily ani poslední dva duely, ve kterých o víkendu družstvo trenéra Petra Kapitulčina podlehlo Slovance a porazilo Nusle. Letošní družstvo starších dorost