Je 21.09.2018, svátek má Matouš, Mirela, slavíme Mezinárodní den míru, Mezinárodní den Alzheimerovy choroby Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
Tabulka soutěže
Základní část
1  Loko Trutnov
2  TJ Sokol Jaroměř-Josefov
3  Sokol Vysoké Mýto
4  TJ Svitavy
5  TJ Jiskra Havlíčkův Brod
6  BK Skuteč
7  Sokol Nová Paka
8  TJ Jiskra Hořice
9  TJ Turnov
10  TJ Sokol BK Chrudim
11  BK Přelouč
12  BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
13  Královští Sokoli "B"
14  TJ SPŠ stavební Náchod
Nejlepší střelci
(podle ø na zápas)
Muži chtějí nabídnout ve třetí lize pěknou podívanou a radosti z vítězství
28. 09. 2006, Jan Braun

Basketbalisté Trutnova se vracejí po letech nejen do třetí ligy, ale také do haly 3. ZŠ Komenského, kde budou hrát všechny domácí zápasy. Do nové sezony, kterou otevřou čtvrtečním pohárovým soubojem s rezervou mistrovského Nymburku a poté hned víkendovými domácími třetiligovými souboji opět s Nymburkem B (17.30) a Poděbrady (10.00), jdou s patřičným elánem a odhodláním. Trenér mužstva ING. LADISLAV MALÝ věří, že se bude na co dívat.

Jak se těšíte a s jakým cílem jdete do nové sezony?

"Co jiného můžeme odpovědět, než že se samozřejmě těšíme, vždyť jsme na tuto chvíli v Trutnově čekali celé čtyři roky. Hlavním naším cílem pak je předvést našim, jak doufám, početným divákům, pěknou podívanou a co možná nejvíce radosti z vítězství."

Co pro vás znamená změna dějiště zápasů čili přechod z haly gymnázia na ZŠ Komenského?

"Především tuto změnu vnímáme jako vstřícný krok vůči divákům, kteřísi přece jenom za poslední roky zvykli na exkluzivní basketbalové prostředí nové haly."

K jakým změnám došlo v hráčském kádru?

"Měli jsme snahu posílit družstvo na všech postech jedním kvalitním hráčem. Z tohoto důvodu k nám přestoupili hráči Jan Holubec (rozehrávač),Jan Holoubek (křídlo, pivot), Karel Švec (pivot) a Petr Andrejsek (křídlo). Jedná se vesměs o hráče s druholigovými zkušenostmi, takže by měli být pro tým posilami. Problém bohužel nastal u Holubce, který si v přípravě přivodil poměrně těžké zranění ruky, takže s ním minimálně v první polovině sezony nemůžeme počítat. Z loňské sestavy pak zůstávají všichni hráči, otazník pouze zůstává nad Jiřím Martincem."

Jak hodnotíte přípravu na třetiligovou sezonu?

"V přípravě nás bohužel provázela častá zranění a onemocnění, přesto jsme však absolvovali všechna plánovaná přípravná utkání s týmy z druhé a třetí ligy a mezinárodní turnaj v Lucembursku. Dosahovali jsme střídavých úspěchů, avšak vždy jsme měli na zřeteli, že se jedná o přípravu a v podstatě všechna tato utkání jsme věnovali nacvičování herních systémů, především s ohledem na příchod nových hráčů do týmu. Věřím, že se nám to podařilo a první zkouška nás již čeká tento víkend. Závěrem mi dovolte, abych pozval co nejsrdečněji všechny zájemce o trutnovský mužský basketbal na naše utkání. Doufáme, že se bude na co dívat."Zpět ...
NAVRCHOLU.cz

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

BAK

DLNK

DLNK

Radio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 OBI
OBI
DMS POMOCKOSEM na 87 777
DMS POMOCKOSEM
Výročí
25. 09.
dort Izabela Bönischová
(St. mini U13, Ml. mini U12, Mini mini U11, Mini minci U 11)
22. 09.
dort Kristina Anna Jirmanová
(Kadetky U17 - B, St. žákyně U15)
21. 09.
black-rose Vzpomínáme na jednu z největších osobností a postav v historii trutnovského basketbalu, trenéra, dlouholetého tajemníka TJ Lokomotiva Otu Plešingera. (†21.09.2009)
20. 09.
dort Štěpánka Ježková
(Ženy A, Juniorky U19, Kadetky U17)
 
Nilfisk Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz