3. ZŠ Komenského

Fan´s Trutnov

Druhé vítězství v sérii o bronz vyzdobila stovka.
09. 04. 2005, Jan Braun
V závěrečném zápase nadstavbové skupiny A1 nejvyšší soutěže basketbalistek dostal náš tým BK Loko Trutnov nakládačku v Brně, kde podlehl českému mistrovi vysoko 111:50. Naše hráčky přitom vyhrály nad velkým favoritem první čtvrtinu!Již ve středu začíná play off, ve čtvrtfinále narazíme na šestý celek tabulky Karlovy Vary. První zápas se hraje ve středu od 18.00 v Karlových Varech, odveta v sobotu
... Celý článek ...
Brno chce odehrát proti nám dvoustý zápas bez porážky v lize
18. 03. 2005, Jan Braun
Basketbalistky Gambrinusu Brno chtějí v neděli v posledním utkání nadstavbové skupiny A1 s Trutnovem v domácí hale Rosnička pokořit hranici dvou stovek prvoligových zápasů bez porážky. Vzhledem k jubileu budou mít diváci na utkání vstup zdarma a navíc ještě obdrží sponzorské pivo. Naposledy hráčky Brna prohrály v lize 7. února 1998 v Praze s USK Praha 71:86. "Na tuto porážku si stále velmi dobře p
V neděli ukončíme nadstavbu zápasem v Brně
17. 03. 2005, Jan Braun
Basketbalistky Trutnova uzavřou účinkování v nadstavbové skupině A1 nedělním utkáním v Brně, kde se bude hrát od 17.00 hodin. Netradiční termín zápasu byl stanoven kvůli skutečnosti, že české mistryně hrají v pátek v polské Gdyni čtvrtfinálovou odvetu play off Euroligy,odkud se vrací v sobotu. V prvním utkání vyhrál Gambrinus v úterý doma 66:63 a pokud v Polsku zvítězí, zajistí si postup do Final
Trenéra potěšily pěkné akce a obrana ve druhé půli
13. 03. 2005, Jan Braun
Nezvyklých šest týdnů musely čekat basketbalistky BK Loko Trutnov na domácí vítězství. V sobotu se ho dočkaly, v ligovém derby v nadstavbové skupině A1 porazily Hradec Králové 92:65. Moc si ho však nevychutnaly, protože radost z úspěšného vystoupení jim zkalil nepříjemný úraz kapitánky Kuřitkové, která musela být odvezena s otřesem mozku do nemocnice. Sobotní zápas byl předposlední v nadstavbové č
Po dlouhé době domácí výhra, kterou kalí úraz kapitánky
12. 03. 2005, Jan Braun
Po šesti týdnech se dočkaly basketbalistky BK Loko Trutnov domácího vítězství, když v krajském derby přehrály Hradec Králové. Radost z výhry a pěkné hry ve druhém poločase zkalil úraz kapitánky Pavly Kuřitkové, která musela být odvezena do nemocnice. Zápas 5. kola nadstavbové skupiny A1 byl posledním domácím vystoupením našeho týmu před play off, které startuje ve středu 23. března.V domácím prost
Jak to bude dál? Ve středu 23. března startuje play off
11. 03. 2005, Jan Braun
Sobotní utkání s Hradcem Králové je naším posledním domácím v nadstavbové části první ligy basketbalistek. Po závěrečném střetnutí této části v Brně začne již ve středu 23. března play off. Rozhodující část soutěže odstartuje čtvrtfinálovými zápasy. Čtvrtfinále se hraje na 2 vítězství a ligoví účastníci se v něm utkají systémem 1.-8., 2.-7., 3.-6., 4.-5. Je jasné, že my jdeme do play off z třetí p
Hradec nehodlá derby vypustit
10. 03. 2005, Pavel Král, Hradecké noviny
K derby v Trutnově vzhlíží trenér basketbalistek Sokola Hradec Králové Miroslav Volejník střízlivě. Postrádat bude dlouhodobě zraněnou Mlejnkovou a hlavně Holinkovou, která leží se zánětem průdušek v nemocnici. "Absence Holinkové je pro nás citelná. Pouze ona může díky své výšce pod košem dělat problémy Petře Kulichové. Důkazem bylo první derby nastavby v Hradci, kde si trutnovská pivotka dělala,
V posledním domácím zápase před play off hostíme Hradec
10. 03. 2005, Jan Braun
Po čtrnácti dnech si zopakují prvoligové basketbalistky Trutnova a Hradce Králové vzájemný souboj. Bude to již počtvrté v letošní sezoně, co se oba týmy utkají. Zápas se hraje v sobotu od 17.30 hodin v hale 3. ZŠ Komenského v Trutnově.Derby vždy zatím vyhrál celek, který byl v utkání hostem. Hradec otevřel sezonu výhrou pod Krkonošemi 57:52, Trutnov vysoko zvítězil v krajské metropoli v odvetě zá
Netradiční zpestření: hráčky v běžkařské stopě!
Trutnovští trenéři Zdeněk Sýkora a Jan Jahelka zpestřili tréninkový dril před play off netradiční akcí, která zvedla náladu v týmu. "Ve čtvrtek šlo celé družstvo na běžky. Akce se povedla skvěle. Pod odborným vedením našeho maséra Karla Nývlta, který je bývalým lyžařským reprezentantem a účastníkem MS, předvedly některé hráčky překvapivé výkony," povídal kouč Zdeněk Sýkora.
Po výborném úvodu zklamání v závěru zápasu s USK Praha
05. 03. 2005, Jan Braun
Ani napočtvrté v letošní sezoně se našemu týmu basketbalistek BK Loko Trutnov nepodařilo porazit USK Praha. Přitom úvod zápasu byl hodně nadějný, nakonec ale zápas dopadl zklamáním.BK Loko Trutnov - USK Blex Praha 59:79 (22:17, 41:40, 54:62). Nejvíce bodů: P. Kulichová 18, Uhrová 13, Stejskalová 12, Kuřitková 7, Johnová 5, Borecká a Stehlíková 2 - Opluštilová 19, Gerstnerová 17, Pavlíčková 16, Vor
V sobotu nastoupíme doma proti USK Praha
04. 03. 2005, Jan Braun
Po přesvědčivém vítězství v Hradci Králové zahájí basketbalistky BK Loko Trutnov (3. místo, 35 bodů) odvety v nadstavbové skupině A1 sobotním domácím střetnutím s USK Praha (2. místo, 39 bodů). Utkání dvou celků, které pravidelně působí v evropských pohárech, se hraje od 17.30 hodin v hale 3. ZŠ Komenského. "Zápas nám může před blížícím se play off ukázat, na čem ještě musíme před rozhodující čás
Hvězda zápasu: nové brýle a čokoládové bonbony
26. 02. 2005, Jan Braun
Bez zaváhání zvládly trutnovské basketbalistky krajské derby v Hradci Králové. Na vítěznou cestu nakročily už v první čtvrtině, kterou vyhrály po sérii patnácti bodů v řadě 25:9. "První poločas byl z naší strany dobrý v útoku i obraně, ale ve druhé půli jsme se tolik nesoustředili na obranu, umožnili soupeři vstřelit více bodů a domácí celek snížil rozdíl ve skóre," řekl po utkání trenér BK Loko T
Strana: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |