Je 27.04.2024, svátek má Jaroslav, Aristid, slavíme Světový den grafiky Servisní stránky

I na finálovém turnaji ČML bez porážky
10. 04. 2011, Petr Kapitulčin
Do finálového turnaje v Plzni jsme vstupovali v pozici hlavního favorita, vždyť jsme v základní části neprohráli ani jeden zápas a odnesli si i pohár za vítězství v dlouhodobé soutěži. Pozici favoritek jsme následně ve finálovém klání potvrdili. Vedle trofeje za celkové vítězství si vezeme i individuální ocenění - nejlepší střelkyní se stala Aneta Andrlíková, do All stars byla nominována Adéla Hře
... Celý článek ...
V Českomoravské lize čtyři výhry
27. 03. 2011, Petr Kapitulčin
Poslední turnaj Českomoravské ligy dorostenek odehrály z našeho celku zejména mladší žákyně ročníku 97, doplněné v sobotu o tři starší žačky, v neděli o jednu starší žačku a dvě minižačky. I v této mladé sestavě (některé soupeřky až o čtyři roky starší) si však naše družstvo pod vedením Michala Plešingera poradilo a vyhrálo v Jičíně všechny čtyři duely. sobota (statistiky bez záruky, dle oficiáln
Program Českomoravské ligy
21. 03. 2011, Petr Kapitulčin
5. turnaj ČML - Jičín Sobota 26.3. 9:30 Nusle - Trutnov 11:30 Trutnov – Plzeň Předběžná nominace: všechny 96 (Andrlíková, Brzková, Knapová, Ponocná, Potočková), všechny trutnovské 97 (Bachtíková, Gaislerová, Kočková, Nováčková, Pšeničková, Tomanová), (Plešingerová) Trenér Smilnická / Plešinger (dle domluvy), potřeba 3 auta Neděle 27.3. 11:00 Plzeň - Trutnov (dohrávka z Aritmy) 1
Výhra nad Aritmou
27. 02. 2011, Petr Kapitulčin
V Českomoravské lize jsme si zahráli jen s Aritmou, zápasy s Plzní a Nuslemi dohrajeme koncem března. ARITMA PRAHA – KARA TRUTNOV 39 : 83 (6:24,12:38,29:56) Vzhledem ke zdravotnímu stavu mladších dorostenek, zápasu žákovské ligy v Karlových Varech i kvalifikace o republiku starších minižákyň jsme nastoupili znovu v silně kombinované sestavě. Kromě dorostenek se představily i tři hráčky ročník
V Českomoravské lize nadále bez porážky
05. 12. 2010, Petr Kapitulčin
SOKOL NUSLE – KARA TRUTNOV 37 : 86 (6:22,14:49,25:78) Jednoznačné vítězství. Pravidelně se střídalo sedm hráček nominovaných k zápasu, osmá Fialová po zranění nastupovala jen na krátké úseky. Tři čtvrtiny velmi dobrý výkon, když se prosazovaly zejména naše pivotky. V poslední čtvrtině, kterou jsme prohráli!, jsme si dobrý dojem trochu pokazili. Solidně se představily obě minižačky, ač Čížkové s
Českomoravská liga zahájena
22. 10. 2010, Petr Kapitulčin
Zápasem s Aritmou byla zahájena Českomoravská liga dorostenek. KARA Trutnov - Aritma Praha 45 : 36 (7:6,22:19,36:32) Zápas začal se zpožděním kvůli pozdnímu příjezdu soupeře. Možná i kvůli tomu Aritmě nevyšel vstup do utkání . Naše družstvo, které nastoupilo jen s žákyněmi(ročníky 96 a 97) a dokonce dvěma minižákyněmi(98), od začátku utkání mírně vedlo. Ve druhé čtvrtině šla Aritma do šestibod
Strana: | 1 |