99 Linhartová Eliška
14 let |     P     |  176 cm
Tři zápasy v jednom
02. 12. 2017, Petr Kapitulčin

Tři zápasy v jednom dnes odehrály naše kadetky. První minuty hrály basketbal zejména ony, poté ale na patnáct minut nechaly sólo soupeřkám. Až za stavu 37:53 rozehrál domácí tým nový zápas a nakonec otočil skóre ve svůj prospěch.

Začátek zápasu ani v nejmenším nenaznačoval zápletku, kterou nakonec dnešní klání přinese. Domácím hráčkám se chtělo běhat a rychle jsme si vybudovali dvouciferné vedení. Ovšem zbytek poločasu, zejména posledních pět minut, jsme se nechali inspirovat blížícími se Vánocemi a chtěli věnovat pardubickým pěkný dárek pod stromeček (úsek 2:16 v posledních čtyřech minutách, v posledních osmi 6:23).

Na začátku druhé půle to vypadalo, že chceme náš dárek soupeřkám opravdu vnutit (devět inkasovaných bodů za dvě a půl minuty), ale Pardubice si ho naštěstí rozbalit nechtěly. Ještě během třetí čtvrtiny jsme se vrátili do zápasu a čtyři minuty před koncem za stavu 69:63 hrálo znovu vše pro nás. Bohužel, dvě možnosti rychlého protiútoku jsme nevyužili, třikrát jsme zahodili z pod koše, ale naštěstí soupeřky nás nepotrestaly a Ježková jednou šestkou navýšila na 70:66. Snížit dokázala Tabačková (70:68), ale v koncovce už nikdo další neskóroval s výjimkou jednoho trestného hodu Holubcové (71:68).

Připsali jsme si velice cenné vítězství. Ale zisk dvou bodů nás nesmí ukolébat v tom, že jak pracujeme a hrajeme je v pořádku, když se vyhrálo.. Zítra musíme nutně předvést lepší a koncentrovanější výkon!

LOKO TRUTNOV - STUDÁNKA PARDUBICE  71 : 68  (25:17,34:44,56:59)

Body: Šmahelová 21 (5/5), Ježková 17 (3/3), Holubcová 13 (4/3), Baťašová 6, Králová 5 (1x3), Votočková 3 (3/1), Švarcová 2, Finková 2 (2/0), Linhartová 2, Všetečková 0 - Šitancová 20, Tabačková 18, Jezdinská 16, Pavlíčková 10..

TH: 17/12 - 14/9, trojky: 3 - 2, fauly: 14 - 16

Účast na hřišti: Holubcová +12, Ježková +9, Šmahelová +7, Švarcová +7, Linhartová +6, Baťašová +4, Králová -3, Všetečková -6, Finková -8, Votočková -13