Extraligové mladší dorostenky znají všechny soupeře
Až tento víkend se rozhodlo o definitivním složení extraligové dvanáctky pro příští rok. V baráži o extraligu uspěly týmy z dorostenecké ligy - BK Baník Most a BK DE Prosek. Naopak sestupují BA Sparta a Loko Karlovy Vary.Extraligu si tak v příštím roce kromě našeho družstva zahraje Sokol Hradec Králové, Gambrinus Brno, Valosun Brno, OSK Olomouc, SBŠ Ostrava, Sokol Nusle, Basket Slovanka, BK Strak
... Celý článek ...
Gymnazistky obsadily 23. místo
10. 05. 2009, Petr Kapitulčin
V posledním basketbalovém vystoupení na turnaji se výběr trutnovského gymnázia představil v souboji o 23. příčku proti výběru Kypru. Děvčata zahrála dobře, i když je pravda, že soupeř průměrné basketbalové kvality nekladl příliš velký odpor. Je to jen další důkaz skutečnosti, že herní systém turnaje je hodně nevyrovnaný, když dojde k situaci, že mezi dvěma soupeři, se utkávají o konečné umístění,
Gymnazistky reprezentují čr na světovém finále - aktualizováno
07. 05. 2009, Petr Skokan, Petr Kapitulčin
Vítězství v republikovém finále středních škol v basketbale (Praha - únor 2009) přineslo trutnovskému gymnáziu právo startu ve Světovém finále ISF v basketbale, které se koná ve dnech 3. - 11. 5. 2009 v tureckém Istanbulu. Díky jinak nastaveným věkovým kategoriím pro světová finále reprezentuje v Turecka tým, který je proti vítěznému složení z února výrazně pozměněn a omlazen. I díky tomu náš cele
Sezóna zakončena třemi výhrami
26. 04. 2009, Petr Kapitulčin
Poslední tři zápasy sezóny odehrály mladší dorostenky v domácím prostředí.Loko Karlovy Vary – KARA Trutnov 31 : 113 (13:37,16:60,24:91)Vzájemné utkání v Karlových Varech se nehrálo pro nemoc domácích, a tak se týmy domluvily na dohrávce v Trutnově. Soupeř přijel výrazně oslaben, ve velice podobném složení jako v únoru(výhra 108:39), a tak tentokrát v zápase nebyl z hlediska domácích důležitý výs
Povinná výhra na Spartě
06. 04. 2009, Petr Kapitulčin
U posledního týmu tabulky jsme splnili povinnost, nedělní utkání se nehrálo pro zdravotní problémy hráček Karlových Varů.BA Sparta - KARA Trutnov 66:85 (18:25,36:45,46:68)Body: Brejlová 24, Kaderková 18, Rusá 7.. - Skokanová 21(2x3,4/3), Mervínská 21(2/1), Strnadová 11(1x3,4/2), Nečekalová 10(4/4), Vančurová 9(2/1), Totková 6(6/4), Mazurová 5(1x3,2/2), Janáková 2, Hřebřinová 0, Štemberková 0TH: 20
S Nuslemi 1:1
22. 03. 2009, Petr Kapitulčin
Skupinu o 9.-12. místo jsme zahájili dvěma souboji se Sokolem Nusle. V sobotním utkání jsme předvedli průměrný výkon, kdy jsme velice dobré úseky hry pravidelně střídali s naprostou hrůzou. Zejména obranné doskakování, jako již obvykle, bylo velice nedůsledné. Zejména díky kvalitnímu výkonu ve 3. čtvrtině jsme však soupeře dokázali porazit a zajistit si tak definitivně extraligovou příslušnost i p
Výbuch s gambrinusem
08. 03. 2009, Petr Kapitulčin
Nedělní zápas snad ani nemá cenu komentovat. Prohrávat v 18. minutě 9:37 (Pawlová 6 bodů, Mazurová 3 body), to je na ručník. Mizerný přístup k tréninkům, zápasům a celkově k basketbalu včetně životosprávy, a k tomu i naprosto mizerná fyzička - to vše se zcela jasně ukazuje. Vždyt v listopadu jsme dokázali hrát v Brně 35 minut vyrovnaný zápas.. Konečný výsledek je ještě nakonec lichotivý, díky ales
Mladší dorostenky klíčový zápas nezvládly - doplněno
07. 03. 2009, Petr Kapitulčin
Extraligové mladší dorostenky klíčový zápas z hlediska postupu do play-off nezvládly. Mezi elitu je tak může posunout jedině nějaký překvapivý výsledek jiných týmů, což je však velice nepravděpodobné. Slovanka svou roli v sobotu v Karlových Varech zvládla a neočekává se ani zaváhání Strakonic(zvlášt když jejich soupeř, Olomouc, postrádá svou nejlepší hráčku Hausknechtovou).KARA Trutnov - Valosun B
Mladší dorostenky u favoritů na Moravě neuspěly
22. 02. 2009, Petr Kapitulčin
OSK OLOMOUC - KARA TRUTNOV 72 : 53 (18:14,33:29,51:40)Favorizovaný soupeř překvapivě na začátku nenastavil svou nejlepší hráčku Hausknechtovou(lehčí zranění), ovšem naše družstvo toho nedokázalo využít a domácí celek tak i přes nevýrazný výkon vedl. Po změně stran už domácí kapitánka nastoupila a svůj tým dovedla bezpečně k vítězství. Náš tým bohužel zklamal, při troše bojovnosti a plnění alespo
Cíl splněn
08. 02. 2009, Petr Kapitulčin
Mladší dorostenky přivítaly na svém hřišti dva nejslabší účastníky extraligy, Karlovy Vary a Spartu. S oběma soupeři jsme si poradili, ovšem po slušném výkonu v sobotu a první stovce v sezóně jsme v neděli utkání spíše přetrpěli.KARA TRUTNOV - LOKO KARLOVY VARY 108 : 39 (27:6,53:16,82:26)Soupeř bez svých opor Rintové a Ondráčkové byl jednoznačně slabší a už během prvních deseti minut nastoupily vš
O víkendu hostíme Karlovy Vary a Spartu
06. 02. 2009, Petr Kapitulčin
Velice důležité zápasy čekají mladší dorostenky na domácí půdě tento víkend. Případné výhry by našim hráčkám téměř jistě zajistily záchranu v soutěži a zároveň by tak nadále měl náš celek naději zabojovat i o play-off.Nyní se však musíme soustředit hlavně na sobotní a nedělní utkání. A nečeká nás nic jednoduchého, ač by pohled na tabulku mohl klamat. Karlovy Vary v posledních zápasech nehrají špat
Cenné vítězství z prahy
25. 01. 2009, Petr Kapitulčin
Mladší dorostenky v extraligové soutěži byly o tomto víkendu z poloviny úspěšné, když po sobotní porážce ve Strakonicích přivezly cenné body z Prahy po výhře nad USK.BK Strakonice - KARA Trutnov 85 : 62 (15:15,34:33,57:45)V sobotu jsme s domácím celkem drželi krok 28 minut(43:42). Ve zbytku utkání jsme ale totálně propadli, herně i fyzicky.Body: Kuncipálová 22, Hořejší 14, Ovsíková 14.. - Vančur
Strana: | 1 | 2 | 3 |