60 Prokůpková Mariana
63 Schubertová Rosa
Turnaj basketbalových nadějí vyvrcholil prodloužením
29. 05. 2006, Jan Braun
Urputnou snahu o každý koš, radost z podařených akcí a výher a zklamání z neúspěchů a porážek. Basketbalové naděje ročníku 1992 a mladších intenzivně prožívaly zápasy sobotního turnaje O pohár firmy Bret CZ a.s., která provozuje sportovně-rekreační areál (v zimě sjezdovku Family Ski Park) v Prkenném Dole. Vítězem v hale ZŠ Komenského se stalo družstvo pražských Stodůlek, které ve finálovém utkání
... Celý článek ...
Vítězství a porážka na závěr soutěže
03. 04. 2006, Břetislav Páv
Poslední turnaj odehrály starší minižákyně v Hradci Králové.V úvodním zápase byly evidentně trutnovské naděje na soupeře z Pardubic nažhaveny. Po vítězství v minulém vzájemném zápase se do soupeře pustily a po první minutě vedly 6:0. Po oddechovém čase soupeře se bohužel přestala dařit střelba, ale soupeř se dostal pouze do mírného vedení 8:6. Na začátku druhé čtvrtiny Pardubice dva body přidaly,
Cenná výhra s Pardubicemi
19. 03. 2006, Břetislav Páv
V oslabené sestavě odcestovaly starší minižákyně k dalším zápasům nadstavby oblastního přeboru do Pardubic, kde je opět čekal souboj s Hradcem Králové a Studánkou Pardubice.Úvodní zápas se suverénem soutěže Hradcem Králové se trutnovským děvčatům celkem vydařil. Zlepšeným doskakováním držel Trutnov se soupeřem dlouho krok. Nepřesnosti ve střelbě však znamenaly postupné navyšování náskoku Hradce Kr
První zápasy nadstavby bez překvapení
09. 03. 2006, Břetislav Páv
Starší minižákyně zahájily nadstavbovou část oblastního přeboru. Ze třetího místa se kvalifikovaly do skupiny o 1. až třetí místo. Tradice vzájemných zápasů s oběma soupeři, Hradcem Králové i Studánkou Pardubice, zůstala nezměněna a trutnovské hráčky odešly dvakrát poraženy.Oba zápasy se nesly ve stejném duchu. Hráčky se snažily, ale v zakončení byly nepřesné a dělaly příliš mnoho zbytečných chyb,
Na suveréna nestačily
18. 02. 2006, Břetislav Páv
Až přílišný respekt ze soupeře byl znát na trutnovských hráčkách v utkáních oblastního přeboru s dosud vedoucím Hradcem Králové.První zápas se vyvíjel nepříznivě od samého počátku, kdy se absolutně střelecky nedařilo v celém prvním poločase. Po změně stran se domácí přeci jen zlepšily, ale skóre korigovaly jen ve třetí čtvrtině.Ve druhém zápase, ač první čtvrtina vypadala podobně jak v prvním utká
Dvě výhry ve městě pohádek
10. 02. 2006, Břetislav Páv
Trutnovské naděje hrály předposlední utkání oblastního přeboru v Jičíně. V prvním zápase plnily roli favorita bez větších problémů a celkem v poklidném tempu dokráčely k vítězství. Druhý zápas byl hodně vyrovnaný až do závěru a výhru vydřely povedeným nástupem do závěrečné čtvrtiny.V zápise o utkání je mnoho chyb a proto může být oficiální výsledek mírně odlišný od uvedených statistik.BSK TJ Jičín
Špatná neděle
23. 01. 2006, Břetislav Páv
V pokračování oblastního přeboru starších minižákyň se domácím v přímém souboji o druhé místo proti Studánce Pardubice vůbec nedařilo.Katastrofální střelba 1. pětky v prvním zápase (4 body v první a 2 body ve třetí čtvrtině), soustavné nedodržování pokynů trenérky a bilance trestných hodů určila vývoj obou utkání. Zatímco první zápas byl opticky vyrovnaný a výsledek se zrodil především nepřesnou
Dobrý výkon v Pardubicích přinesl 4 body
11. 01. 2006, Břetislav Páv
Trutnovské naděje cestovaly k dalším utkáním oblastního přeboru do Pardubic. V utkáních s SŠB Pardubice, které ještě čekají na první letošní výhru, byly jasnými favoritkami. V obou utkáních svou roli zvládly a bez problémů zvítězily velkým rozdílem. Upevnily si tak třetí místo v tabulce a dotáhly se na tým Studánky Pardubice, se kterým se mohou poprat o druhou příčku."Za dobrý výkon zaslouží pochv
Hezké vánoce
20. 12. 2005, Břetislav Páv
Krásné prožití svátků vánočních, bohatého Ježíška, hodně lásky a pohody nejen o vánocích, ale i v roce 2006 přejí našim beruškám, jejich rodičům a kolegům z basketbalu Eva Bischofová a Michaela Pávová.
Dobrý výkon v Pace přinesl 2 vítězství
13. 12. 2005, Břetislav Páv
Ač minižačky cestovaly do Nové Paky v částečně oslabené sestavě, byly v utkání favoritkami. Po výborném výkonu celého družstva se předpoklady naplnily a trutnovské naděje si připsaly dvě výrazné výhry, kterými si upevnily třetí místo v tabulce.Sokol Nová Paka - BK Loko Trutnov 26:70 (5:21,19:33,19:56)Body: Hovorková 18, Matějková 10, Běťáková 8, Hrdinová 7, Potočková 7, Jiterská 6, Pakulská 6, P
Nevydařené zápasy v Hradci
29. 11. 2005, Břetislav Páv
Starší minižákyně cestovaly do Hradce Králové. V oslabené sestavě nestačily na vyspělejšího soupeře, který měl výraznou výškovou převahu, čehož výborně využil při doskocích pod oběma koši. Trutnovským se tentokrát nedařilo a po bezzubém výkonu zejména v útoku zaslouženě v obou utkáních podlehly.Sokol Hradec Králové – BK Loko Trutnov 47:26 (19:7,35:14,41:20)Body: Chaloupková 4, Hrdinová 4, Jiters
Povedený dvojzápas s Jičínem
14. 11. 2005, Břetislav Páv
Trutnov nastupoval do zápasu jako favorit a svou úlohu zvládl. Po dobrém kolektivním výkonu a zlepšené obraně a doskakování si domácí hráčky poradily s Jíčínem v obou utkáních.V prvním zápase se Trutnov v prvním poločase po několika bodech vzdaloval soupeři. Ve třetí čtvrtině se mu nedařilo a nechal soupeře přiblížit se na dostřel, aby v závěrečné čtvrtině drtivým způsobem rozhodl o svém vítězství
Strana: | 1 | 2 |