49 Zahradníková Anna
77 Havranová Barbora
Nováčky v extralize Studánka Pardubice a BK Prosek
18. 05. 2014, Petr Kapitulčin
O tomto víkendu se rozhodlo o kompletním složení extraligy kadetek pro příští rok. Známe tak své soupeře v předpokládaném boji o play-off.
... Celý článek ...
Kvalifikace vylosovány
14. 05. 2014, Petr Kapitulčin
V kvalifikaci o ligu juniorek k nám byl los relativně milostivý. V sobotu 24. května budeme hrát v Liberci s domácím celkem a družstvem Varnsdorfu
V dramatu šťastnější Strakonice
04. 05. 2014, Petr Kapitulčin
Zápas sliboval vyrovnaný boj, všechny předchozí duely skončily do devíti bodů, když vždy rozhodovala až koncovka. A i v dnešním zápase jsme se o vedení se soupeřem přetahovali celou základní hrací dobu.
V neděli závěrečný zápas kadetek
03. 05. 2014, Petr Kapitulčin
Závěrečný zápas čeká naše kadetky v neděli 4. května. A pevně věříme, že jde opravdu o zápas poslední, ač do baráže ještě pořád stále můžeme sestoupit i my.
Trutnovské basketbalové kadetky jsou blízko extraligové záchraně
Nevídaný obrat se podařil trutnovským kadetkám. Družstvo již téměř odsouzené k sestupu do baráže o extraligu ve skupině play-out vyhrálo pět zápasů v řadě
Váchová povolána do reprezentace
17. 04. 2014, Krkonošský deník
Již druhá trutnovská odchovankyně se v této sezoně podívá na prestižní mezinárodní turnaj v reprezentačním dresu kadetek.
Kadetky v play-out nadále neporaženy, záchrana velice blízko!
12. 04. 2014, Petr Kapitulčin
Kadetky si připsaly další tři výhry ve skupině o záchranu a ze zdánlivě beznadějné pozice jsou naopak velice blízko záchraně
Jsme zpátky ve hře.
29. 03. 2014, Petr Kapitulčin
V sobotu na začátku našemu úspěchu nic nenasvědčovalo. První dvě minuty jsme prohráli 7:0 a musel přijít první time-out. Dokázali jsme snížit, ale soupeř znovu odskočil a ještě ve 13. minutě vedl 24:19.
Vítězství v přáteláku s Jičínem
25. 03. 2014, Petr Kapitulčin
Přátelské utkání s celkem Jičína dnes sehrají od 18:20 naše kadetky
Hodnocení základní části - kadetky U17
16. 03. 2014, Petr Kapitulčin
S novou trenérskou dvojicí Rešetár - Prokeš vstoupily do letošního extraligového ročníku kadetky. Náš perspektivní celek ročníku 1998 a 99, který loni získal bronzové medaile na MČR, byl doplněn pouze o čtyři starší hráčky ročníku 1997, z toho dvě neměly žádnou extraligovou zkušenost.
Dvě porážky s brněnskými celky
15. 03. 2014, Petr Kapitulčin
Znovu jen náznaky kam bychom mohli patřit ukázalo utkání s celkem Valosunu. Prvních patnáct minut jsme zejména díky výborné obraně byli lepším celkem a ukázali jsme kam až mohou sahat naše ambice.
Kadetky klesly na jedenácté místo
01. 03. 2014, Petr Kapitulčin
Velice důležité utkání se rozbíhalo pozvolna. Obě družstva si možná až příliš uvědomovala význam utkání a nervozita na hráčkách byla znát.
Strana: | 1 | 2 | 3 |