2 BSK TJ Jičín
3 Draci Vysoké Mýto
Trutnovské minižákyně poprvé mezinárodně: čtvrté v Žilině
01. 06. 2006, Kamila Brádlová
Čtvrté místo získaly nejmladší minižákyně BK Loko Trutnov na svém prvním mezinárodním basketbalovém turnaji, který se konal ve slovenské Žilině. Zúčastnily se ho vedle slovenských družstev i týmy z Čech, Polska a Maďarska. Trutnovské naděje po třech výhrách se Zvolenem 35:12 (13:4), Sosnowiecem A 44:13 (19:6), Banskou Bystricí B 22:16 (8:8) a jedné prohře s Ostravou 19:45 (12:20), postoupily ze sk
... Celý článek ...
Nejmladší naděje startovaly na turnaji v pardubicích
05. 05. 2006, Kamila Brádlová
Družstvo nejmladších minižákyň Trutnova se zúčastnilo turnaje v Pardubicích, kde sehrálo během 3 dní 6 utkání. Nakonec se umístilo na 4. místě po třech výhrách a třech porážkách. Holky podaly dobrý a bojovný výkon a trenéry jen mrzí, že nezískaly třetí pozici, když stačilo pouze porazit Studánku Pardubice A, nad kterými v soutěžním ročníku oblastního přeboru čtyřikrát vyhrály.Nejužitečnější hráčk
Basketbalové naděje si poradily s pardubicemi
28. 02. 2006, Kamila Brádlová
Dvě výhry si připsaly do tabulky oblastního přeboru mladší minižákyně BK Loko Trutnov. Při obou utkáních bylo na domácím družstvu vidět velké zlepšení od posledního zápasu, a to hlavně při útočných akcích. Ještě by bylo třeba víc se snažit v obraně. V každém případě děvčata zaslouží za svůj výkon velkou pochvalu.BK Loko Trutnov - SŠB Pardubice 48:41 (13:13, 23:23, 44:30). Body: Potočková 17, Hanu
Utkání nejmladších nadějí basketbalu zůstalo nedohráno
31. 01. 2006, Kamila Brádlová
V oblastním přeboru mladších minižákyň nastoupily nejmladší trutnovské basketbalové naděje v Hradci Králové. V prvním utkání se vydařila úvodní čtvrtina domácím hráčkám, které soupeře k ničemu nepustily, když dobře bránily a dařilo se jim v útoku. V ostatních čtvrtinách byla vidět na trutnovských děvčatech snaha a jejich výkon se zlepšil. Druhé utkání bylo předčasně ukončeno ve 13. minutě za stav
Mladší minižákyně vzdorovaly turnovským chlapcům
18. 01. 2006, Kamila Brádlová
Nejmladší trutnovské basketbalistky podaly v zápasech oblastního přeboru proti turnovským chlapcům velmi snaživý a bojovný výkon, zvláště v obou prvních poločasech. V druhých polovinách utkání už jim docházely síly jak na obranou činnost, tak na střelbu.BK Loko Trutnov – Turnov 11:57 (6:12, 8:30, 11:47). Body: Potočková 5, Burešová 2, Andrlíková 2, Blechová 2. Fauly: 14:5, TH 6/3 - 13/8.BK Loko Tr
Stobodové porážky na jičínské palubovce
21. 12. 2005, Kamila Brádlová
OBLASTNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH MINIŽÁKYŇ: BSK TJ Jičín - BK Loko Trutnov 115:21 (15:13, 60:15, 71:21).Body: Blechová 10, Potočková 9, Burešová 2. BSK TJ Jičín - BK Loko Trutnov 103:16 (18:3, 54:10, 83:12).Body: Burešová 5, Blechová 5, Potočková 3, Ruferová 3. Jen v první čtvrtině prvního zápasu byly síly vyrovnané, po zbytek obou utkání trutnovská děvčata neplnila taktické pokyny, nedařila se jim střelb
Další úspěšné výsledky nejmladších nadějí
07. 12. 2005, Kamila Brádlová
Po premiérovém úspěchu v předchozím kole dokázaly připojit mladší minižákyně trutnovského basketbalového klubu další výhry v následujících zápasech oblastního přeboru v Pardubicích.SŠB Pardubice - BK Loko Trutnov 12:44 (2:22, 5:28, 7:36). Body: Potočková 12, Blechová 12, Ruferová 6, Hanusová 4, Burešová 4, Andrlíková 4, Moníková 2. Fauly: 3:11, TH 14/4 - 2/0. V prvním poločase trutnovská děvčata j
Nejmladší děvčata se radovala z premiérové výhry
22. 11. 2005, Kamila Brádlová
Vůbec prvního vítězství dosáhlo družstvo mladších minižákyň BK Loko Trutnov. V dalším dějství oblastního přeboru si nejmladší trutnovské basketbalové naděje hladce poradily se soupeřkami ze Stěžer. V obou zápasech protihráčky k ničemu nepustily, prakticky se hrálo pouze na jedné polovině hřiště.BK Loko Trutnov - TJ Sokol Stěžery 100:3 (43:0, 61:1, 78:3). Body: Potočková 34, Andrlíková 18, Blechov
Nejmladší naděje narazily na hradecké sokolky
07. 11. 2005, Kamila Brádlová
V domácím prostředí podlehly po snaživém výkonu trutnovské mladší minižákyně Sokolu Hradec Králové v prvním utkání 20:101 a ve druhém 19:82. BK Loko Trutnov - Sokol Hradec Králové 20:101 (10:30, 12:51, 20:72). Body: Blechová 8, Potočková 8, Burešová 2, Andrlíková 2. Fauly: 17:8, TH: 4/2 - 22/13. Ještě ve druhé minutě nejmladší trutnovské basketbalové naděje vedly 8:0, ale pak již bohužel jen sledo
Statečný boj proti turnovským chlapcům
27. 10. 2005, Kamila Brádlová
Nejmladší naděje trutnovského basketbalového klubu se představily v zápasech v Turnově. V zápasech smíšeného oblastního přeboru mladší minižákyně BK Loko vzdorovaly chlapeckým protějškům.TJ Turnov - BK Loko Trutnov 64:2 (12:2, 33:2, 46:2). Body: Andrlíková 2. Za tým Turnova nastoupili jen kluci. V prvním poločase se trutnovská děvčata snažila, bojovala o každý míč, měla spoustu šancí, ale nedařila
nejmladší členky basketbalového klubu bojovaly v premiérových mistrovských zápasech
11. 10. 2005, Kamila Brádlová
První mistrovské zápasy družstva nejmladších minižákyň - oblastní přebor smíšených družstev:BK Loko Trutnov - BSK TJ Jičín 16:79. Body: Ruferová 7, Potočková 6, Andrlíková 2, Tomanová 1. BK Loko Trutnov - BSK TJ JIČÍN 18:72. Body: Potočková 9, Brzková 3, Jonová 2, Tomanová 2, Ruferová 2.Domácí děvčata podala bojovný výkon, ale zaplatila nováčkovskou daň. Pokud za tým Jičína nastoupili kluci, jasně
Sympatický elán nejmladších hráček basketbalu
16. 09. 2005, Jan Braun
Svůj vůbec první turnaj mají za sebou nejmladší členky trutnovského basketbalového klubu. Mladší minižákyně, které se učí basketbalovou abecedu pod vedením Jana Jahelky, Eriky Dobrovičové a Kamily Brádlové, obsadily na turnaji v Hradci Králové sice poslední 6. místo, nicméně elán jim nijak nechyběl. Trenéři ocenili jejich zápal do hry a bojovnost. Byla to jejich první vážnější konfrontace se soup
Strana: | 1 |