Je 20.10.2018, svátek má Vendelín, Eunika, Vendelína, slavíme Den stromů, Světový den osteoporózy, Mezinárodní den kuchařů, Světový den statistiky Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
SpS Trutnov
07. 10. 2015, Petr Kapitulčin

Projekt SpS (Sportovní střediska) navazuje na projekt Sportovních tříd, které byly přiděleny Trutnovu v roce 2007. Je zaměřen na podporu základen hráček žákovského a minižákovského věku. Trutnovský klub splňuje všechny podmínky SpS, od sezóny 2011/12 všechna naše družstva všech mládežnických kategorií působí v nejvyšší možné soutěži.

Za největší úspěchy v krátké historii považujeme kromě vychovaných hráček bronzové medaile z Mistrovství ČR starších minižákyň v roce 2011 a Mistrovství ČR starších žákyň v roce 2013. I v dalších sezónách jsme se dokázali probojovat na mistrovství ČR (2012 mladší žákyně, 2014 starší žákyně).

Od zavedení dvou druhů SpS - SpS "A" a SpS "B" je náš klub zařazen do elitní skupiny "A", i díky výchově mnoha odchovankyň. Na odkaz reprezentantek Stehlíkové, Hindrákové či Záplatové úspěšně navazují Potočková, Gaislerová, Váchová, Štelzerová, Vašáková, Rylichová a další. V roce 2014 bylo zavedeno bodování úspěšnosti jednotlivých SpS a náš klub obsadil skvělé třetí místo - za Basketem Slovanka a SŠMH Brno, tedy kluby ze dvou největších měst v České republice. V roce 2015 náš klub třetí místo mezi všemi kluby v ČR znovu obhájil.

 

2007/08 (Sportovní třídy):

Starší žákyně: kvalifikace o žákovskou ligu, OP ml. dorostenek: 1. místo, trenér P. Kapitulčin,
Následně postup do DL ml. dorostenek, část hráček EL ml. dorostenek

Mladší žákyně: kvalifikace o žákovskou ligu, následně rozděleno do OP ml. dorostenek a OP st. minižačky

Starší minižákyně: 2. místo v OP, kvalifikace o MČR (4. místo), trenér: J. Jahelka

Skokanová, Pawlová, Hovorková A., Silná, Matějáková, Odlová, Jiterská, Krejcarová, Matějková, Šilingová, Titzenthalerová, Pakulská, Kefurtová, Tunová, Burešová, Potočková M., Andrlíková, Blechová, Brzková, Hřebřinová, Čalovková, Hanusová, Ruferová, Ponocná, Knapová, Vlčková, Fátorová, Moníková

 

2008/09 (Sportovní třídy):

Starší žákyně: kvalifikace o žákovskou ligu, rozdělení týmu na DL st.dorostenek a ml.žky

Mladší žákyně: kvalifikace o žákovskou ligu, 2. místo v OP st. žaček, trenér: J. Jahelka

Hřebřinová, Potočková M., Hovorková A., Burešová, Andrlíková, Blechová, Tunová, Brzková, Hanusová, Šilingová, Hanusová, Čalovková, Nováčková, Ponocná, Titzenthalerová, Matějková, Knapová, Ruferová, Vlčková, Fátorová, Kupová, Moníková

Starší minižákyně: 8. místo Festival minibasketbalu, trenérka: P. Kuřitková

Potočková, Andrlíková, Ponocná, Gaislerová, Ruferová, Váchová, Knapová, Moníková, Čížková, Jahelková, Štelzerová, Bachtíková, Brzková

 

2009/10 (Sportovní středisko):

Starší žákyně: žákovská liga starších žákyň, 11. místo, trenér P. Kapitulčin

Hřebřinová, Potočková M., Andrlíková, Kozubová, Jeřábková, Knapová, Ponocná, Procházková, Holasová, Laryšová, Brzková, Moníková, Blechová, Kozáková, Gaislerová, Váchová

Mladší žákyně: žákovská liga starších žákyň, DL ml. dorostenek, EL ml. dorostenek

Starší minižákyně: 6. místo na Festivalu starších minižákyň, trenér V. Plecháček

Gaislerová, Váchová, Nováčková, Štelzerová, Prokopová, Pejskarová, Plešingerová, Bachtíková, Čížková, Kočková, Tomanová, Illnerová, Malíková, Šimková, Frisová, Teuberová

 

2010/11 (Sportovní středisko):

Starší žákyně: žákovská liga starších žákyň, 7. místo (4. místo ve skupině A), trenér P. Kapitulčin

Potočková M., Andrlíková, Gaislerová, Ponocná, Knapová, Brzková, Nováčková, Váchová, Štelzerová, Tomanová, Čížková, Bachtíková, Plešingerová, Marečková

Mladší žákyně: žákovská liga mladších žákyň, 13. místo (7. místo ve skupině B), trenéři V. Plecháček (do prosince 2010), Z. Smilnická, P. Kapitulčin

Gaislerová, Štelzerová, Váchová, Nováčková, Tomanová, Bachtíková, Čížková, Jahelková, Prokopová, Plešingerová, Šimková, Hlaváčová, Valentová, Kočková, Vašáková, Jirásková, Malíková, Pejskarová, Pšeničková, Teuberová

