49 Zahradníková Anna
77 Havranová Barbora
Poslední zápasy extraligové sezóny
07. 05. 2011, Petr Kapitulčin
K posledním zápasům, které již nemohly nic změnit na naší konečné 9. příčce, jsme chtěli odjet jen s hráčkami ročníku 1995 a mladšími. Ještě na začátku týdne to vypadalo na tuhý boj o nominaci, během pár dní však přišlo hned pět zdravotních výpadků. Nakonec víkend odehrála jen osmička hráček, včetně jedné ročníku 94 (Brázdová). OSK OLOMOUC – KARA TRUTNOV 75 : 67 (14:14,27:36,49:52) Netřeba ko
... Celý článek ...
Mladší dorostenky skončí deváté
16. 04. 2011, Petr Kapitulčin
Mladší dorostenky skončí v letošním ročníku deváté, rozhodly o tom dvě výhry v domácím prostředí. KARA TRUTNOV - OSK OLOMOUC 77 : 57 (23:19,44:26,58:42) V zápase s Olomoucí jsme utrpěli vítězství. I přes všechno neustálé připomínání jsme opět vstoupili do zápasu totálně nekoncentrovaně a ve třetí čtvrtině jsme to zopakovali ještě v horším podání. Naštěstí mezitím byla druhá čtvrtina, jediná, v
Extraliga mladších dorostenek zachráněna!!
03. 04. 2011, Petr Kapitulčin
Cíl pro letošní sezónu je splněn! Čtyři zápasy před koncem soutěže mají extraligové mladší dorostenky pětibodový náskok na jedenáctý celek tabulky, OSK Olomouc, a nemohou tak skončit již na horším než 10. místě. O záchraně našeho celku rozhodly dvě vydřené výhry nad Valosunem (60:53, 64:53) a současně dvě vítězství SBŠ Ostrava s celkem Olomouce (100:61, 86:66). Sezóna pro nás samozřejmě nekončí a
Důležité kroky k záchraně
02. 04. 2011, Petr Kapitulčin
Dva důležité kroky k záchraně doslova ubojovaly mladší dorostenky. Nyní nám k jistotě extraligové příslušnosti i pro příští rok chybí jedna výhra. Teoreticky můžeme slavit ještě dříve - v případě zítřejší výhry Ostravy na půdě Olomouce(17:30). VALOSUN BRNO - KARA TRUTNOV 53 : 60 (16:20,29:36,38:45) Důležité bitvy se odehrály již v posledních dnech. Celý týden se dávaly zdravotně dohromady Pot
Extraliga mladších dorostenek - hodnocení základní části
21. 03. 2011, Petr Kapitulčin
MLADŠÍ DOROSTENKY – HODNOCENÍ ZÁKLADNÍ ČÁSTI Do nové sezóny jsme vstoupili ve zcela novém složení. Celá základní osa týmu, která vybojovala titul mladších dorostenek, přešla do vyšší věkové kategorie. Navíc nejčastěji hrající mladší dorostenka Kustvánová přestoupila do Ostravy. Většina letošního týmu tak měla před začátkem sezóny minimální, nebo vůbec žádné extraligové zkušenosti. Navíc jen tři
Před playout tříbodový náskok
19. 03. 2011, Petr Kapitulčin
KARA TRUTNOV - BASKET SLOVANKA 45 : 68 (19:21,26:40,39:59) Proti favorizované Slovance jsme nezačali špatně a celá první čtvrtina byla vyrovnaná. Pak jsme ale úplně přestali hrát, když následujících osm minut vyhrál soupeř 16:1 a vybudoval si poločasový náskok. Po změně stran už Slovanka své vedení s přehledem udržovala, zvlášť když jsme v poslední čtvrtině znovu dokázali šest minut neskórovat
Strakonice nad naše síly
15. 03. 2011, Petr Kapitulčin
BK STRAKONICE – KARA TRUTNOV 61 : 46 (20:13,36:28,44:35) Poslední teoretické naděje na play-off padly. Ve Strakonicích naše šance nebyly veliké, ovšem pozitivní nálada cestou do Strakonic naznačovala, že bychom třeba mohli překvapit… Ovšem i tentokrát příchodem na hřiště veškerý náboj vymizel a soupeř si zejména díky dvojici Jozová – Vápeníková rychle vybudoval osmibodový náskok. Ve zbytku
Dvě porážky po rozdílných výkonech
06. 03. 2011, Petr Kapitulčin
Propadák na Proseku a velmi dobrý výkon v Mostě, který jsme ale nedotáhli do konce. BK PROSEK - KARA TRUTNOV 75 : 57 (21:22,41:30,60:42) V první čtvrtině jsme odehráli dobře v útoku a příšerně v obraně. V dalších dvou částech už ale zůstala jen ta hrozivá obrana s nepochopitelnými zkraty. Soupeř nebyl basketbalovější, opticky vypadáme i lepší, ale soustředěním, pohybem, nasazením a bojovností
Na Proseku neúspěšně
05. 03. 2011, Petr Kapitulčin
V první čtvrtině jsme odehráli dobře v útoku a příšerně v obraně. V dalších dvou částech už ale zůstala jen ta hrozivá obrana s nepochopitelnými zkraty. Soupeř nebyl basketbalovější, opticky vypadáme i lepší, ale soustředěním, pohybem, nasazením a bojovností nás Prosek jasně přehrál. A není to poprvé co vyhrál soupeř, který víc chce než my. Podrobněji se rozepisovat je zbytečné, je to pořád stejné
Zázrak se nekonal
24. 02. 2011, Petr Kapitulčin
USK PRAHA - KARA TRUTNOV 73 : 39 (19:13,37:23,50:32) K důležitému utkání proti favoritovi jsme nastoupili bez jediných dvou hráček (Havlová, Hřebřinová), které mají dvouciferný průměr bodů na zápas. Domácí celek naopak nastoupil po dlouhé době kompletní. Vstup do zápasu jsme měli zaražený jako obvykle. Do základní sestavy nastoupilo posledních pět zdravých dorostenek, které si prvních pět minu
Trápení dorostenek
19. 02. 2011, Petr Kapitulčin
KARA Trutnov - Frisco Sika Brno 39 : 61 (5:16,22:33,34:43) Proti favoritovi, Friscu Brno, jsme neodehráli úplně špatné utkání. Zejména ve druhé a třetí čtvrtině byl zápas zcela vyrovnaný. Kromě chyb v doskakování naše osobka snesla i přísnější měřítko, snad až na poslední vteřiny prvních tří čtvrtin, kdy jsme si se sirénou vždy nechali dát laciné body. Ovšem na útočné polovině se nám nedařilo
Odložení extraligových zápasů
03. 02. 2011, Petr Kapitulčin
Vzhledem k velkém marodce tento víkend naše mladší dorostenky nenastoupí k zápasům extraligy proti celkům Strakonic a USK. Děkujeme soupeřům za vstřícnost a pochopení, náhradní termíny bychom měli vědět v příštím týdnu. Vzhledem ke zdravotnímu stavu týmu se ruší veškeré tréninky tohoto družstva (poslední zdravé mladší dorostenky a starší žačky se dnes spojí se starším dorostem). Další trénink:
Strana: | 1 | 2 | 3 |