Je 19.07.2018, svátek má Čeněk, Čeňka Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
Nejlepší střelci
(podle ø na zápas)
Rozlosování chlapeckých soutěží
25. 07. 2017, www.bktrutnov.cz

V chlapecké složce jsme se letos přihlásili do čtyř soutěží. Junioři budou hrát dorosteneckou ligu a starší žáci nadregionální soutěž, starší minižáky a nejmladší minižáky pak čeká Východočeský přebor.

Junioři budou své ligové zápasy hrát v hale ZŠ Komenského, žákovské a minižákovské celky se letos představí v hale Gymnázia Trutnov.

Rozlosování ligy juniorů U19:

30.9. 16:30 Loko Trutnov - Basket Fio banka Jindřichův Hradec

1.10. 9:30 Loko Trutnov - BC Vysočina

14.10. 16:30  Loko Trutnov – SAM Brno B

15.10. 9:30  Loko Trutnov - Tesla Pardubice

28.10. 16:30 Loko Trutnov - BC Kolín

29.10. Baskeťáci Josefov - Loko Trutnov

11.11.  Královští Sokoli - Loko Trutnov

12.11.  14:00 Loko Trutnov - Královští Sokoli

25.11. BC Vysočina - Loko Trutnov

26.11. Basket Fio banka Jindřichův Hradec - Loko Trutnov

9.12. Tesla Pardubice - Loko Trutnov

10.12. SAM Brno B - Loko Trutnov

6.1. Loko Trutnov - Baskeťáci Josefov

7.1. BC Kolín - Loko Trutnov

 

Termíny nastavby

20.-21.1., 3.-4.2., 17.-18.2., 3.-4.3., 17.-18.3., 7.-8.4.

 

Trenéři: Hynek Stiehl, František Prokopec

 

Rozlosování NS žáků U15:

16.9. Sokol Nová Paka - Loko Trutnov

1.10. 13:00, 15:00 Loko Trutnov - Sokol Vysoké Mýto

14.10. Královští Sokoli - Loko Trutnov

28.10. BK Pardubice B - Loko Trutnov

11.11.  9:00, 11:00 Loko Trutnov - SŠB Pardubice

25.11. BC Chrudim - Loko Trutnov

9.12. 9:00, 11:00 Loko Trutnov - Baskeťáci Josefov

6.1. 9:00, 11:00 Loko Trutnov - Sokol Nová Paka

20.1. Sokol Vysoké Mýto - Loko Trutnov

3.2. 9:00, 11:00 Loko Trutnov - Královští Sokoli

17.2. Loko Trutnov - BK Pardubice B

3.3. SŠB Pardubice - Loko Trutnov

17.3. Loko Trutnov - BC Chrudim

7.4. Loko Trutnov - Baskeťáci Josefov

 

Trenéři: Petr Zapadlo, Hynek Stiehl, Radek Vymlátil

 

Rozlosování ligy OP staršího minižactva U13

16.9. BVK Holice - Loko Trutnov

1.10. 9:00, 11:00 Loko Trutnov - Studánka Pardubice

14.10. Sokol Hr.Králové - Loko Trutnov

11.11.  13:00, 15:00 Loko Trutnov - Královští Sokoli

25.11. TJ Svitavy - Loko Trutnov

9.12. 13:00, 15:00 Loko Trutnov - BK Litomyšl

6.1. BK Pardubice - Loko Trutnov

20.1. 10:00, 12:00 Loko Trutnov - Jiskra Havl. Brod

 

Termíny nadstavby:

3.+4.2., 3.+4.3., 24.+.25.3.

 

Trenér: Petr Zapadlo

 

Rozlosování ligy OP nejmladšího minižactva U11

skupina sever:

30.9. 13:00, 14:45 Loko Trutnov A - BSK TJ Jičín

14.10. BK Týniště n/O - Loko Trutnov A

28.10.  13:00, 14:45 Loko Trutnov A - Vysoká nad Labem

11.11. Sokol Stěžery - Loko Trutnov A

25.11. 13:00, 14:45 Loko Trutnov A - Královští Sokoli

9.12. Sokol Hradec Králové - Loko Trutnov A

6.1. 13:00, 14:45 Loko Trutnov A - Baskeťáci Josefov

19.1. 16:15, 18:00 Loko Trutnov B - Loko Trutnov A

 

Termíny nadstavby:

18.2., 3.+4.3., 17.+18.3.

 

Termín kvalifikace MIX:

17.2., Pardubice

 

Trenér: Tomáš Urbanec



Zpět ...
NAVRCHOLU.cz

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

BAK

DLNK

DLNK

Radio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 OBI
OBI
DMS POMOCKOSEM na 87 777
DMS POMOCKOSEM
Výročí
24. 07.
dort Anna Chlebová
(Ml. mini U12, Mini mini U11, Mini minci U 11)
24. 07.
dort Ondřej Klucho
(Mini minci U 11)
24. 07.
dort Veronika Kuželková
(Kadetky U17, Kadetky U17 - B, St. žákyně U15)
21. 07.
dort Andrea Vacková
(Ženy A, trenérka přípravky)
19. 07.
dort Anna Rylichová
(Ženy A, Juniorky U19, asistentka přípravky)
19. 07.
dort Hana Tomanová
(Ženy B)
18. 07.
dort Lucie Trávničková
(St. mini U13)
 
Nilfisk Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz