60 Prokůpková Mariana
63 Schubertová Rosa
Výhra a prohra v prodloužení v Jablonci
17. 04. 2016, Jana Strnadová
Tento víkend nás čekala dohrávka zápasu s Jabloncem. Dvojutkáním jsme uzavřely základní část oblastního přeboru, ve kterém jsme obsadily 4. místo a příští víkend si tak zahrajeme na finálovém turnaji čtyř nejlepších celků přeboru.
... Celý článek ...
Starší minižačky v kvalifikaci o MČR neuspěly
03. 04. 2016, Jana Strnadová
Ani druhý hrací víkend kvalifikace o MČR jsme si vítězství nepřipsaly a utrpěly jsme dvě vysoké porážky.
V kvalifikaci o postup na MČR jsme neuspěly
13. 03. 2016, Jana Strnadová
Starší minižákyně vstoupily do kvalifikace o mistrovství republiky vysokou porážkou s Jičínem
Nevydařené zápasy s Ústím nad Orlicí
28. 02. 2016, Jana Strnadová
K zápasům není moc co říct. Soupeř přijel v 8 hráčkách, ale v všechny bojovaly, doskakovaly, běhaly. Nás bylo 13 (pravda 1 hráčka si odbyla premiéru v kategorii U13, dvě hráčky dokonce sehrály první zápasy basketbalové kariéry), ale přísnější měřítko z hlediska bojovnosti snese jediná - Borsová. Stejně jako ostatní hráčky za zápas udělá spoustu zbytečných chyb, ale narozdíl od některých se z nich snaží poučit a odčinit - dobrou obranou, doskokem, bojovností... Kdyby všechny hráčky na hřišti hrály se 100% nasazením a byla by vidět aspoň snaha se poučit z chyb, tak ze zápasů všichni odcházíme s lepším pocitem. Nezbývá nic jiného než tvrdě pracovat na trénincích.
Dvě výhry s béčkem Studánky
31. 01. 2016, Jana Strnadová
Do zápasu proti týmu složeného výhradně z hráček ročníku 2004-2005 jsme vstoupily aktivně. Poctivou obranou jsme soupeře nutily k chybám, které jsme trestaly košem. Takto bohužel probíhala pouze 1. čtvrtina. Od 2. čtvrtiny jsme začaly koukat pouze na útok a obranu jsme příliš neřešily. To mělo za výsledek prohranou 2. čtvrtinu. Ani ve druhém poločase jsme se v obraně příliš nezlepšily, ale útok fungoval, a tak jsme si připsaly vítězství. Ale obdržet 46 bodů od mladších hráček není příliš dobrý výsledek.
Dvě porážky s pardubickou Studánkou
18. 01. 2016, Jana Strnadová
Poprvé v sezoně nás bylo více než soupeřek a dokonce jsme měly i výškovou převahu. Ani tyto věci, na které se často "vymlouváme", nám úspěch nepřinesly. Soupeř byl basketbalovější, bojovnější a hlavně týmovější. Jediný světlý okamžik přišel ve 2. zápase, kdy jsme úvodních 12 minut zlepšily týmovou hru v obraně i v útoku, k tomu přidaly pohyb a hned byl zápas vyrovnaný (15:13). Fungující styl hry nám nevyhovoval, a tak jsme přešly opět ke hře bez doskoku a obrany, v útoku jsme začaly nesmyslně hrát 1 do 2,3 hráček soupeře a za výsledek to mělo ještě větší porážku než v 1. zápase. Další věcí k zamyšlení je naše úspěšnost z pod koše, protože to co dokážeme nedat je neuvěřitelné. Více než porážky mě mrzí, že chyby na které jsou hráčky stále dokola upozorňovány se opakují a vůbec se z nich neponaučí. Premiérové zápasy a koš v kategorii U13 zaznamenala Gába Machová.
Představení mládežnických hráček - Martina Suchánková
Dnes se představuje Martina Suchánková, věkem mladší minižákyně, která však hraje soutěže se staršími děvčaty - ligu mladších žžkyň a OP starších minižákyň.
Zasloužené prohry v Jičíně
06. 12. 2015, Jana Strnadová
Na lídra oblastního přeboru U13 jsme nestačily v žádném směru.  Soupeř byl lepší úplně ve všem. Pár záblesků basketbalu v utkáních bylo, ale bylo jich málo (u většiny z nich byla Borsová).
Dvě prohry po odlišných výkonech
21. 11. 2015, Jana Strnadová
K zápasům o 3. místo v oblastním přeboru do Ústí nad Orlicí jsme odjely pouze v 7 hráčkách. To pro nás, ale není omluva, proto co jsme předvedly v prvním zápase.
Představení mládežnických hráček - Veronika Borsová
Z minižákovských kategorií si dnes představíme oporu starších minižákyň a mladších žákyň, Veroniku Borsovou.
Představení mládežnických hráček - Veronika Kuželková
Dnes si představíme oporu starších minižákyň, Veroniku Kuželkovou. Za prvních osm zápasů letošní sezóny nastřílela Veronika více bodů (68), než v předchozích sezónách dohromady.
Dvě výhry i přes nepřesvědčivé výkony
08. 11. 2015, Jana Strnadová
Starší minižákyně v neděli nastoupily proti celku z Jablonce, který v této sezoně stále čeká na první vítězství. Sice jsme oba zápasy vyhrály, ale výkon byl po většinu neděle špatný.
Strana: | 1 | 2 |