Je 25.04.2024, svátek má Marek, Irvin, Izmael, Vojen, slavíme Světový den boje proti malárii Servisní stránky

Závěrečné zápasy ligy juniorek
18. 04. 2015, Petr Kapitulčin
Závěrečné zápasy ligy juniorek jsme odehráli s celkem Kyjova. Po domluvě se oba zápasy odehrály v naší hale. Bohužel, ani v jednom duelu jsme neuspěli.
... Celý článek ...
Liga juniorek zachráněna (teď ještě tu extraligu...)
14. 03. 2015, Petr Kapitulčin
V souboji předposledního s posledním náš celek bohužel postihlo střelecké trápení a výhru nutnou k záchraně ligy jsme neuhráli.
S Kyjovem více práce než jsme čekali
01. 03. 2015, Petr Kapitulčin
S Kyjovem jsme měli více práce než jsme čekali. Zapojení hráček z extraligové soupisky nám poskytlo na poslední dobou nevídaný luxus - možnost střídat po pětkách.
Neslavný rekord
28. 02. 2015, Petr Kapitulčin
Neslavný rekord - nejvyšší porážku sezóny - jsme překonali v domácím prostředí v souboji se SŠMH Brno B.
Dvě porážky s aspiranty postupu do extraligy
14. 02. 2015, Petr Kapitulčin
Jen osm minut jsme ve zdecimované sestavě dokázali vzdorovat lídrovi soutěže. Žďár nás na začátku utkání podcenil a vedli jsme 11:8. A přitom mohl být náš náskok výrazně vyšší, ale tři ztráty a trestné hody 8/1 nás o tuto možnost připravily.
V sobotu statečný boj, v neděli odevzdaný zápas
Prohráli jsme na půdě posledního celku tabulky, přesto je hráčky nutno pochválit. Vzhledem k velké marodce a náročnému progamu (Bachtíková s Kábrtovou měly v nohách čtyři zápasy finále středních škol) podala naše sestava velice dobrý výkon a 35 minut naprosto nečekaně bojovala o vítězství (51:48)!
Musíme se naučit vyhrávat
18. 01. 2015, Petr Kapitulčin
Extraliga U19, Extraliga U17, Liga U19 - ve všech těchto soutěžích se nám nedaří vyhrát zápas, ve kterém v poločase vedeme. Vše souvisí jenom se sebevědomím. Dnes jsme proti kvalitnímu celku Havířova poločas vedli.
Cenná výhra
14. 01. 2015, Petr Kapitulčin
Cenná výhra proti OSK Olomouc se nerodila lehce. Do zápasu jsme vstoupili naprosto nekoncetrovaně, jakoby bez zájmu, stejně jako v neděli proti Spartě.
Pololetní hodnocení - liga juniorek U19
22. 12. 2014, Petr Kapitulčin
Ligu juniorek jsme si vybojovali v květnu a červnu. Nejprve jsme v kvalifikační skupině v Liberci dokázali vysoko porazit domácí celek, ale následně jsme nečekaně nestačili na Varnsdorf.
V souboji béček jsme zklamali
20. 12. 2014, Petr Kapitulčin
Soupeřky přijely s velkým respektem, vždyť jsme je minulý týden dvakrát vysoko porazili v kategorii U17. Po šesti minutách jsme také vedli 6:3, když při proměňování všech šancí mohl být náskok snad patnáctibodový.
Protrápení se k výhře s Krnovem, zítřejší duel s Olomoucí odložen
06. 12. 2014, Petr Kapitulčin
Po úvodních osmi minutách byla myšlenka jediná - odhlásit soutěž. S předposledním celkem tabulky, který přijel jen v šesti hráčkách, jsem prohrávali 9:22.
Z Kyjova vezeme vítězství, na Žabinách ubráněno kilo
22. 11. 2014, Petr Kapitulčin
V souboji dvou celků ze dna tabulky vezeme dva body, což je ale tak jediné pozitivum. Prvních 28 minut jsme pravidelně střídali, hráčky prioritně hrající dorosteneckou ligu dostávaly spoustu prostoru a po relativně vyrovnaném poločase jsme po osmi minutách druhé půle vedli 37:47.
Strana: | 1 | 2 |