Je 20.11.2018, svátek má Nikola, Koleta, Nikol, Oktávie, slavíme Světový den dětí, Den industrializace Afriky, Světový den chronické obstrukční plicní nemoci Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
Tabulka soutěže
Základní část
1  Basket Slovanka
2  USK Praha
3  Sokol H. Králové
4  Žabiny Brno
5  BA Sparta
6  HB Basket
7  BK Havířov
8  SBŠ Ostrava
9  KP Brno
10  Loko Trutnov
11  Levhartice Chomutov
12  Studánka Pardubice
Nejlepší střelkyně
(podle ø na zápas)
1 Drbohlavová Klára
114 b. | ø na zápas 14.25
2 Finková Aneta
93 b. | ø na zápas 11.63
3 Votočková Karolína Petra
46 b. | ø na zápas 9.20
4 Hajnová Hana
65 b. | ø na zápas 8.13
5 Linhartová Eliška
40 b. | ø na zápas 5.00
6 Perseinová Šárka
14 b. | ø na zápas 3.50
Soupiska
1 Hajnová Hana
    let |     R     |  161 cm
16 Finková Aneta
15 let |     R     |  162 cm
18 Zitová Sarah
14 let |     K     |  170 cm
23 Drbohlavová Klára
16 let |     K     |  170 cm
24 Suchánková Martina Eva
14 let |     K     |  165 cm
26 Kravaříková Adéla
    let |     R     |  164 cm
31 Kuželková Veronika
15 let |     K     |  175 cm
33 Hartmanová Hedvika
15 let |     P     |  171 cm
37 Alscherová Daniela
    let |             |  
40 Fejfarová Eliška
15 let |     K     |  166 cm
42 Karasula Victoria
15 let |     P     |  173 cm
43 Borsová Veronika
15 let |     K     |  167 cm
55 Blažková Eva
15 let |     K     |  161 cm
71 Votočková Karolína Petra
16 let |     P     |  182 cm
88 Perseinová Šárka
    let |             |  
99 Linhartová Eliška
15 let |     P     |  180 cm
Domácí sezónu zahájí kadetky Memoriálem Milana Losy
29. 06. 2018, Petr Kapitulčin

Prvními zápasy nové sezóny v hale ZŠ Komenského budou souboje kadetek v rámci již jedenáctého ročníku Memoriálu Milana Losy.

Letos bude startovat jen pět celků, jelikož s ohledem na rekonstrukci haly gymnázia musela být letos kapacita turnaje snížena. Přesto se dají očekávat velice kvalitní utkání pěti extraligových týmů - kromě našich kadetek, se představí stříbrný tým loňského ročníku extraligy U17, brněnské Žabiny, stříbrný tým z extraligy U15, HB Basket, další účastník MČR U15 (druhý po základní části a nakonec čtvrtý), Levhartice Chomutov), náš celek (4. místo na MČR U17) a sestavu doplňuje tradiční účastník jak našeho turnaje, tak extraligy kadetek (loni 6. místo), Studánka Pardubice.

rozlosování
pátek 7.9.
18:00
HB BASKET
LOKO TRUTNOV
19:45
ŽABINY BRNO
BK CHOMUTOV
sobota 8.9.
9:00
STUDÁNKA PARDUBICE
BK CHOMUTOV
11:00
LOKO TRUTNOV
ŽABINY BRNO
13:00
HB BASKET
STUDÁNKA PARDUBICE
15:30
BK CHOMUTOV
LOKO TRUTNOV
17:30
ŽABINY BRNO
HB BASKET
neděle 9.9.
8:30
LOKO TRUTNOV
STUDÁNKA PARDUBICE
10:30
BK CHOMUTOV
HB BASKET
12:30
STUDÁNKA PARDUBICE
ŽABINY BRNO

historie turnaje

2017:

Medailisté: 1. Sokol Hradec Králové, 2. BK Loko Trutnov, 3. Levhartice Chomutov

MVP: Anna Pleskotová (Hradec), nejlepší střelkyně: Tereza Králová (Trutnov)

All stars: Hrabovská (Chomutov), Fišerová (Hradec), Šitancová (Pce), Šmahelová (Trutnov), Pogányová (Brno)

2016:

Medailisté: 1. SŠMH Brno, 2. Studánka Pardubice, 3. SBŠ Ostrava

MVP: Kateřina Galíčková (SŠMH), nejlepší střelkyně: Anežka Kopecká (Havířov)

All stars: Švagerová (Brno), Miklíková (Ostrava), Lačná (Trutnov), Juhászová (HB), Tabačková (Pce)

2015:

Medailisté: 1. Žabiny Brno, 2. BK Havířov, 3. Studánka Pardubice

MVP: Anežka Kopecká (Havířov), nejlepší střelkyně: Anna Kubíčková (Havířov)

All stars: Šotolová (Pardubice), Rašková (Havířov), Vašáková (Trutnov), Havlíková, Vitulová (Brno)

2014:

Medailisté: 1. SŠMH Brno, 2. SBŠ Ostrava, 3. Studánka Pardubice

MVP: Tereza Vitulová (SŠMH Brno), nejlepší střelkyně: Karolína Šotolová (Studánka),

All stars: Váchová (Trutnov), Gašicová (Brno), Rašková, Smutná (Ostrava), Vejdovská (Studánka)

2013 (společný turnaj U19+U17):

Medailisté: 1. SŠMH Brno, 2. KARA Trutnov A, 3. Sokol Hr. Králové A

MVP: Zuzana Talácková (Trutnov), nejlepší střelkyně: Michaela Matušková (Hr. Králové)

All stars: Andělová, Běloušková (Hradec), Potočková (Trutnov), Šoukalová, Bubeníková (Brno)

2012:

Medailisté: 1. KARA Trutnov, 2. Loko Karovy Vary, 3. Valosun Brno

MVP: Hana Veselá (Trutnov), nejlepší střelkyně: Petra Holešínská (Kyjov)

All stars: Aulichová (Aritma), Potočková (Trutnov), Kopecká (Valosun), Moučková, Jenšíková (K.Vary)

2011:

Medailisté: 1. KARA Trutnov, 2. Valosun Brno, 3. Baník Most

MVP: Hana Veselá (Trutnov), nejlepší střelkyně: Tereza Čermáková (Most)

All stars: Morávková, Valasová (Ostrava), Potočková (Trutnov), Šenková (Valosun), Nováková (Most)

2010:

Medailisté: 1. Studánka Pardubice, 2. BK Prosek, 3. OSK Olomouc

MVP: Eliška Chocholoušová (Studánka), nejlepší střelkyně: Žaneta Dušková (Studánka)

All stars: Urbanová (Poděbrady), Potočková (Trutnov), Hlaváčková (Pce), Kulhánková (Prosek), Sehnalová (Olomouc)

2009:

Medailisté: 1. KARA Trutnov, 2. Baník Most, 3. BK Příbor

MVP: Jana Strnadová (Trutnov), nejlepší střelkyně: Klára Nečekalová (Trutnov)

All stars: Čermáková (Most), Šťastná (Příbor), Kustvánová, Mervínská (Trutnov), Salačová (Most)

2008:

Medailisté: 1. KARA Trutnov, 2. ŠBK Sadská, 3. Studánka Pardubice

MVP: Klára Nečekalová (Trutnov), nejlepší střelkyně: Dominika Štědrá (Sadská)

All stars: Hojková (Sadská), Strnadová (Trutnov), Jezdinská, Bílková (Pardubice), Janoušová (Nymburk)



Zpět ...
NAVRCHOLU.cz

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

DLNK

DLNK

Hitradio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 
Výročí
24. 11.
dort Aneta Finková
(Juniorky U19, Kadetky U17)
23. 11.
dort Pavla Kuřitková
(Členka síně slávy, hráčka s 300 starty za Trutnov a šestá nejlepší střelkyně (2108 bodů).)
20. 11.
dort Dominik Mach
(Muži)
20. 11.
dort Daniela Kopecká
(St. žákyně U15)
 
Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz