63 Schubertová Rosa
81 Libřická Tereza
První vítězství ze hřiště soupeře
10. 11. 2018, Petr Kapitulčin

První letošní vítězství ze soupeřova hřiště vezou starší žákyně. A to i přes strašidelný vstup do druhého poločasu (úsek 18:2 pro domácí) a 16 zahozených šestek (25/9).

Tradiční zápas jako na houpačce odehrály starší žákyně. Koncentrovaný vstup do utkání, rychlé vedení 7:0. Následně dvě neproměněné vyložené příležitosti, okamžitá "ztráta hlavy" a během minuty už vedl soupeř. A takto se skóre přelévalo ze strany na stranu v podstatě celý první poločas.

Po změně stran přichází tradiční propadák, snad ještě větší než obvykle. První čtyři minuty, dva time-outy, přesto úsek 18:2 pro domácí. Náš tým neexistoval v obraně, v útoku, ale ani mentálně. Soupeř nás naštěstí nedorazil, ale přesto až do 32. minuty vše vypadalo na jasné vítězství domácích. Poté se ale Litoměřicím stalo něco podobného jako nám, neproměnění několika šancí, naopak my jste si nechali konečně říct a vrátili jsme se k tomu, co chceme hrát. Několika povedenými útoky a hlavně lehčími koši z protiútoku a po doskoku jsme úsekem 0:15 otočili zápas. Dvě vteřiny před koncem se nám dokonce naskytla šance vybojoval si lepší vzájemné zápasy, pokyny z time-outu jsme splnili na výbornou, se sirénou jsme dostali možnost střílet trestné hody - ale ty dnes (a nejen dnes) nebyly naší nejsilnější zbraní..

SLOVAN LITOMĚŘICE - LOKO TRUTNOV  61 : 67  (11:13,27:31,55:45)

Body: Tomiová 17, Hrubá 12, Míčková 10, Krebsová 9.. - Suchánková 22 (2x3,4/0), Zitová S. 18 (1x3,7/3), Kubečková 11 (1x3,5/4), Seifrtová 6 (5/0), Machová G. 3 (2/1), Machová N. 2, Rózanská 2, Boučková 2, Šímová 1 (2/1), Andrlová 0

TH: 11/5 - 25/9, trojky: 6 - 4, fauly: 19 - 16