Starší minižákyně: mistrovství ČR 3. místo, trenér P. Kapitulčin (Z. Smilnická, M. Plešinger, V. Plecháček)

Váchová, Štelzerová, Prokopová, Herinková, Hlaváčová, Čížková, Patočková, Šimková, Malíková, Machátová, Valentová, Vašáková, Machová, Teuberová, Moravcová, Kábrtová, Plešingerová

 

2011/12 (Sportovní středisko):

Starší žákyně: žákovská liga U15, 10. místo v extralize, trenér P. Kapitulčin

Gaislerová, Váchová, Štelzerová, Prokopová, Tomanová, Bachtíková, Čížková, Kočková, Hlaváčová, Kábrtová, Pšeničková, Plešingerová, Cabrnochová, Valentová, Malíková, Patočková, Šimková, Vašáková, Herinková, Šebíková

Mladší žákyně: žákovská liga U14, 6. místo v extralize, trenérka Z. Smilnická

Váchová, Štelzerová, Prokopová, Herinková, Hlaváčová, Čížková, Malíková, Patočková, Plešingerová, Šebíková, Valentová, Šimková, Vašáková, Moravcová, Kábrtová, Teuberová, Bobrová

Starší minižákyně: Vítězky oblastního přeboru, 5. místo Festival, trenéři Z. Smilnická, P. Kapitulčin

Prokopová, Malíková, Vašáková, Valentová, Patočková, Šimková, Teuberová, Bobrová, Kršková, Vlková, Baldíková, Nováková, Koutová, Heinzelová, Tošovská, Baťašová, Červenková, Doubková, Holubcová

 

2012/13 (Sportovní středisko A):

Starší žákyně: žákovská liga, postup do extraligy, 3. místo na mistrovství ČR, trenér P. Kapitulčin

Váchová, Štelzerová, Herinková, Patočková, Prokopová, Čížková, Hlaváčová, Šimková, Rylichová, Kábrtová, Plešingerová, Vašáková, Valentová, Malíková, Vejdovská, Teuberová

Mladší žákyně: žákovská liga U14, postup do extraligy a do play-off, trenérka Z. Smilnická

Prokopová, Rylichová, Patočková, Kršková, Šimková, Malíková, Krajáková, Vašáková, Vlková, Bobrová, Holubcová, Valentová, Koutová, Heinzelová, Nováková, Baldíková, Baťašová, Teuberová, Tošovská, Vrátná

 

2013/14 (Sportovní středisko A):

Bodování SpS: 3. místo!!

Starší žákyně: žákovská liga U15, postup do extraligy, 8. místo na mistrovství ČR, trenér P. Kapitulčin

Rylichová, Patočková, Šimková, Krajáková, Vašáková, Valentová, Vlková, Malíková, Bobrová, Holubcová, Heinzelová, Hnátková, Teuberová, Vrátná, Tošovská, Šmahelová, Koutová

Mladší žákyně: žákovská liga U14, 6. místo ve ligové skupině A, trenérka Z. Marksová

Heinzelová, Bobrová, Holubcová, Vrátná, Nosková, Jedličková, Prouzová, Doubková, Frintová, Šmahelová, Baťašová, Červenková, Koutová, Votočková, Tošovská, Pačesová, Lněničková, Horáková, Vašáková

Starší minižákyně: 3. místo na Festivalu minibasketbalu, trenérka Z. Marksová

Holubcová, Vrátná, Doubková, Frintová, Šmahelová, Baťašová, Červenková, Dyntarová, Votočková, Janouchová, Pačesová, Lněničková, Třetinová, Sedláčková, Paclíková

 

2014/15 (Sportovní středisko A):

Bodování SpS. 3. místo!!

Starší žákyně: žákovská liga U15, 6. místo v ligové skupině B, trenér Ladislav Malý

Heinzelová, Holubcová, Bobrová, Prouzová, Šmahelová, Baldíková, Vrátná, Červenková, Doubková, Baťašová, Votočková, Pačesová, Frintová, Janovská, Sedláčková, Lněničková

Mladší žákyně: žákovská liga U14, postup do extraligy, následně postup do play-off MČR (porážka se Studánka Pardubice 0:3 na zápasy), trenéři Petr Kapitulčin, Ladislav Malý

Holubcová, Červenková, Prouzová, Šmahelová, Doubková, Votočková, Frintová, Baťašová, Pačesová, Janovská, Sedláčková, Lněničková, Suchánková



Zpět ...
NAVRCHOLU.cz

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

BAK

DLNK

DLNK

Hitradio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 OBI
OBI
DMS POMOCKOSEM na 87 777
DMS POMOCKOSEM
Výročí
24. 10.
black-rose Vzpomínáme na jednoho z průkopníků basketbalu v Trutnově, dlouholetého hlasatele při ligových utkáních a skvělého člověka a kamaráda pana Milana Losu (†24. 10. 2007).
23. 10.
dort Julie Smilnická
(Ženy B)
21. 10.
dort Nicole Friedrichová
(Mini mini U11)
20. 10.
dort Sarah Zitová
(Ml. žákyně U14, St. žákyně U15)
 
Nilfisk Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz