Je 20.09.2018, svátek má Oleg, Helmut, slavíme Světový den bez aut Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  LOKOMOTIVA  TRUTNOV o.s.
FIBA EUROPE


Bulletin ŽBL 2017/2018


ŽBL


Český pohár
Týmy sezony
2018-2019
  Loko Trutnov
  BLK Slavia
  DSK Basketball
  U19 Chance
  Žabiny Brno
  Slovanka MB
  ZVVZ USK Praha
  Sokol Hradec
  SBŠ Ostrava
  KP Brno
  Teamstore Brno
Nejlepší střelkyně
(podle ø na zápas)


3. ZŠ Komenského

Fan´s Trutnov

Trutnovské týmy absolvovaly soustředění fotak
03. 09. 2018, Jana Strnadová

Již 3. ročník letního soustředění v Hlušicích za sebou mají dívčí týmy. Od nejmenších U11 až po ženy, od neděle do pátku hráčky polykaly tréninkové dávky.

...

Zatímco ženy, dorostenky a žákyně absolvovaly většinu tréninků v tělocvičně, minižákyně využívaly i venkovní areál. Basketbalové tréninky byly zaměřené na individuální činnosti, rychlý protiútok a týmovou součinnost a to jak v obranně, tak především v útoku. Nejmladší minižákyně se zaměřily na práci si míčem, jejich tréninky byly pestré, prokládané soutěžemi, tak aby to hráčky především bavilo.

V pátek se uskutečnilo klání všech hráček, které byly rozděleny do 4 týmů napříč všemi kategoriemi. "Hlušická olympiáda" kromě slavnostního nástupu i ukončení obsahovala tradiční i méně tradiční soutěže. Olympiáda splnila účel, opět se hráčky navzájem o něco lépe poznaly, během soutěží panovala pěkná atmosféra při fandění svým týmům a celá akce byla velice podařená.

Místní areál nám jako každý rok poskytl výborné prostředí pro přípravu na novou náročnou sezonu. I letos se nás sešlo více než v minulých letech a my doufáme, že tento nárůst bude pokračovat.

Celá fotogalerie: https://strny88.rajce.idnes.cz/Soustredeni_2018/Zpět ...
Trutnovské týmy absolvovaly soustředění
28. 08. 2016, Jana Strnadová

Trutnovské týmy se od neděle do soboty zúčastnily letního basketbalového soustředění v Hlušicích. Od nejmladších minižákyň přes žákyně až po dorostenky absolvovaly hráčky šestidenní blok přípravy na novou sezonu. Pro některé to bylo vůbec 1. basketbalové soustředění v basketbalové kariéře. Přes 50 dětí bylo rozděleno do 4 tréninkových skupin – U11/U12, U13/U14 U15/U17 a U19.

...

 Zatímco dorostenky trénovaly povětšinou v hale, minižákovské a žákovské týmy využívaly i venkovní prostředí. V pěkném prostředí místní školy a internátu každá tréninková skupina absolvovala až 3 tréninky denně. Během tréninkových jednotek jsme se zaměřovaly především na práci s míče v tělocvičně, venku byly tréninky zaměřeny na rychlost a výbušnost. V době volna hráčky hrály společenské hry a velmi využívaný byl také stolní tenis a stolní fotbal. Energii hráčkám dodávala pravidelná výborná strava v místní školní jídelně. Celé soustředění jsme zvládly bez větších problémů. Drobné šrámy na zdraví byly způsobeny především únavou a všechny snad brzy přebolí. Soustředění se obešlo i bez větších kázeňských prohřešků, za což hráčky zaslouží pochvalu.

Minižákyně a žákyně mezi sebou svedly boj v sedmiboji. U11/U12 soutěžily v hodu medicinbalem, trojskoku, hodu tenisovým míčkem, sprintem na 30 m, slalomem v tělocvičně, člunkovým během a na závěr absolvovaly vytrvalostní běh. Ve většině disciplín byly výsledky velmi vyrovnané a pochvalu zaslouží všechny hráčky, které celý sedmiboj dokončily. Nejlépe si vedla Anička Týfová, která celou soutěž vyhrála před Aničkou Zahradníkovou. 3. místo obsadila Vikča Kulichová, která těsně porazila Verču Vargovou. Všechny disciplíny dokončily pak už jen Kája Rosulková a Izí Bönischová.

Starší minižákyně a mladší žákyně soutěžily ve stejných disciplínách, ale na rozdíl od svých mladších spoluhráček neházely tenisákem, ale skákaly minutu přes švihadlo. A právě tato disciplína celou soutěž rozhodla. Velký boj o 1. místo svedly Verča Kuželková a Verča Borsová. Nakonec pouze o 13 bodů vyhrála Verča Borsová, podobný boj byl i o 3. místo mezi Hedvikou Hartmanovou a Vikčou Karasula. Pouze 12 bodů rozhodlo o tom, že 3. místo obsadila Vikča Karasula. V této kategorii dokončilo celý sedmiboj 11 hráček a opět všechny zaslouží pochvalu za nasazení.

Celé soustředění jsme zakončily soutěžemi všech zúčastněných hráček, které byly rozděleny do 5-ti družstev. Po boji vyhrálo družstvo žlutých ve složení: Zuzka Šimková (U19), Pája Kábrtová (U19), Štěpánka Ježková (U17), Klára Švarcová (U17), Aneta Finková (U17), Áďa Blažková (U14), Týna Jirmanová (U14), Gabča Machová (U13), Kája Rosulková (U11) a Claudie Zitová (U11). Soustředění  bylo prospěšné nejen po basketbalové stránce, ale i že se mohly navzájem poznat všechny hráčky mezi sebou napříč kategoriemi. Věřím, že všechny získané zkušenosti hráčky uplatní třeba už příští týden na turnajích, které čekají kategorie U11,U13, U15,U17 i U19.

Celou fotogalerii ze soustředění najdete zde: http://strny88.rajce.idnes.cz/   (včetně soutěží během posledního dne)Zpět ...
NAVRCHOLU.cz

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

BAK

DLNK

DLNK

Radio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 OBI
OBI
DMS POMOCKOSEM na 87 777
DMS POMOCKOSEM
Výročí
25. 09.
dort Izabela Bönischová
(St. mini U13, Ml. mini U12, Mini mini U11, Mini minci U 11)
22. 09.
dort Kristina Anna Jirmanová
(Kadetky U17 - B, St. žákyně U15)
21. 09.
black-rose Vzpomínáme na jednu z největších osobností a postav v historii trutnovského basketbalu, trenéra, dlouholetého tajemníka TJ Lokomotiva Otu Plešingera. (†21.09.2009)
20. 09.
dort Štěpánka Ježková
(Juniorky U19, Kadetky U17)
19. 09.
dort Kateřina Kozumplíková
(Ženy A, asistentka trenéra U17, U14, U13)
 
Nilfisk Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz