3. ZŠ Komenského

Fan´s Trutnov

Trenér Jozef Rešetár: Co děvčata odmakala, to se jim vrátilo
05. 05. 2015, Krkonošský deník
Trenér Kary Jozef Rešetár jen pár minut po závěrečném utkání sezony zhodnotil sérii o bronz i celou úspěšnou sezonu.
... Celý článek ...
Sam Ostarello: V medaili jsem věřila po celý průběh sezony
S celkovou bilancí 515 nastřílených bodů se v Ženské basketbalové lize stala nejlepší střelkyní trutnovského celku. Americká pivotka Samantha Ostarelo v sezoně zároveň zaznamenala nejvíc doskoků (419) a stala se dokonce nejužitečnější hráčkou celé soutěže.
Andrea Ovsíková: Dobře jsme načasovaly formu
04. 05. 2015, Krkonošský deník
Basketbalistky Kary si už takřka týden užívají radost ze zisku bronzových medailí a jednou z hráček, které k úspěchu přispěly nejvíce, je Andrea Ovsíková. Ta si nejlepší formu načasovala doslova ideálně a nebylo tak divu, že od trenéra Rešetára dostávala až nebývalý prostor na hřišti.
Kara Trutnov slaví vybojovaný bronz! fotak
28. 04. 2015, Krkonošský deník
Sen se stal skutečností. Basketbalová parta z Podkrkonoší v pondělí večer ukončila nebývale dlouhé čekání na medaili a v hale mužských šampiónů z Nymburka slavila bronz, jako by to pro klub bylo něco nepředstavitelného. Ono ale svou podstatou opravdu bylo.
Neskutečný zážitek, který se absolutně nečekal, raduje se Míša Vondráčková z první medaile fotak
Tak do třetice všeho dobré, může si říct basketbalistka Michaela Vondráčková. Po přestupu do Trutnova, tehdy ještě jako Muchová, toužila po medaili, ale v prvních dvou sezonách jí unikala. Tak trošku paradoxně se dočkala až letos. Kdy, jak sama říká a má i pravdu, se bronz ani nečekal.
Kapitánka Kary: Překrásná série pro diváky, ale strašně fyzicky náročná pro nás fotak
Když ke konci prodloužení proměnila oba trestné hody a zvýšila vedení Kary na šest bodů, tak bronzový sen tím přeměnila v krásnou realitu. Kapitánka basketbalistek Milena Prokešová dovedla Trutnov k vytoužené medaili.
Byly to nervy, ale KARA může slavit! fotak
27. 04. 2015, Krkonošský deník
Čtyřleté čekání trutnovských medailistek na medaili z Ženské basketbalové ligy v pondělí 27. dubna skončilo. Svěřenkyně kouče Jozefa Rešetára zvládly obrat série o bronz a v Nymburku završily svůj skvělý ročník ziskem cenného kovu.
Neuvěřitelné drama s bronzovou euforií. Trutnov vybojoval medaili v prodloužení fotak
Až prodloužení (!) pátého zápasu série o třetí místo v Ženské basketbalové lize rozhodlo o majitelkách bronzu. A staly se jimi… hráčky týmu Kara Trutnov! Na nymburské palubovce zvítězily 72:67 a po pěti letech vrátily do Trutnova ligovou medaili.
Kara Trutnov hraje dnes rozhodující páté utkání o bronz
Basketbalistky Kary Trutnov natáhly sérii o 3. místo v ŽBL na pět zápasů a dnes přijde rozhodující souboj.
Vyrovnáno! Kara se v bitvě o bronz nevzdává
26. 04. 2015, Krkonošský deník
Dokázaly to! Stejně jako ve čtvrtfinálové sérii s Valosunem trutnovská Kara zvládla odvrátit mečbol soupeře a ve čtvrtém utkání o bronz vyrovnala proti favorizovanému Nymburku na 2:2! Rozhodující partie tak na svěřenkyně kouče Rešetára čeká v pondělí, a to na palubovce soupeře.
Kara odmítla nymburské oslavy, medailistky určí až pátý zápas fotak
A ještě nekončíme! Souboj o bronzové medaile v ŽBL je opět vyrovnaný. Basketbalistky Kary Trutnov zvítězily ve čtvrtém duelu série proti Nymburku 70:63 a vynutily si rozhodující páté utkání, které se odehraje v pondělí od 18 hodin v Nymburce. Odjezd autobusu s fanoušky bude v půl třetí.
Trutnovačky padly o dva body, bronzový mečbol má Nymburk fotak
Boj, boj a zase boj. Třetí utkání série o ženský ligový bronz, která se přesunula pod Krkonoše, nebylo zrovna basketbalovou pastvou pro oči. Hráčky Trutnova a Nymburka věděly, co je v sázce. Výhrou udělají druhý ze tří kroků k medaili. Ve vyrovnaném zápase, který do třetice rozhodovaly okamžiky v poslední minutě, nakonec slavilo hostující družstvo.
Strana: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |