19 let |           |
54 Krčmář Matěj
OBLASTNÍ PŘEBOR
25. 03. 2004, Jan Baun
BK Loko Trutnov - Nová Paka 75:85 (17:20, 37:35, 57:57). Body: Plašil 23, Krejčí 17, Martinec 14, Paták 7, Polák 6, Smutný 4, Kroužek a Priputen 2. Utkání s druhým celkem tabulky bylo skóre vyrovnané až do 37. min., kdy hosté odskočili z nerozhodného stavu 68:68 na 68:79. Domácím chyběli v závěru čtyři vyfaulovaní hráči, především Plašil a Martinec.BK Loko Trutnov - Hořice 78:76 (22:13, 42:40, 61:
... Celý článek ...
Tesla Pardubice B – BK Loko Trutnov 74:95 (18:23, 39:44, 54:69).
16. 03. 2004, Jan Baun
Body: Smutný 30 (7 trojek!), Plašil 26, Paták 13, Priputen 9, Polák 7, Kroužek a Rozanski 4, Klepešta 2. Pakliže má trenér trutnovských basketbalistů Ladislav Malý k dispozici Davida Smutného, nemusí váhat nad tím, jestli ho postaví do základní sestavy. Mladý borec, který zároveň působí jako rozhodčí, v této sezoně pravidelně zásobuje koše soupeřů nebývale velkým přídělem zkraje zápasů. Další fan
BK Loko Trutnov – Náchod 82:45 (30:8, 52:24, 69:34)
26. 02. 2004, Jan Braun
Body: Martinec 20 (18 v 1. půli), Krejčí 19, Paták a Smutný 9, Kroužek 7, Polák 5, Plašil a Klepešta 4, Rozanski 3, Priputen 2. Fauly: 16:11, TH: 13/8 – 16/9, trojky: 4:3. Hosté měli k dispozici pouze pět hráčů, na střídání tedy neměli nikoho, a podle toho vypadala úroveň zápasu. Domácí tým trenéra Malého si v poklidu dokráčel pro hladké vítězství. Náchod se sice ujal vedení trojkou Čermáka, ale k
BK Loko Trutnov – Vysoké Mýto 85:71 (24:15, 42:28, 65:49).
09. 02. 2004, Jan Braun
Body: Martinec 19, Krejčí 17, Plašil 15, Smutný 11, Paták a Polák 8, Priputen 4, Rozanski 3.Trutnovský tým otočil zkraje utkání skóre z 10:12 na 21:12, vzápětí šňůrou třinácti bodů z 21:15 na 34:15, což znamenalo rozhodující náskok. Po velmi dobrém výkonu tak dosáhli svěřenci trenéra Ladislava Malého vítězství i ve druhém domácím střetnutí.
BK Loko Trutnov – Litomyšl 96:59 (24:16, 44:26, 66:43).
Body: Smutný 22, Plašil 17, Martinec 16, Polák 11, Rozanski 10, Paták 8, Krejčí 7, Priputen 5.Domácí basketbalisté měli celé utkání pod kontrolou, rychle si vybudovali dostatečný náskok a bezpečně dokráčeli k přesvědčivému vítězství. V úvodu zápasu vedli hned 14:5 a minutu před koncem prvního poločasu měli k dobru dvacet bodů (44:24), když za druhou čtvrtinu povolili soupeři pouze deset bodů. V ús
Ústí nad Orlicí - Trutnov 69:93 (13:25, 37:51, 56:73)
05. 02. 2004, Jan Braun
Body: Plašil 23, Malý 20, Krejčí 15, Vaněk 11, Smutný 6, Polák, Klepešta, Paták 4, Kroužek, Priputen, Rozanski 2.Hostům zařídila náskok v úvodu utkání dvojice Plašil, Malý, která dohromady nastřílela v první čtvrtině 21 z 25 bodů týmu. Rozhodující část zápasu přišla v polovině druhé desetiminutovky, kdy trutnovští basketbalisté zvýšili svoje vedení z 28:24 na 45:26. Poté bez problémů dokráčeli k v
Choceň - Trutnov 82:63 (18:14, 35:37, 62:46).
Body: Malý 14, Kroužek 12, Plašil 11, Krejčí a Smutný 9, Polák 6, Vaněk 2. V zápase na palubovce extřetiligového celku nasázeli hosté o rovných třicet bodů méně než v sobotním utkání v Ústí nad Orlicí. Střetnutí v Chocni si pokazili propadákem ve třetí čtvrtině, kterou prohráli 27:9. Trutnov měl přitom souboj dobře rozehraný, v 16. minutě vedl o dvanáct bodů 35:23, ale o deset minut později prohrá
Strana: | 1 |