Umístění týmů SCM v jednotlivých sezónách
2004/05:
Bodování SCM: 1. místo
Extraliga starších dorostenek: 6. místo, trenér: E. Gaisler (play-off Hr. Králové 1:3)
Kateřina Hindráková třetí nejlepší střelkyně extraligy
Kateřina Váchová třetí nejlepší střelec trestných hodů extraligy
Hindráková K., Váchová, Smilnická Z., Slezáková, Múčková, Dušková, Ručová, Nosková, Benediktová, Pradeová, Karasová
Extraliga mladších dorostenek: 7. místo, trenér: R. Urban (play-off Strakonice 0:3)
Kateřina Hindráková druhá nejlepší střelkyně extraligy
Kateřina Hindráková druhá nejlepší střelkyně trojek extraligy
Kateřina Váchová nejčastější střelec trestných hodů extraligy
Kateřina Váchová třetí nejlepší střelec trestných hodů extraligy
Hindráková K., Váchová, Nosková, Smilnická J., Skutilová, Vacková, Tomšíková, Krieglerová, Hindráková Z., Čálková, Karasová, Štěpánková, Vamberová, Sturmová, Kučerová
2005/06:
Bodování SCM: 1. místo
Extraliga starších dorostenek: 9. místo, trenér: P. Kapitulčin
Kateřina Hindráková nejlepší střelkyně trestných hodů extraligy
Kateřina Hindráková druhá nejlepší střelkyně trojek extraligy
Hindráková K., Váchová, Březinová, Dušková, Smilnická J., Smilnická Z., Potočková L., Slezáková, Vacková, Múčková, Stiehlová, Hindráková Z., Skutilová, Krieglerová, Nosková, Kunstová, Záplatová, Tomšíková, Samcová
Extraliga mladších dorostenek: 9. místo, trenér: H. Stiehl
Eva Skutilová třetí nejlepší střelkyně trojek extraligy
Skutilová, Vacková, Smilnická J., Krieglerová, Záplatová, Hindráková Z., Stiehlová, Tomšíková, Potočková L., Samcová, Tothová, Vamberová, Frýbová, Stránská
2006/07:
Bodování SCM: 2. místo
Extraliga starších dorostenek: 5. místo, trenér: J. Kovařík (play-off Strakonice 0:3)
Kateřina Hindráková nejlepší střelkyně celé soutěže
Hindráková K., Váchová, Skutilová, Vacková, Chocholoušová, Stiehlová, Smilnická J., Záplatová, Nosková, Krieglerová, Hindráková Z., Samcová, Friebelová, Rybová, Tothová, Tomšíková, Potočková L., Sturmová, Vamberová
Extraliga mladších dorostenek: 6. místo, trenér: H. Stiehl (play-off Slovanka 1:3)
Skutilová, Záplatová, Krieglerová, Hindráková Z., Samcová, Rybová, Stiehlová, Potočková L., Tothová, Friebelová, Totková, Štemberková, Hovorková V., Skokanová, Stránská, Teichmanová
2007/08
Bodování SCM: 1. místo
Extraliga starších dorostenek: 2. místo, trenér: Z. Sýkora (play-off Frisco Brno 3:1, 1. Hradec Králové, 2. Trutnov, 3. Strakonice, 4. Sparta)
Andrea Vacková nejlepší střelkyně trestných hodů extraligy
Eva Skutilová třetí nejlepší střelkyně trojek extraligy
Eva Koďousková nejlepší střelkyně Mistrovství ČR
Eva Koďousková členkou All stars-teamu Mistrovství ČR
Skutilová, Koďousková, Vacková, Smilnická J., Krieglerová, Záplatová, Stiehlová, Hindráková Z., Rybová, Friebelová, Tothová, Samcová, Rosíková, Mikulová, Tomšíková
Extraliga mladších dorostenek: 9. místo, trenér: P. Kapitulčin
Petra Záplatová třetí nejčastější střelkyně trestných hodů extraligy
Záplatová, Rybová, Tothová, Bělohoubková, Vančurová I., Valentová, Skokanová, Hovorková V., Vančurová L., Totková, Mervínská, Štemberková, Teichmanová, Matějáková
2008/09
Bodování SCM: 3. místo
Extraliga starších dorostenek: 4. místo, trenér: Z. Sýkora (play-off USK 3:2, 1. Hradec Králové, 2. Valosun, 3. Strakonice)
Petra Záplatová třetí nejčastější střelkyně trestných hodů extraligy
Záplatová, Skutilová, Friebelová, Tothová, Rybová, Dybalová, Krieglerová, Stiehlová, Bělohoubková, Rosíková, Samcová, Hindráková Z.
