60 Prokůpková Mariana
63 Schubertová Rosa
81 Libřická Tereza
Představení týmů na novou sezónu - Starší žákyně
O ligu starších žákyň jsme v kvalifikaci bojovat nemuseli – přímý postup nám zajistily výsledky v kategorii U14.
... Celý článek ...
Medaile do Žďáru, Slovanky a Valosunu, náš celek deástý
07. 05. 2012, Petr Kapitulčin
Poslední extraligová soutěž je dohrána – o tomto víkendu finálovým turnajem vyvrcholila kategorie starších žákyň U15. Zlaté medaile vybojoval celek Žďáru nad Sázavou, který svoje šikovné hráčky Šoukalovou, Krejčíkovou, Horákovou, Štěpánkovou či Holéczyovou doplnil o klíčové posily z Kyjova Holešínskou, Bubeníkovou a Měchurovou. Po tomto doplnění o Vánocích neprohrál celek trenéra Odvárky ani jeden
Starší žákyně - hodnocení sezóny
24. 04. 2012, Petr Kapitulčin
V hodnocení sezóny je potřeba začít už v květnu. O úspěšnosti sezóny se totiž částečně rozhodovalo v kvalifikaci. V té se nám naštěstí zadařilo, porazili jsme všechny tři soupeře a tím bez problémů postoupili do nejvyšší soutěže. V základní části jsme byli nalosováni do skupiny B. Určitě jsme nepatřili k favoritům, zvlášť když jsme nepřivedli žádné posily, hráli jen se svými hráčkami, a navíc sko
V extralize U15 končíme na desáté příčce
Sobotní duel jsme pojali přípravně. Mladší žákyně mají před sebou mistrovství republiky, a tak v zápase proti Ostravě dostaly příležitost pouze ony pod vedením Zuzky Smilnické. V prvních šesti minutách se ukázalo to, co jsme tak trochu očekávali - soupeř se rychle ujal vedení 1:18. Už skoro dva měsíce jsme (při veškeré úctě k práci s mládeží v Kladně, která je na velkém vzestupu) nehráli těžší zá
Poslední výjezd žákyň
Poslední výjezd absolvovaly starší žákyně. Z tradiční sestavy chyběla zejména nejlepší střelkyně týmu a druhá nejlepší střelkyně soutěže Michaela Gaislerová, už poněkolikaté nebyla k dispozici ani Prokopová. Náš celek tak na hřištích silných soupeřů - pátého Valosunu Brno a vedoucího Žďáru - bodově táhly o rok mladší hráčky Štelzerová, Čížková či Váchová. Celé trojici doplněné o Plešingerovou b
Žákyně z Prahy body nepřivezly
18. 03. 2012, Petr Kapitulčin
K dalšímu dvoukolu extraligy náš celek odcestoval do Prahy. Vzhledem k prázdninám, úspoře, a také programu hráček ročníku 99 (bohužel však následně žádná extraligovou možnost nevyužila) jsme se domluvili se soupeři na sehrání zápasů v jeden den. BASKET SLOVANKA - KARA TRUTNOV 77 : 34 (19:11,38:21,61:28) Favoritovi jsme byli vyrovnaným soupeřem patnáct minut (21:19), poté už nás ale Slovanka z
Žákyně v sobotu udolaly posledního, v neděli propadly
03. 03. 2012, Petr Kapitulčin
Odvetu proti Sokolu Kladno, na jehož půdě jsme nešťatně prohráli, jsme nezačali příliš dobře a většinu první půle jsme byli o něco slabším týmem. Až na přelomu poločasu se k v podstatě jediné úspěšné střelkyni Gaislerové začaly přidávat i další hráčky, což nám umožnilo vybudovat si náskok. Ten jsme v poslední části ještě zvýšili, i za přispění střídajících hráček. Konečný výsledek však průběhu ut
Dvě porážky s favority
Starší žákyně podle očekávání nestačily ve výrazně oslabené sestavě na kvalitní celek Prostějova. Nejzajímavějším momentem mohlo být už samotné vystupování z autobusu, kde díky "vyložení" dvou dorosteneckých celků v Olomouci z našeho velkého busu vystoupilo osm statečných společně s asistentem Míšou Plešingerem.. Už samotný nástup do utkání - první naše body zaznamenala až v šesté minu
Dvě porážky na domácí půdě
04. 02. 2012, Petr Kapitulčin
Jednoznačně nejhorší výkon v domácím prostředí této sezóny podaly starší žákyně. O naší prohře se rozhodlo už v prvních minutách zápasu, nebo lépe řečeno možná před jeho začátkem. Do zápasu jsme totiž vstoupili naprosto nekoncentrovaně. Kdybychom na soupeře vletěli stejně jako na Slovanku, mohli jsme vést rychle o deset - patnáct bodů a nikdo by se nemohl divit - Žďár do zápasu vstoupil stejně vla
Žákyně Kary způsobily senzaci
01. 02. 2012, Tomáš Otradovský, Krkonošský deník
Doslova senzaci způsobily v nejvyšší republikové soutěži trutnovské žákyně. Tým, který téměř jako jediný hraje v soutěži pouze s vlastními odchovankyněmi, hostil dva pražské celky Aritmu a Slovanku. První sok měl být domácím vyrovnaným soupeřem. Kara však souseda v tabulce přehrála a jen díky prostřídání v závěru vyhrála "jen" o čtrnáct bodů 73:59. Bomba vybuchla v souboji se Slovankou. Loňský m
Dvě extraligové výhry
20. 01. 2012, Petr Kapitulčin
Historicky první extraligovou výhru si připsaly starší žákyně v nově vzniklé soutěži. Plusem byly stoprocentní trestné hody Gaislerové, i přes zdravotní problémy solidní výkon Váchové a také kvalitní zapojení Hlaváčové do týmu (velmi dobrá práce v obraně). Tím však pozitiva končí.. KARA TRUTNOV - ARITMA PRAHA 73 : 59 (20:17,37:27,57:41) Soupeř přijel k zápasu později, ovšem místo abychom na A
Starší žákyně zahájily extraligu porážkami
Dvěma porážkami zahájily starší žákyně extraligovou soutěž. Tým pod vedením Zuzky Smilnické a Michala Plešingera přitom nebyl daleko od výher. V sobotu s druhým celkem skupiny A, Sokolem Toužim, držel náš celek i přes nepovedený začátek (10:0) dlouho vyrovnanou partii a podlehl až v závěru. V neděli nás čekal čtvrtý tým skupiny A, Sokol Kladno. V tomto utkání jsme vedli téměř celý zápas, chvíli a
Strana: | 1 | 2 | 3 |