86 Krásná Karolína
93 Lorencová Sára
Hodnocení ligy mladších žaček
21. 03. 2011, Petr Kapitulčin
Do letošní sezóny vstoupily naše mladší žačky s jasným úkolem – postoupit do žákovské ligy. Vzhledem k umístění na loňském Festivalu starších minižaček patřilo naše družstvo v redukovaném republikovém pořadí na 13. místo (nejlepší účastník Festivalu, který se neprobojoval do předkola MČR), a tak jsme věřili v postup. Vždyť jsme byli prvním celkem v tomto pořadí, který nezískal postup přímo.
... Celý článek ...
Mladší žačky se rozloučily důstojně
19. 03. 2011, Petr Kapitulčin
Poslední tři zápasy žákovské ligy odehrály mladší žačky v domácí hale. V soubojích s Javorníkem jsme si připsali dvě výhry, ač v obou duelech kvalita naší hry postupně klesala. V neděli jsem loňského mistra nečekaně potrápili a prohráli až po obrovském boji ve druhém prodloužení. PANTER JAVORNÍK - KARA TRUTNOV 38 : 76 (6:22,9:47,22:67) Tým ukázal v dohrávce dvě naprosto odlišné tváře. Solidní
V předehrávce vítězně
28. 02. 2011, Petr Kapitulčin
Mladší žákyně v předehrávce uspěly na půdě Studánky Pardubice a zakončily tak úspěšnou sérii s tímto soupeřem. BK STUDÁNKA PARDUBICE - KARA TRUTNOV 50 : 76 (10:20,27:31,33:51) Náročný víkend (všechny hráčky o víkendu odehrály několik těžkých utkání) se na nás projevil. Chyběla větší aktivita, agresivita, bojovnost.. Nejvíce to bylo vidět ve druhé části hry, kdy naše hra už nemohla mít ani přív
S brněnskými celky jedna výhra
19. 02. 2011, Petr Kapitulčin
Boj o zázrak nám nevyšel. Jen dvě výhry s brněnskými celky nám nechávaly reálné šance na přímý postup do ligy starších žaček příští rok. Bohužel, nepodařilo se, a tak už zbývá jen teorie (výhra nad neporaženým Prostějovem, porážka Kyjova ve všech zbývajících zápasech..). Ve zbytku soutěže však máme o co hrát - bojuje se o nasazení do skupin. Abychom mohli pořádat první kolo kvalifikace, která se
Výhra v přípravě s Jabloncem
16. 02. 2011, Petr Kapitulčin
V přípravném utkání jsme si zahráli s týmem Bižuterie Jablonec. V domácím dresu bylo připraveno k utkání 18 hráček, které se pravidelně střídaly, počet minut na hráčku tak vzhledem k širokému kádru nebyl vysoký. Přesto nám zápas ukázal spoustu chyb a nedostatků. Střelkyně byly z řad tradičních, dobře se uvedly i nové hráčky, zejména Machátová. Soupeř, který přijel jen s hráčkami ročníku 98 a 99,
Náročný víkend mladších žákyň
06. 02. 2011, Zuzka Smilnická
Za tři dny sehrály mladší žákyně 4 těžká utkání 4.2. Prostějov, Žďár nad Sázavou, 5.2. Kyjov a 6.2. Kroměříž. Ze základní sestavy chyběly hráčky Nováčková a Bachtíková. V pátek 4.2. 2011 nás čekaly dva náročné zápasy, kde jsme si nedělali přehnané naděje na vítězství, ale nechtěli jsme ostudně prohrát. Nejprve jsme hráli s prvním týmem tabulky Prostějovem, následně se Žďárem nad Sázavou. Obě
Mladší žačky vezou jednu výhru
23. 01. 2011, Petr Kapitulčin
O další body odjely bojovat mladší žačky do Frýdku-Místku a Ostravy bez tří základních hráček - Bachtíkové, Prokopové a Štelzerové. V sobotu naše hráčky jednoznačně přehrály družstvo Frýdku Místku, když od začátku jasně dominovaly. V neděli ráno byl naopak náš výkon bezkrevný a Ostrava si už do poločasu vybudovala náskok, který ve druhém poločase již s přehledem udržela. Problémem byl nedostatek b
Očekávané porážky v derby
10. 01. 2011, Petr Kapitulčin, Zuzana Smilnická
Proti favorizovanému Hradci podaly naše hráčky průměrný výkon. Soupeř byl v obou duelech jasně lepší a potvrdil roli medailového kandidáta. Naše hráčky střídaly lepší okamžiky z horšími, nejlepší výkon podaly v Hradci ve 2. čtvrtině. Pozitivem nedělního utkání je i fakt, že se všechny hráčky zapsaly do střelecké listiny. KARA Trutnov - Sokol Hradec Králové 49:87 (9:19 22:48 35:69) body: Gaisl
Výhra nad Studánkou, porážka se Žďárem
28. 11. 2010, Václav Plecháček
Kara Trutnov – Studánka Pardubice 67:39 (30:20) Se stejným soupeřem jsme v minulé sezóně jasně a zaslouženě prohrávali, byl technicky lépe vybavený, rychlejší a dravější. I proto je pro nás důležité, že tentokrát už jsme se pardubické Studánce nejen vyrovnali, ale ještě ji v mnoha směrech předčili. Stále ale máme co vylepšovat! První poločas byl z naší strany ukázkou toho, jak hrát nechceme –
Vítězná příprava s Novou Pakou
18. 11. 2010, Václav Plecháček
Sokol Nová Paka - BK KARA Trutnov 48:133 Body: Gaislerová 37 (6/3), Štelzerová 29 (2/1), Váchová 22 (6/3, 1x3), Čížková 14, Bachtíková 14 (2/2), Tomanová 11 (3/1), Plešingerová 2, Šimková 2, Hlaváčová 2, Šebíková 0. V přípravném utkání jsme překvapivě dominovali. Přitom jsme nastoupili v nekompletní sestavě a střídali po celých pětkách. Se stejným týmem jsme přitom ještě před dvěma roky prohr
Cenná výhra na Rosničce
14. 11. 2010, Václav Plecháček
VALOSUN BRNO – KARA TRUTNOV 82 : 43 (25:7,43:19,62:29) Body Trutnova: Gaislerová 11(10/7), Štelzerová 9(2/1), Tomanová 7(2/1), Prokopová 6(2/2), Bachtíková 4(2/0), Váchová 3(2/1), Hlaváčová 2(4/2), Šimková 1(4/1), Čížková 0(4/0), Plešingerová 0 Ostudný výkon celého týmu. Ano, soupeř byl lepší, starší, tvoří ho téměř výhradně hráčky ročníku 97 a patří mezi současnou elitu téhle kategorie (o de
Dvě výhry o osmnáct
31. 10. 2010, Petr Kapitulčin
Dvě vítězství, obě o osmnáct bodů, to je bilance mladších žaček proti jihomoravským celkům. KARA Trutnov - Slavia MBA Kroměříž 80 : 62 (18:14,45:27,63:49) Mladší žačky rozhodly o své výhře ve druhé čtvrtině, kterou vyhrály o čtrnáct bodů. Ve druhém poločase Kroměříž několikrát nebezpečně stahovala, výhru už si naše hráčky ale dokázaly pohlídat. Body Trutnova: Gaislerová Michaela 27, Proko
Strana: | 1 | 2 |