Nejlepší střelci
(podle ø na zápas)
Třiceti trojkami za jediný víkend pokračuje Trutnov v neporazitelnosti
07. 11. 2005, Radek Priputen

BK Loko Trutnov - Česká Třebová 113:50 (29:14, 54:23, 71:42). Body: Slezák 27, Zach 19, Malý Ladislav 16, Plašil a Rychtera 15, Martinec 8, Priputen 7, Krejčí 6. Fauly: 8:15, TH: 21/17- 12/6, trojky: 13:4, diváci: 50.

Další výhru si připsali muži v sobotním utkání, ve kterém byli jasnými favority. Zápas se vyvíjel od začátku příznivě pro Trutnov, jediný slabší moment přišel ve třetí čtvrtině, kterou domácí prohráli o dva body. Čtvrtou čtvrtinu pak vyhráli rozdílem 34 bodů.

BK Loko Trutnov - Choceň 108:63 (28:18, 47:33, 69:48). Body: Slezák 24, Plašil 23, Rychtera 18, Malý L. 13, Zach 12, Kroužek 8, Krejčí 7, Malý M. 3. Fauly: 20:10, trojky: 17:1, diváci: 50.

Rozhodně zajímavější střetnutí bylo zpočátku k vidění v neděli proti týmu z Chocně. Celek z čela tabulky přijel na rovný souboj o vedení v tabulce. Hned v první čtvrtině dal Trutnov najevo, že chce Choceň vystřídat na vedoucí pozici. Předpokládaný dramatický zápas se nekonal, ale naopak se proměnil v další exhibici, během které padlo celkem 18 trojek, z toho Trutnov dal 17. Velkou měrou se o to zasloužil Michal Slezák, jenž dal 8 trojek.

Trutnov je jediným týmem, který ve Východočeské lize ještě neprohrál, v tabulce je na prvním místě a má postupové ambice. Příští zápasy se hrají na hřištích soupeřů. Výsledky, aktuality, domácí zápasy najdete na www.bktrutnov.cz/muzi.