|
Členky SCM |
|
05. 09. 2017, Petr Kapitulčin |
Členky SCM 2017/2018
| |
Tereza Baťašová, roč. 2001
mini: Loko Trutnov, žactvo: Loko Trutnov
3. místo Festival starších minižákyň 2014
|
|
|
|
|
|
Tereza Doubková, roč. 2001
mini: Loko Trutnov, žactvo: Loko Trutnov
3. místo Festival starších minižákyň 2014
|
|
|
|
|
|
Klára Drbohlavová, roč. 2002
mini: BSK TJ Jičín, žactvo: BSK TJ Jičín
3. místo MČR mladších žákyň 2016
reprezentantka ČR U15
|
|
|
|
|
|
Eliška Fejfarová, roč. 2002
mini: Loko Trutnov, žactvo: Loko Trutnov
|
|
|
|
|
|
Aneta Finková, roč. 2002
mini: BSK TJ Jičín, žactvo: BSK TJ Jičín
3. místo MČR mladších žákyň 2016
reprezentantka ČR U15
Evropská olympiáda mládeže (EYOF) - 6. místo (2017)
|
|
|
|
|
|
Kristýna Holubcová, roč. 2001
mini: Loko Trutnov, žactvo: Loko Trutnov
3. místo Festival starších minižákyň 2014
reprezentantka ČR U15
Mistrovství Evropy U16 (2017, 9. místo, nejlepší střelkyně ČR)
|
|
|
|
|
|
Štěpánka Ježková, roč. 2001
mini: Slovan Varnsdorf, žactvo: BK Česká Lípa, Slovan Litoměřice
|
|
|
|
|
|
Tereza Králová, roč. 2001
mini: Tatran Kostelec nad Černými Lesy, žactvo: BC Kolín, Loko Trutnov
širší reprezentace ČR U15, U16
Evropská olympiáda mládeže (EYOF) - 6. místo (2017)
|
|
|
|
|
|
Kristýna Lačná, roč. 2000
mini: DDM Česká Lípa, žactvo: BK Česká Lípa
medailistka z MČR minižactva
širší reprezentace ČR U15, U16, U17
|
|
|
|
|
|
Tereza Patočková, roč. 1999
mini: Bižuterie Jablonec, žactvo: Loko Trutnov
3. místo na MČR starších minižákyň 2011
3. místo na MČR starších žákyň 2013
reprezentantka ČR U15
širší reprezentace ČR U16, U17
|
|
|
|
|
|
Markéta Přenosilová, roč. 1999
mini: BSK TJ Jičín, žactvo: BSK TJ Jičín
|
|
|
|
|
|
Anna Rylichová, roč. 1999
mini: Basket Poděbrady, žactvo: KARA Trutnov
3. místo na MČR starších žákyň 2013
reprezentantka ČR U15
Mistryně Evropy U16 (2015)
Mistrovství světa U17 (5. místo, 2016)
Mistrovství Evropy U18 (4. místo, 2017)
|
|
|
|
|
|
Zuzana Šimková, roč. 1999
mini: Loko Trutnov, žactvo: Loko Trutnov
3. místo na MČR starších minižákyň 2011
3. místo na MČR starších žákyň 2013
|
|
|
|
|
|
Markéta Šmahelová, roč. 2001
mini: Basket Poděbrady, žactvo: Loko Trutnov
3. místo Festival starších minižákyň 2014
širší reprezentace ČR U15, U16
|
|
|
|
|
|
Eliška Štěbetáková, roč. 1999
mini: Babes Děčín, žactvo: Babes Děčín, Slovan Ústí n/L
Mistrovství Evropy U18 (13. místo, 2016)
|
|
|
|
|
|
Klára Švarcová, roč. 2001
mini: BK Děčín, žactvo: BK Děčín
|
|
|
|
|
|
Dominika Teuberová, roč. 1999
mini: Loko Trutnov, žactvo: Loko Trutnov
3. místo na MČR starších minižákyň 2011
3. místo na MČR starších žákyň 2013
|
|
|
|
|
|
Dominika Vašáková, roč. 1999
mini: Loko Trutnov, žactvo: Loko Trutnov
3. místo na MČR starších minižákyň 2011
3. místo na MČR starších žákyň 2013
širší výběr reprezentace ČR U15, U16, U18
|
|
|
|
|
|
Lenka Vlková, roč. 1999
mini: Baskeťáci Josefov, žactvo: Loko Trutnov
|
|
|
|
|
|
Karolína Votočková, roč. 2002
mini: Loko Trutnov, žactvo: Loko Trutnov
3. místo MČR mladších žákyň 2016
|
|
|
|
|
|
Kateřina Všetečková, roč. 2002
mini: BSK TJ Jičín, žactvo: BSK TJ Jičín
3. místo MČR mladších žákyň 2016
|
|
|
|
|
|
Adéla Vymazalová, roč. 1999
mini: TJ OP Prostějov, žactvo: TJ OP Prostějov
několikanásobná medailistka z mistrovství ČR (TJ OP Prostějov)
reprezentantka ČR U15
širší výběr reprezentace ČR U18
zlatá medailistka z Evropské olympiády mládeže (EYOF, 2015)
|
|
|
|
Do celku kadetek zařazeny i členky SpS:
Veronika Borsová, Hedvika Hartmanová, Victoria Karasula, Veronika Kuželková
|
Zpět ...
|
|
|
|
|
Hlavní partneři |
|
|
|
|
Partneři |
|
|
|
|
|
Mediální partneři |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Výročí |
02. 04.
|
Kateřina Tauchmanová (Ženy B, Juniorky U19) |
29. 03.
|
Jakub Zahrádka (Ml. minci U 12) |
28. 03.
|
Ing. Hynek Stiehl (trenér mužů A, trenér minižáků) |
|
|
|