Je 21.07.2018, svátek má Vítězslav, Dalida, Vítězslava Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  LOKOMOTIVA  TRUTNOV o.s.
FIBA EUROPE


Bulletin ŽBL 2017/2018


ŽBL


Český pohár
Týmy sezony
2018-2019
  Basket Slovanka
  Levhartice
  HB Basket
  KP Brno
  Sokol H.
  SBŠ Ostrava
  BA Sparta
  USK Praha
  Studánka
  Žabiny Brno
  Loko Trutnov
  Sokol Nilfisk H.
  BK Havířov
Nejlepší střelkyně
(podle ø na zápas)


3. ZŠ Komenského

Fan´s Trutnov

Domácí sezónu zahájí kadetky Memoriálem Milana Losy
29. 06. 2018, Petr Kapitulčin

Prvními zápasy nové sezóny v hale ZŠ Komenského budou souboje kadetek v rámci již jedenáctého ročníku Memoriálu Milana Losy.

Letos bude startovat jen pět celků, jelikož s ohledem na rekonstrukci haly gymnázia musela být letos kapacita turnaje snížena. Přesto se dají očekávat velice kvalitní utkání pěti extraligových týmů - kromě našich kadetek, se představí stříbrný tým loňského ročníku extraligy U17, brněnské Žabiny, stříbrný tým z extraligy U15, HB Basket, další účastník MČR U15 (druhý po základní části a nakonec čtvrtý), Levhartice Chomutov), náš celek (4. místo na MČR U17) a sestavu doplňuje tradiční účastník jak našeho turnaje, tak extraligy kadetek (loni 6. místo), Studánka Pardubice.

rozlosování
pátek 7.9.
18:00
HB BASKET
LOKO TRUTNOV
19:45
ŽABINY BRNO
BK CHOMUTOV
sobota 8.9.
9:00
STUDÁNKA PARDUBICE
BK CHOMUTOV
11:00
LOKO TRUTNOV
ŽABINY BRNO
13:00
HB BASKET
STUDÁNKA PARDUBICE
15:30
BK CHOMUTOV
LOKO TRUTNOV
17:30
ŽABINY BRNO
HB BASKET
neděle 9.9.
8:30
LOKO TRUTNOV
STUDÁNKA PARDUBICE
10:30
BK CHOMUTOV
HB BASKET
12:30
STUDÁNKA PARDUBICE
ŽABINY BRNO

historie turnaje

2017:

Medailisté: 1. Sokol Hradec Králové, 2. BK Loko Trutnov, 3. Levhartice Chomutov

MVP: Anna Pleskotová (Hradec), nejlepší střelkyně: Tereza Králová (Trutnov)

All stars: Hrabovská (Chomutov), Fišerová (Hradec), Šitancová (Pce), Šmahelová (Trutnov), Pogányová (Brno)

2016:

Medailisté: 1. SŠMH Brno, 2. Studánka Pardubice, 3. SBŠ Ostrava

MVP: Kateřina Galíčková (SŠMH), nejlepší střelkyně: Anežka Kopecká (Havířov)

All stars: Švagerová (Brno), Miklíková (Ostrava), Lačná (Trutnov), Juhászová (HB), Tabačková (Pce)

2015:

Medailisté: 1. Žabiny Brno, 2. BK Havířov, 3. Studánka Pardubice

MVP: Anežka Kopecká (Havířov), nejlepší střelkyně: Anna Kubíčková (Havířov)

All stars: Šotolová (Pardubice), Rašková (Havířov), Vašáková (Trutnov), Havlíková, Vitulová (Brno)

2014:

Medailisté: 1. SŠMH Brno, 2. SBŠ Ostrava, 3. Studánka Pardubice

MVP: Tereza Vitulová (SŠMH Brno), nejlepší střelkyně: Karolína Šotolová (Studánka),

All stars: Váchová (Trutnov), Gašicová (Brno), Rašková, Smutná (Ostrava), Vejdovská (Studánka)

2013 (společný turnaj U19+U17):

Medailisté: 1. SŠMH Brno, 2. KARA Trutnov A, 3. Sokol Hr. Králové A

MVP: Zuzana Talácková (Trutnov), nejlepší střelkyně: Michaela Matušková (Hr. Králové)

All stars: Andělová, Běloušková (Hradec), Potočková (Trutnov), Šoukalová, Bubeníková (Brno)

2012:

Medailisté: 1. KARA Trutnov, 2. Loko Karovy Vary, 3. Valosun Brno

MVP: Hana Veselá (Trutnov), nejlepší střelkyně: Petra Holešínská (Kyjov)

All stars: Aulichová (Aritma), Potočková (Trutnov), Kopecká (Valosun), Moučková, Jenšíková (K.Vary)

2011:

Medailisté: 1. KARA Trutnov, 2. Valosun Brno, 3. Baník Most

MVP: Hana Veselá (Trutnov), nejlepší střelkyně: Tereza Čermáková (Most)

All stars: Morávková, Valasová (Ostrava), Potočková (Trutnov), Šenková (Valosun), Nováková (Most)

2010:

Medailisté: 1. Studánka Pardubice, 2. BK Prosek, 3. OSK Olomouc

MVP: Eliška Chocholoušová (Studánka), nejlepší střelkyně: Žaneta Dušková (Studánka)

All stars: Urbanová (Poděbrady), Potočková (Trutnov), Hlaváčková (Pce), Kulhánková (Prosek), Sehnalová (Olomouc)

2009:

Medailisté: 1. KARA Trutnov, 2. Baník Most, 3. BK Příbor

MVP: Jana Strnadová (Trutnov), nejlepší střelkyně: Klára Nečekalová (Trutnov)

All stars: Čermáková (Most), Šťastná (Příbor), Kustvánová, Mervínská (Trutnov), Salačová (Most)

2008:

Medailisté: 1. KARA Trutnov, 2. ŠBK Sadská, 3. Studánka Pardubice

MVP: Klára Nečekalová (Trutnov), nejlepší střelkyně: Dominika Štědrá (Sadská)

All stars: Hojková (Sadská), Strnadová (Trutnov), Jezdinská, Bílková (Pardubice), Janoušová (Nymburk)



Zpět ...
NAVRCHOLU.cz

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

BAK

DLNK

DLNK

Radio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 OBI
OBI
DMS POMOCKOSEM na 87 777
DMS POMOCKOSEM
Výročí
24. 07.
dort Anna Chlebová
(Ml. mini U12, Mini mini U11, Mini minci U 11)
24. 07.
dort Ondřej Klucho
(Mini minci U 11)
24. 07.
dort Veronika Kuželková
(Kadetky U17, Kadetky U17 - B, St. žákyně U15)
21. 07.
dort Andrea Vacková
(Ženy A, trenérka přípravky)
 
Nilfisk Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz