86 Krásná Karolína
93 Lorencová Sára
Zuzka Smilnická na mezinárodním semináři ve Slovinsku
20. 07. 2012, trutnovinky.cz
Významného mezinárodního basketbalového semináře ve Slovinsku se zúčastnila Trutnovačka Zuzana Smilnická. Pětadvacetiletá trenérka žákovských a minižákovských kategorií byla na tuto prestižní akci vyslána jako zástupce České republiky.
... Celý článek ...
Představení týmů na novou sezónu - mladší žákyně
Mladší žákyně jako jediné už sezónu zahájily – poslední květnový víkend kvalifikací o žákovskou ligu. Po vítězství nad Aritmou a Studánkou B si účast mezi nejlepšími zajistily, ale už tyto duely naznačily, že nás letos nečeká nic snadného.
Kvalifikace o žákovskou ligu U14 - postupujeme!!
25. 05. 2012, Petr Kapitulčin
V kvalifikaci o žákovskou ligu U14 náš celek uspěl, když porazil jak celek Aritmy, tak Studánku B. Splnili jsme tak cíl a můžeme se těšit na srovnání s těmi nejlepšími.
O ligu mladších žákyň budeme muset bojovat
10. 05. 2012, Petr Kapitulčin
Na dnešním losování kvalifikací ve Strakonicích bylo rozhodnuto, že kromě účastníků předkola MČR nikdo další nezíská vzhledem k počtu přihlášených celků přímý postup do žákovské ligy. Na rozdíl od chlapeckých soutěží se totiž v dívčí sekci U14 (ročníky 1999 a mladší) přihlásilo více týmů (celkem má zájem o postup 38 družstev). V kvalifikaci se tak musí vyeliminovat šest celků, které nepostoupí do
Statistické ohlédnutí za sezónou mladších žákyň (+ konečné pořadí)
02. 05. 2012, Petr Kapitulčin
Posledním extraligovým celkem, který zakončil sezónu, jsou extraligové mladší žákyně. Skončili celkově na šestém místě, tedy na stejné příčce jako kadetky U17. Společně se čtvrtým místem žen, pátým místem juniorek a desátým místem starších dorostenek tak je KARA Trutnov společně s Valosunem a Slovankou jediným klubem v ČR, který skončil v první desítce ve všech nejvyšších soutěžích! Co se mladšíc
Mistrovství ČR mladších žákyň U14 - končíme na šesté příčce
Šesté místo obsadily mladší žákyně na Mistrovství ČR kategorie U14. V turnaji jim chyběla trocha štěstí a ze čtyř vyrovnaných zápasů vyhrály jen jeden, proti nakonec stříbrné Slovance. Jedinou vyšší pořážku jsme si připsaly s novým mistrem ČR, Frisco Brno. Celý turnaj měl velkou kvalitu a přispělo k ní podstatným dílem i naše družstvo. Závěrem je nutno hráčkám poděkovat za předvedené výkony v
Mladší žákyně čeká Mistrovství ČR
27. 04. 2012, Petr Kapitulčin
Finálový turnaj šesti celků o republikové medaile čeká na naše mladší žákyně v následujících čtyřech dnech. Od soboty do úterka budou našimi soupeři postupně TJ OP Prostějov, Valosun Brno, Frisco Brno, Basket Slovanka a SBŠ Ostrava. Jedná se v podstatě o reprízu loňského mistrovství ČR starších minižákyň, kde jsme po dramatickém průběhu vybojovali bronzové medaile. I sestava účastníků je téměř ste
Mladší žákyně postoupily na finálový turnaj o republikové medaile!
Mladší žákyně zvládly i třetí vzájemný duel s celkem Sokola Kladno, když po dvou jasných domácích výhrách naprosto bez problémů zvítězily i na půdě soupeře a po výsledku série 3:0 postoupily na mistrovství ČR!! To se bude konat od soboty 28. dubna do úterka 1. května. Ročník 1998-1999 tak zopakoval loňský úspěch, kdy postoupil také mezi nejlepší šestici a následně dokázal vybojovat překvapivé bro
Mladší žákyně blízko MČR
Výborně rozehrály svou play-off sérii mladší žákyně. V prvním domácím duelu totiž doslova převálcovaly Sokol Kladno 78:25, když už v poločase vedly 40:11. Do střelecké listiny se zapsaly všechny hráčky. KARA TRUTNOV - SOKOL KLADNO 78:25 (22:0,40:11,65:13) Body: Váchová 16(2x3), Čížková 11(4/1), Herinková 9(4/3), Štelzerová 8, Malíková 6, Hlaváčová 5(2/1), Patočková 5(3/1), Šebíková 5(2/1), Mora
Mladší žákyně - statistické ohlédnutí
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ – STATISTICKÉ OHLÉDNUTÍ Velmi dobře odehrály mladší žákyně dlouhodobou částí extraligy U14 a postoupily ze třetí příčky do play-off o postup na mistrovství republiky. I přes velice náročný program hráček, když většina týmu nastupuje ve dvou družstvech, si náš celek poradil s nástrahami dlouhodobé soutěže a vybojoval si výhodnou pozici ve vyřazovacích bojích. Navíc tímto postupem vyb
Mladší žákyně zakončily dlouhodobou část
Dlouhodobou část extraligy zakončily mladší žákyně. V posledních duelech se naše hráčky již s jistotou třetího místa ve skupině střetly s celky Valosunu a Prostějova. Valosun se před závěrečnými boji posílil ze Žďáru o velmi dobrou Štěpánkovou, naopak našemu celku několik hráček scházelo. Přesto se po celý první poločas hrálo vyrovnaně, ovšem třetí část se nám nepovedla. V závěru jsme snížili až
Mladší žákyně do play-off ze třetí příčky
S cílem obhájit třetí příčku a tím si zajistit domácí prostředí v úvodních zápasech play-off vycestovaly naše mladší žákyně na Moravu k duelům proti Havířovu a Ostravě. Díky sobotní výhře a ostatním výsledkům se to našim děvčatům podařilo, a za měsíc se tak zahájí souboj se čtvrtým celkem skupiny A (zatím Kladno - spojený celek Kladna a HB Basket, které známe z turnaje v Hradci) o postup na mistr
Strana: | 1 | 2 | 3 |