Extraliga mladších dorostenek: 9. místo, trenér: P. Kapitulčin
Klára Nečekalová druhá nejlepší střelkyně trestných hodů extraligy
Michaela Mazurová třetí nejlepší střelkyně trestných hodů extraligy
Strnadová J., Nečekalová, Mervínská, Skokanová, Mazurová, Vančurová L., Pawlová, Totková, Hřebřinová, Janáková, Štemberková, Teichmanová, Hovorková A., Matějáková
2009/10
Bodování SCM: 2. místo
Extraliga starších dorostenek: 8. místo, trenér P. Kapitulčin (play-off USK 2:3)
Tothová, Záplatová, Bělohoubková, Kozumplíková, Mervínská, Rybová, Mazurová, Skokanová, Strnadová J., Nečekalová, Kynčlová, Kustvánová, Totková, Brázdová, Janáková, Štemberková
Extraliga mladších dorostenek: 1. místo, trenér P. Kapitulčin (play-off Valosun 3:0, 1. TU, 2. USK, 3. HK, 4. Strakonice)
Jana Strnadová členkou All-stars teamu Mistrovství ČR
Michaela Mazurová členkou All-stars teamu Mistrovství ČR
Kateřina Kozumplíková třetí nejlepší střelkyní trestných hodů extraligy
Mervínská, Strnadová J., Skokanová, Kozumplíková, Mazurová, Kustvánová, Nečekalová, Janáková, Hřebřinová, Havlová, Andrlíková, Brázdová, Pawlová, Potočková M.
2010/11
Bodování SCM: 4. místo
Extraliga starších dorostenek: 6. místo, trenér P. Kapitulčin (play-off Ostrava 2:3)
Strnadová J., Kozumplíková, Skokanová, Mervínská, Mazurová, Nečekalová, Havlová, Janáková, Murgašová, Fialová, Hřebřinová, Talácková, Totková, Brožková, Brázdová
Extraliga mladších dorostenek: 9. místo, trenér P. Kapitulčin
Havlová, Hřebřinová, Murgašová, Talácková, Fialová, Zlevorová, Potočková M., Brožková, Andrlíková, Brázdová, Brzková, Gaislerová, Petrovová, Knapová, Ponocná, Rumpová
2011/12
Bodování SCM: 5. místo
Extraliga juniorek U19: 5. místo, trenér P. Kapitulčin (play-off USK 0:3)
Gabriela Mervínská nejlepší doskakovačkou soutěže
Gabriela Mervínská nejlépe útočně doskakující hráčkou soutěže
Gabriela Mervínská neužitečnější hráčkou soutěže
Anežka Skokanová třetí nejlepší střelec trestných hodů soutěže
Mervínská, Kozumplíková, Skokanová, Talácková, Nečekalová, Veselá, Murgašová, Strnadová J., Mazurová, Havlová, Potočková, Strnadová M., Janáková, Fialová, Brázdová, Hřebřinová, Brožková, Andrlíková, Ponocná, Zlevorová
Extraliga kadetek U17: 6. místo, trenér P. Kapitulčin (play-off Hr. Králové 1:3)
Aneta Andrlíková nejlepší střelkyní trestných hodů soutěže
Talácková, Veselá, Potočková, Hřebřinová, Andrlíková, Brožková, Fialová, Strnadová M., Zlevorová, Jedličková, Gaislerová, Ponocná, Knapová, Brzková
2012/13
Bodování SCM: 5. místo
Extraliga juniorek U19: 9. místo, trenér P. Kapitulčin
Tereza Brožková druhou nejlepší střelkyní trestných hodů v soutěži
Michaela Strnadová třetí nejlepší hráčkou soutěže v ziscích
Strnadová M., Talácková, Gaislerová, Potočková, Havlová, Murgašová, Andrlíková, Veselá, Zlevorová, Hřebřinová, Ponocná, Brožková, Knapová, Brázdová, Brzková, Tomanová, Bachtíková, Caldová, Kaminská
Extraliga kadetek U17: 10. místo, trenér P. Kapitulčin
Michaela Gaislerová druhou nejlepší střelkyní trestných hodů v soutěži
Gaislerová, Potočková, Veselá, Klokočníková, Andrlíková, Hrabětová, Zlevorová, Herinková, Štelzerová, Holéczyová, Jedličková, Knapová, Ponocná, Váchová, Čmejrková, Brzková, Tomanová, Pilná, Bachtíková
2013/14
Bodování SCM: 5. místo
Extraliga juniorek U19: 8. místo, trenér P. Kapitulčin (play-off 0:3 SŠMH Brno)
Michaela Potočková třetí v počtu asistencí v celé extralize
Gaislerová, Talácková, Strnadová, Potočková, Hrabětová, Štelzerová, Brožková, Herinková, Pekarčíková, Váchová, Ponocná, Knapová, Bachtíková, Tomanová, Brzková, Čížková
Extraliga kadetek U17: 9. místo, trenér P. Kapitulčin
Štelzerová, Hrabětová, Váchová, Herinková, Patočková, Čížková, Hlaváčová, Tomanová, Rylichová, Krajáková, Vejdovská, Vašáková, Plešingerová, Kábrtová, Valentová, Bachtíková, Kulíšková, Šimková, Pšeničková, Cabrnochová
2014/15
Bodování SCM: 4. místo
Extraliga juniorek U19: 10. místo, trenér P. Kapitulčin
Potočková, Herinková, Štelzerová, Rylichová, Váchová, Vymazalová, Šimková, Vašáková, Němečková, Patočková, Tomanová, Štebetáková, Bachtíková, Brzková, Andrlíková, Kábrtová, Vlková, Valentová
Extraliga kadetek U17: 4. místo, trenér P. Kapitulčin (play-off 3:0 Slovanka, 1. SŠMH Brno, 2. BA Sparta, 3. USK Praha)
Váchová, Štelzerová, Rylichová, Herinková, Vymazalová, Patočková, Vašáková, Štěbetáková, Šimková, Kábrtová, Plešingerová, Valentová, Vlková, Krajáková, Přenosilová, Heinzelová