15 let |     P     |  180 cm
Povinnost splněna fotak
01. 12. 2018, Petr Kapitulčin

Povinné vítězství na půdě pardubické Studánky vybojovaly kadetky.

Studánka v letošním ročníku zatím nezískala ani jedno vítězství a do zápasu nastoupila oslabena o dvě vysoké hráčky. I přes tento fakt a velké upozorňování na důležitost vstupu do zápasu jsme ale v šesté minutě prohrávali 17:14! Inkasovat 17 bodů za necelých šest minut na půdě posledního celku bylo studenou sprchou. Naštěstí jsme ještě do konce první části otočili vedení na svou stranu a ke konci poločasu jsme i díky trojce Votočkové v závěrečných vteřinách odskočili až na šestnáct bodů.

Ve třetí čtvrtině jsme náskok mírně navýšili, ale naše úspěšnost střelby, zejména z čáry trestného hodu, byla mizerná. V poslední části i díky výraznějšímu prostřídání kvalita utkání ještě více poklesla a soupeř čtvrtou čtvrtinu i přes viditelnou únavu základních hráček dokonce vyhrál.

Vítězství nás samozřejmě těší, stejně jako forma našich dvouciferných střelkyň. K pozitivům patří také nejepší extraligový výkon v kariéře od Kravaříkové, první extraligový bod Zitové nebo naše dominance na útočném doskoku. Ovšem nedostatků bylo také velice mnoho a pokud nechceme zůstat na bilanci třech výhěr několik měsíců (náš následný los je "vražedný"), tak budeme muset výrazně přidat.

STUDÁNKA PARDUBICE - LOKO TRUTNOV  54 : 74  (18:25,29:45,37:59)

Body: Loučková 16, Zvancigerová M. 15, Knesplová 10, Vlášková 8.. - Drbohlavová 19 (5/3), Finková 14 (2/2), Votočková 14 (3x3,2/1), Kravaříková 9 (1x3,1/0),  Perseinová 7 (1/1), Fejfarová 3 (2/1), Linhartová 3 (5/1), Borsová 2 (2/0), Hajnová 2, Zitová 1 (2/1), Hartmanová, Karasula

TH: 24/9 - 24/10, trojky: 5 - 4, fauly: 19 - 20

Zpět ...
Povinnost splněna
11. 01. 2012, Petr Kapitulčin

V dohrávce ligy mladších žákyň naše hráčky splnily povinnost a svého soupeře přehrály bez výraznějších problémů. Slabší už to bylo s plněním dalších povinností.. (klíče od šatny, zamykání, úklid po zápase).

KARA TRUTNOV - BA SPARTA 123 : 27  (32:9,65:15,99:17)

Body: Herinková 25(7/1), Prokopová 24, Váchová 21(1x3,2/2), Štelzerová 15(1/1), Čížková 10, Valentová 7(2/1), Šebíková 6, Plešingerová 6, Moravcová 4, Hlaváčová 3(2/1), Kábrtová 2, Šimková 0 - Gallasová 13(4/1), Jindrová 6(1/0), Řeřichová 4, Vošahlíková 2, Kovácsová 2(2/0)..

TH: 14/6 - 7/1, trojky: 1 - 0, fauly: 10 - 16