Je 27.04.2024, svátek má Jaroslav, Aristid, slavíme Světový den grafiky Servisní stránky

Tabulka soutěže
Základní část
Tři porážky v Poděbradech
20. 04. 2012, Petr Kapitulčin
V dorostenecké lize jsme v play-off postoupili až do závěrečného kola. Z něj však už jako B-tým nemůžeme postoupit, a tak jsme dali příležitost mladším hráčkám. Více jak polovina sestavy si tak první životní zápasy v dorostu paradoxně nepřipsala v kategorii U17, ale U19. BASKET PODĚBRADY - KARA TRUTNOV "B" 89 : 49 (30:11,56:24,70:38) V prvním poločase nás domácí tým doslova převálco
... Celý článek ...
V dorostenecké lize postupujeme
16. 03. 2012, Petr Kapitulčin
V lize juniorek U19 postupujeme do dalšího kola, ve kterém budeme hrát s celkem Poděbrad. Po očekáváném pátečním vítězství jsme v sobotu dopoledne proti celku Bruntálu nezahráli dobrý zápas, naopak soupeřky se předvedly ve velice pozitivním světle a jen střídání všech hráček na straně soupeře rozhodl o naší výhře. Odpoledne už byl náš výkon o něco kvalitnější a poslední třetí výhru jsme vybojovali
Liga juniorek U19 - zhodnocení základní části
05. 03. 2012, Petr Kapitulčin
liga juniorek U19 – hodnocení po základní části Dorosteneckou ligu juniorek hrajeme pro seznámení se kadetek s vyšší věkovou kategorií a pro dostatečné herní vyžití všech hráček našich extraligových kádrů. Soutěž tak hrají zejména kadetky (s výjimkou Zlevorové a Brožkové), zároveň máme na soupisce i pendlující hráčky (Brázdová, Havlová, Janáková, Murgašová). Pravidelněji však mladším spoluhráčkám
Základní část zakončena výhrou nad Bruntálem, který nás čeká i v play-off
04. 03. 2012, Petr Kapitulčin
KARA TRUTNOV - SLAVOJ BRUNTÁL 88 : 50 (21:13,42:27,61:39) Utkání mělo dva základní klady - díky střídání po pětkách si dostatečně zahrály všechny hráčky, druhým plusem při černé neděli celého našeho klubu je nula v kolonce zraněných. Výkon jsme podali sotva průměrný, radost a lehkost ze hry ještě stále trochu schází. Snad příště. Body: Andrlíková 19(1x3,3/2), Havlová 13(2/1), Hřebřinová 12(5/
Vítězství v předehrávce
22. 02. 2012, Petr Kapitulčin
Našemu soupeři, UP Olomouc, jsme vyšli vstříc a předehráli jsme na jeho žádost zápas posledního kola základní části. Do naší "klasické" sestavy jsme přidali dvojici Murgašová - Havlová(obě dosud hrály jen dvakrát), takže sestava z velké části připomínala tu, která by měla nastupovat v juniorkách příští rok. KARA TRUTNOV B - SK UP OLOMOUC 91 : 59 (21:14,40:38,62:50) Po prvních třech &
Dvě výhry v dorostenecké lize
18. 02. 2012, Petr Kapitulčin
BK PŘÍBOR - KARA TRUTNOV B 83 : 96 (17:24,39:50,57:82) První tři minuty skvělé - obrana na jedničku, rychlé protiútoky, vedení 9:0... A v tu chvíli se nám přestalo chtít bránit a hlavně odstavovat na obranném doskoku. Výsledkem tak byla oboustranná přestřelka, rychlé tři fauly Hřebřinové s Ponocnou (na chvíli tak v prvním poločase nastoupily i Veselá s Potočkovou, které původně měly jen odpočí
Povinné výhry
04. 02. 2012, Petr Kapitulčin
Proti dvěma posledním týmům tabulky jsme si připsali dvě povinné výhry. KARA TRUTNOV B - SŠB PARDUBICE 80 : 59 (19:16,42:35,56:51) V sobotu si ligové juniorky bohužel vzaly příklad z předcházejících výkonů svých kamarádek v extralize žákyň a extralize juniorek. Tři čtvrtiny jsme proti předposlednímu celku tabulky předváděli "bídu s nouzí", v poslední části jsme díky mírnému zlepše
V dorostenecké lize dvě těsné porážky
22. 01. 2012, Ladislav Hřebřina, Petr Kapitulčin
Vzhledem k nutnosti využití mnoha stálých hráček v extralize tvořily většinu našeho kádr o tomto víkendu v "rekonvalescentky" a "lyžařky". První skupina s minimem tréninků, druhá tento týden bez tréninku. BC BENEŠOV - KARA TRUTNOV "B" 67 : 59 (12:23,23:31,49:53) Zápas jsme začali velmi dobře a v první čtvrtině jsme dominovali. To však bylo poslední období, ve kte
V dorostenecké lize nečekané čtyři body
08. 01. 2012, Ladislav Hřebřina, Petr Kapitulčin
Nečekané čtyři body vybojovalo naše družstvo v dorostenecké lize. Díky stále velice zaplněné marodce odjelo k zápasům pouze v šesti hráčkách, přesto vyhrálo jak ve Velkém Meziříčí, tak zejména ve Žďáru nad Sázavou, se kterým přitom v říjnu v domácím prostředí prohrálo! BK VELKÉ MEZIŘÍČÍ - KARA TRUTNOV "B" 67 : 69 (21:16,37:40,55:57) Vstup do zápasu jsme předvedli hanebný, zejména na
Dorostenecká liga juniorek U19 - pololetní hodnocení
13. 12. 2011, Petr Kapitulčin
Dorosteneckou ligu juniorek hrajeme pro seznámení se kadetek s vyšší věkovou kategorií a pro dostatečné herní vyžití všech hráček našich extraligových kádrů. Soutěž tak hrají veškeré kadetky, s výjimkou Zlevorové a Brožkové, které hrají druhou soutěž v jiném celku. Zároveň máme na soupisce i pendlující hráčky (Brázdová, Havlová, Janáková, Murgašová), pravidelněji však mladším spoluhráčkám pomáhá
Výborné duely s Kolínem
11. 12. 2011, Petr Kapitulčin
Velké ambice jsme před víkendem neměli. Čekal nás Kolín, vedoucí celek soutěže, který dosud neokusil hořkost porážky. Navíc nastoupil v kompletním složení - včetně hráček Mocové, Šafrankové, Šafaříkové (všechny extraligové zkušenosti z Hradce Králové, Mocová a Šafranková hrají letos extraligu za Prosek), Hlaváčové, Prachařové a Němečkové (všechny hrají extraligu kadetek v Hradci, první dvě i extra
Cenná výhra Bruntálu, v Olomouci prohra až po boji
27. 11. 2011, Ladislav Hřebřina, Petr Kapitulčin
SLAVOJ BRUNTÁL - KARA TRUTNOV 67 : 78 po prodloužení (17:13,35:31,47:41,59:59) Domácí celek si v první čtvrtině vybojoval mírný náskok, který držel většinu zápasu. V poslední části i bez vyfaulovaných Hřebřinové a Ponocné naše hráčky zabojovaly a poslaly zápas do prodloužení. V něm nám "padly" tři trojky a tím jsme rozhodli o cenné výhře. Body: Potočková 21(7/2), Talácková 16(1x3,6/3)
Strana: | 1 | 2 |