84 Kűnzlová Sophia
86 Krásná Karolína
93 Lorencová Sára
Historické statistiky - Trutnov v žákovské lize U14
Už jen jediný zápas, a budeme mít odehráno 100 zápasů i v nejmladší republikové kategorii, lize U14. Dosud jsme startovali mezi nejlepšími čtyřikrát.
... Celý článek ...
Postupujeme do žákovské ligy
25. 05. 2013, Petr Kapitulčin
Mladší žákyně U14 - hráčky ročníku 2000 a mladší - postupují do žákovské ligy.
V sobotu kvalifikace o žákovskou ligu
24. 05. 2013, Petr Kapitulčin
První zápasy nové sezóny 2013/14 jsou tu. V boji o postup do ligy mladších žákyň U14 čekají v sobotu halu ZŠ Komenského tři zápasy
V kategorii U14 dohráno
Mistrovstvím ČR skončila letošní sezóna mladších žákyň. Mistrovský titul si v domácím prostředí vybojovaly hráčky Prostějova, stříbro putuje do Pardubic a bronz vybojoval náš přemožitel v play-off, BK Brno.
Poslední zápas sezóny se nepovedl
Poslední zápas sezóny se mladším žákyním nepovedl. Soupeř byl jasným favoritem, ukázal svou velikou kvalitu, ale náš výkon bohužel nebyl vůbec dobrý.
Oslabené mladší žačky prohrávají 0:2
Vcelku podle očekávání dopadl první zápas play-off mezi obhájcem stříbra z MČR, BK Brno, a naším celkem.
Mladší žákyně si zahrají play-off s BK Brno
Mladší žákyně dokázaly přesvědčivě zvítězit na půdě Slovanu Litoměřice a zajistily si tak postup do play-off! Ve velice vyrovnané soutěži už nemohou skončit horší než páté, vzhledem k lepším vzájmeným zápasům s celkem DBaK (vyhráli jsme oba zápasy).
Liga starších žákyň v Trutnově i v příštím roce!
27. 02. 2013, Petr Kapitulčin
Dvě porážky celku Zemanek s Mostem v dnešních dohrávkách rozhodly o tom, že naše družstvo již nemůže skončit v extraligové skupině A mladších žákyň horší než šesté.
Vítězný víkend mladších žákyň
24. 02. 2013, Petr Kapitulčin
Po sobotním úspěchu se Slovankou jsme v neděli nastoupili proti celku DBaK. Západočešky přijely nekompletní a začátek zápasu také patřil nám, ale poté přišel očistec pro trenéry i diváky
Slovanka i podruhé poražena!
23. 02. 2013, Petr Kapitulčin
Po vydřené výhře na půdě soupeře jsme i tentokrát Slovanku dokázali přehrát. Velice vyrovnaný zápas rozhodla až samotná koncovka. Za stavu 61:62 trefila důležitou střelu Vašáková, pevné nervy při trestných hodech prokázala i Rylichová a na konečných 66:62 upravila Prokopová.
S Litoměřicemi vítězně
S celkem Litoměřic, který v extraligové nadstavbě dosud nezvítězil, jsme se první poločas trápili. Až ve třetí čtvrtině přišel v naší hře zvrat, když jsme si v této části vybudovali třicetibodový náskok. V posledním hracím období jsme bohužel opět zbytečně polevili a soupeř tuto čtvrtinu dokonce vyhrál, na našem vítězství se už ale nic nemohlo změnit.
Těsná porážka s Mostem
09. 02. 2013, Petr Kapitulčin
Škoda. Vybojované body z Plzně a Slovanky jsme dnes lehce znehodnotili porážkou s celkem Mostu.
Strana: | 1 | 2 |