49 Zahradníková Anna
77 Havranová Barbora
Neslavný konec sezóny
09. 04. 2016, Petr Kapitulčin
Poslední utkání s USK jsme nezvládli a soupeř zaslouženě postupuje na Mistrovství ČR.
... Celý článek ...
USK krok od postupu - doplněno
20. 03. 2016, Petr Kapitulčin
Bohužel, i po druhém zápase série se z vítězství radovalo USK a má tak tři mečboly z hlediska postupu na MČR.
USK vede 1:0
19. 03. 2016, Petr Kapitulčin
Velice očekávanou sérii rozehrálo lépe USK. Pražský celek si mírný náskok vybojoval již během prvních čtyř minut, kdy jsme nezaznamenali ani bod, naopak soupeř bodoval snadnými koši.
Víkendové play-off v domácí hale: ve hře ženy, kadetky i Amazonky
18. 03. 2016, trutnovinky.cz
Nejen ligové ženy Kary, které vstoupí do čtvrtfinálové série s Valosunem, ale i extraligové kadetky a také Amazonky (ženská rezerva ve Východočeské lize) mají před sebou vrchol sezony. Kadetky o víkendu zahájí v domácím prostředí haly ZŠ Komenského boj o postup na čtyřčlenné mistrovství ČR proti silnému USK Praha. Rezervu žen čeká v neděli boj o postup do Final 4 Východočeské ligy proti Jablonci nad Nisou. Trutnovský klub zve do haly ZŠ Komenského všechny fanoušky, v sobotu i v neděli budou k vidění dvě velice důležitá utkání.
Hodnocení základní části - extraliga U17
10. 03. 2016, Petr Kapitulčin
Do letošního ročníku jsme vstoupili s ambicemi na play-off. Tým sice z věkových důvodů opustily Váchová, Herinková, Štelzerová či Kábrtová, ovšem podařilo se nám doplnit o Lačnou, Přenosilovou a Michálkovou. Zároveň se do týmu zapracovaly žákyně Holubcová se Šmahelovou.
Třetí místo po základní části
06. 03. 2016, Petr Kapitulčin
Vynikající třetí místo po základní části (vyrovnaný nejlepší výsledek po základní části extraligy U17 v historii klubu) vybojovaly naše kadetky. V dnešním zápase přehrály poslední tým tabulky - Valosun Brno. Všechny naše hráčky skórovaly a hned čtyři si vylepšily nebo alespoň vyrovanaly svůj bodový rekord v extralize (Vašáková, Hnátková, Šmahelová, Holubcová). Negativem bylo hrozivé procento trestných hodů.
Žabiny vítězem základní části, nebyli jsme soupeřem
05. 03. 2016, Petr Kapitulčin
V poslední větší přípravě na play-off jsme bohužel neobstáli. Otázkou je, zda byla důvodem výborná obrana soupeře, nebo naše nedokonalé provedení všech činností (rychlost, preciznost, postoj, spacing, přehled, doskok..). Pravděpodobně šlo o kombinaci obojího. Plus naše naprosto jiná hra v momentě, když na lavičce soupeře sedí reprezentační trenér... Druhou a třetí čtvrtinu jsme v součtu prohráli 40:12...
V extralize kadetek již jen o třetí místo
04. 03. 2016, Petr Kapitulčin
Teoreticky o druhou pozici jsme ještě mohli bojovat tento víkend. V dnešní předehrávce však Sparta dala na Slovance volno všem šesti mládežnickým reprezentantkám a usnadnila tak Slovance cestu nejen k výhře, ale zřejmě i do play-off (pravděpodobně na úkor Ostravy nebo Strakonic).
V play-off budeme začínat doma!
22. 02. 2016, Petr Kapitulčin
Po nedělních výsledcích už je definitivně jisté, že v play-off kadetek budeme začínat v domácím prostředí. V sobotu 19. a v neděli 20. března tak zahájíme náš boj o možnost postoupit na mistrovství ČR.
Ani Slovanka nás nepotrestala
20. 02. 2016, Petr Kapitulčin
Bohužel, ani v dnešním utkání jsme nebyli potrestáni za náš hanebný přístup k utkání. Slovanka přijela bez Pospíšilové (bez své největší opory Slovanka dosud v žádném zápase nevyhrála, včetně porážky doma s Prostějovem a podobně), přesto nám byla většinu zápasu vyrovnaným soupeřem.
Vysoké vítězství s Litoměřicemi
19. 02. 2016, Petr Kapitulčin
Soupeř přijel oslaben o nejlepší střelkyni Růžkovou (a doplněn o hostující Malou z Ústí nad Labem). Naši zřejmnou výkonnostní převahu jsme ale v první čtvrtině nedokázali dostatečně zúročit zejména díky velkým chybám v obraně. Až od druhé čtvrtiny začala být naše převaha naprosto jednoznačná i při pravidelném střídání všech dvanácti hráček a velkému prostoru pro méně využité v minulých zápasech. Zasekli jsme se až pět minut před koncem za stavu 98:37 - zřejmě strach ze stovky znamenal, že poslední pětiminutovka skončila výsledkem 3:2... Z "vyhýbání se kilu" nás vysvobodila až Hnátková trojkou minutu před koncem - a na výjezd do Brna nám tak určitě upeče něco dobrého.
Třetí víkend kadetek v roce 2016 = třetí štěstí v koncovce
07. 02. 2016, Petr Kapitulčin
Po domácích dramatických koncovkách se šťastným koncem (Studánka, Havířov) jsme do třetice měli pořádnou "kliku". Snad se nás štěstěna nepustí v klíčových zápasech sezóny a nevybrali jsme si veškerou v již odehraných zápasech.
Strana: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |