49 Zahradníková Anna
77 Havranová Barbora
Mladší dorostenky podlehly v play off extraligy Slovance Praha 1:3 na zápasy
01. 05. 2007, Hynek Stiehl
Mladší dorostenky postoupily ze základní části extraligy do play off ze šestého místa. V sérii hrané na tři vítězné zápasy se střetly s družstvem Slovanky Praha, které skončilo v tabulce základní části třetí. Vítěz postupuje do finálové čtyřky na mistrovství České republiky, poražený končí. První dva zápasy se odehrály na hříšti lépe postaveného družstva, tedy Slovanky, další dva zápasy byly odehr
... Celý článek ...
Mladší dorostenky vstupují do play off ze šestého místa
21. 03. 2007, Hynek Stiehl
Na poslední zájezd základní části soutěže odjížděly trutnovské mladší dorostenky pouze v počtu osmi. Vzhledem k dlouhodobým zdravotním problémům řady hráček to až do konce letošní sezóny o mnoho lepší nebude. V sobotním zápase v Karlových Varech naše děvčata zlomila střeleckou nemohoucnost až po dvou vyrovnaných čtvrtinách. Ve druhém poločase výrazně předčila soupeře ve všech směrech, zejména však
Mladší dorostenky si upevnily pozici ve středu extraligové tabulky
22. 02. 2007, Hynek Stiehl
O víkendu sehrály mladší dorostenky zápasy s družstvy v tabulce výše postavenými. Sobotní zápas pražskou Slovankou, která je v tabulce třetí, byl předurčen již první čtvrtinou. Tu jsme díky střeleckému výpadku a chybám v obraně prohráli 4:20. V dalších čtvrtinách jsme již srovnali krok, ale na tak kvalitního soupeře to již nemohlo stačit. Nutno však konstatovat, že se děvčata nepoložila a bojov
Mladší dorostenky přivezly jedno vítězství a jednu prohru
04. 02. 2007, Hynek Stiehl
Trutnovské mladší dorostenky byly úspěšné v odvetách za nepodařené extraligové domácí zápasy s pražskou Spartou a se Strakonicemi pouze v jednom případě. V sobotním zápase na Spartě získaly v první čtvrtině poměrně snadno výrazné vedení, které však ještě do pločasu ztratily a po půli prohrávaly rozdílem jednoho bodu. Po přestávce však zlepšenou hrou dokázaly opět vední strhnout na svou stranu a p
Vítězný víkend extraligových mladších dorostenek
23. 01. 2007, Hynek Stiehl
Mladší dorostenky zahájily druhou část základní části extraligy domácími zápasy s Ostravou a Příborem. Oba soupeři se pohybují ve spodní části tabulky, ale rozhodně se nejednalo o snadná utkání. Zejména Příbor je pro současné družstvo trutnovských mladších dorostenek už tradičně velmi nepříjemným soupeřem.Obě utkání měla až na koncovku velmi podobný průběh. Trutnov ani jednou nepustil soupeře do v
Mladší dorostenky po prohách s Hradcem Králové zvítězily nad dosud neporaženým Gambrinusem Brno
11. 01. 2007, Hynek Stiehl
První zápasy v novém roce odehrály trutnovské mladší dorostenky proti družstvům, která byla dosud neporažena a která vévodila tabulce extraligy. V sobotu 6. 1. se střetly venku s Hradcem Králové a v neděli odehrály odvetu doma. Hned následující úterý 9. 1. odcestovaly na odložené utkání na brněnský Gambrinus.Bohužel v družstvu nadále pokračuje rozsáhlá marodka a proti Hradci Králové nastoupilo osl
Na závěr roku prohra mladších dorostenek v Brně s Valosunem
28. 12. 2006, Hynek Stiehl
Mladší dorostenky zakončily letošní rok zápasem v Brně s Valosunem. Druhý brněnský zápas proti Gambrinusu byl odložen z důvodu termínové kolize s mezinárodním turnajem "Olympijských nadějí" v Polsku. Do reprezentačního výběru ČR totiž byly nominovány tři hráčky Gambrinusu a jedna Trutnova (Petra Záplatová) a po dohodě klubů byl zápas odložen na začátek ledna.Trutnov tedy nastoupil proti Valosunu o
Po nešťastných domácích prohrách a rozsáhlé marodce smetly mladší dorostenky Most a Karlovy Vary
04. 12. 2006, Hynek Stiehl
První domácí zápasy v letošní extraligové sezóně nezvládly trutnovské mladší dorostenky. Jak v zápase proti Strakonickím, tak o den později proti pražské Spartě, vyhořely v koncovce a prohrály utkání, která se pro ně vždy celé tři čtvrtiny vyvíjela dobře. Strakonice Trutnovačky přehrávaly od samého začítku a vytvořili si dostatečný náskok pro snadné vítězství. Avšak poslední čtvrtina vyzněla v nep
Petra Záplatová v reprezentaci kadetek ČR
Trutnovská mladší dorostenka Petra Záplatová se zúčastnila širšího reprezantačního výběru družstva kadetek ČR (ročník 1991). Na základě svých výkonů byla nominována do reprezantace kadetek ČR pro mezinárodní turnaj družstev ze zemí Višehrádské čtyřky, takzvaný turnaj Olympijských nadějí, který se bude konat v Polsku ve dnech 7. – 10.12. 2006.
Úspěšný vstup extraligových mladších dorostenek do letošní sezóny
15. 10. 2006, Hynek Stiehl
Mladší dorostenky zahájili letošní sezónu zápasy v Příboře a v Ostravě. Každý zápas byl úplně jiný, ovšem oba skončily vítězstvím trutnovských dorostenek. První zápas na půdě nováčka extraligy v Příboře jim herně vůbec nevyšel. Proti slabšímu soupeři nepředváděly zdaleka to na co mají a po celý zápas se na hříšti trápily. Ukázala se však vnitřní síla družstva, které přesto že se nedařilo, dokázalo
Druhé místo mladších dorostenek na turnaji Sportovních center mládeže
30. 09. 2006, Hynek Stiehl
Ve dnech 23. a 24. 9. 2006 se družstvo trutnovských extraligových mladších dorostenek zúčastnilo turnaje SCM na půdě pražské Slovanky v Horních Počernicích. V konkurenci čtyř z osmi klubů zařazených mezi Sportovní centra mládeže v rámci České republiky obsadily Trutnovačky 2. místo. O umístění na 1.-3. místě rozhodovala tabulka vzájemných zápasů mezi BK Loko Trutnov, Slovankou Praha a USK Praha. O
Strana: | 1 |