63 Schubertová Rosa
81 Libřická Tereza
O ligu hrajeme s Pelhřimovem, Krnovem a Novou Pakou
30. 06. 2010, Petr Kapitulčin
Na losování soutěží v úterý 29. června se rozhodlo o soupeřkách našich starších žaček (hráčky ročníku 96 a mladší) do kvalifikace o žákovskou ligu. Na rozdíl od výrazně slabších skupin A a B je cesta do ligy z "východních" skupin výrazně složitější. Náš celek se v domácím prostředí haly ZŠ Komenského střetne první zářijový víkend s celky ŠBK Pelhřimov (účastník ŽL mladších žákyň, v kval
... Celý článek ...
Žačky v přípravě dvakrát prohrály
29. 05. 2010, Petr Kapitulčin
V prvních přípravných zápasech na příští sezónu starších žákyň jsme neuspěli. Na turnaji v Javorníku jsme podlehli domácímu celku i polským Glucholazům. Turnaj, který byl součástí Javornických dnů, nám vůbec nevyšel a ukázal nám veškeré naše nedostatky, kterých bylo opravdu až přespříliš. Zejména ve druhých čtvrtinách obou zápasů jsme doslova hořeli v útoku i obraně. Po změně stran jsme se vždy d
Starší žákyně – hodnocení sezóny
24. 03. 2010, Petr Kapitulčin
Velice dobrou sezónu mají za sebou trutnovské starší žákyně. Postup do žákovské ligy, devět výher v této soutěži, celosezónní bilance výher a porážek v republikové soutěži 12 – 12.. K tomu připočtěme záchranu v dorostenecké lize, kdo by tomu ještě na začátku školního roku věřil? Ale začněme od začátku. Do sezóny jsme nevstupovali s velkými ambicemi, ještě v srpnu byla tréninková docházka a morálk
Žákyně se rozloučily se sezónu vítězně
21. 03. 2010, Petr Kapitulčin
Dva vyrovnané zápasy se Spartou a dvě vydřené výhry v závěru, to je bilance starších žákyň v posledních zápasech této sezóny. I bez posil z Javorníku, a většinu času také bez Lucky Ponocné(po nemoci). KARA Trutnov - BA Sparta 58 : 56 (8:17,26:22,43:44) Vstup do zápasu byl doslova příšerný, po osmi minutách vedl soupeř 16:3. Teprve poté jsme začali poctivě bránit, a plnit aspoň nějaké pokyny v
Dvě povinné výhry
20. 03. 2010, Petr Kapitulčin
Po dohodě se soupeřem z Kralup jsme oba zápasy odehráli v jeden den. Tři nejlepší hráčky soupeře už nastupují v jiných klubech (Šlehoferová, Procházková - Slovanka, Trojanová - Sparta), a tak jsme byli jednoznačným favoritem. Zvlášť když soupeř i s touto trojicí dosud vyhrál jediné utkání. V prvním zápase jsme také svoji roli potvrdili. Sice jsme předvedli několik výpadků a výkon se dá nazvat max
V žákovské lize s bilancí 1:1
07. 03. 2010, Petr Kapitulčin
V prvních zápasech nadstavbové části jsme se ve dvou zápasech utkali s týmem USK Praha. Po dohodě jsme odehráli oba duely v Praze na Folimance. První utkání jsme zbytečně prohráli, ve druhém jsme již zejména díky dobrým posledním patnácti minutám uspěli. USK Praha – KARA Trutnov 68 : 64 (21:15,41:36,53:52) Do utkání jsme vstoupili hrozivě, po osmi minutách vedl domácí celek 21:9. Dařilo se ze
Ostuda v žákovské lize
05. 02. 2010, Petr Kapitulčin
Solidní první čtvrtina. Ke zbytku utkání bohužel komentář v rámci slušnosti napsat nelze. KARA Trutnov - Loko Karlovy Vary 44 : 83 (18:15,28:41,33:64) Body: Potočková 11(2x3,7/3), Hřebřinová 10(4/4), Andrlíková 8(5/4), Ponocná 4(2/2), Procházková 3(4/1), Holasová 2, Brzková 2, Jeřábková 2(8/2), Kozubová 1(2/1), Moníková 1(2/1), Kozáková 0 - Moučková 18, Zdeňková 13, Schmiegerová 13, Sosnovcová
Žákyně v dohrávce prohrály ve Varech
30. 01. 2010, Petr Kapitulčin
Soupeř byl favoritem, vždyť letos podlehl jen Hradci a Strakonicím. Karlovy Vary tak mají jistý úpostup do finálové skupiny z třetí pozice. I přesto však byl soupeř k poražení, škoda že se nám to nepodařilo, kdybychom podali svůj optimální výkon mohli jsme přivézt nečekané vítězství. Domácí celek lehce podrželi i rozhodčí, kteří nám už v prvním poločase vyfaulovali Andrlíkovou. Pozitivem je fakt,
Oslabené žačky neúspěšné
24. 01. 2010, Petr Kapitulčin
Již tradičně bez Blechové, ale také bez trojice Jeřábková, Kozubová, Procházková jsme nastoupili do dalších bojů v žákovské lize. Premiéru si naopak odbyly Holasová, Kozáková a Laryšová. USK PRAHA - KARA TRUTNOV 73 : 36 (19:5,41:23,54:29) Začátek zápasu jsme vůbec nezvládli a USK vedlo po pěti minutách 12:0. Následně se hra vyrovnala a necelé dvě minuty před koncem prvního poločasu byl stav 32
První výhra v ŽL ze hřiště soupeře
21. 01. 2010, Petr Kapitulčin
První výhru ze hřiště soupeře jsme si přivezli v žákovské lize z Kralup. Domácí celek nastoupil i tentokrát bez zraněné nejlepší střelkyně Šlehoferové, oproti sobotnímu zápasu však již byla k dispozici kladenská Trojanová. Nás naopak posílila Jeřábková. BK KRALUPY JUNIOR - KARA TRUTNOV 60 : 69 (8:16,27:31,44:47) Po nepříliš povedených pěti minutách (6:5 pro domácí) jsme si do konce první čtvrt
Třetí výhra v žákovské lize
16. 01. 2010, Petr Kapitulčin
V předehrávaném utkání žákovské ligy jsme přivítali celek Kralup. Toto družstvo zamezilo našemu družstvu v postupu mezi elitu v loňské kvalifikaci, a tak jsme soupeřkám měli co vracet. Oba celky nastoupily oslabené, nám chyběly Jeřábková, Moníková a Blechová, u soupeře nenastoupila nejlepší střelkyně Šlehoferová a chyběla také Trojanová, hostující z Kladna. KARA TRUTNOV - BK KRALUPY JUNIOR 80 :
V Praze bez vítězství
10. 01. 2010, Petr Kapitulčin, Ladislav Hřebřina
V dalších zápasech žákovské ligy jsme bez problémů překonali sněhové problémy, soupeřky už jsme ale porazit nedokázali. BA SPARTA - KARA TRUTNOV 77 : 22 (20:1,39:11,58:17) Jednoznačně nejhorší zápas v sezóně odehrály žákyně na Spartě. Už první čtvrtina jasně naznačila kde bude náš problém - vstřelili jsme jeden jediný bod!! Trestní hody 18/1, střelba ze hry 13/0!! Totální střelecký kolaps pokr
Strana: | 1 | 2 |