Je 16.07.2018, svátek má Luboš, Karmela, Karmen, Rút Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
Tabulka soutěže
Základní část
1  ŠBK Parker-Hannifin Sadská
2  BSK Jičín
3  Nobiles Nusle
4  Loko Trutnov
5  Basket Poděbrady
6  USK Praha
Nejlepší střelkyně
(podle ø na zápas)
S Hradcem v extralize dle očekávání
02. 03. 2018, Jana Strnadová

Proti jednomu z favoritů na mistrovský titul jsme nastoupily bez několika hráček, v úzké rotaci. Přesto 1. zápas byl i přes prohru velice povedený, ve 2. zápase jsme nenašly fyzické ani morální síly, abychom výkon zopakovaly.

 LOKO TRUTNOV - SOKOL NILFISK HRADEC KRÁLOVÉ 42:81 (14:8 8:28 5:23)

 

Do utkání jsme vstoupily velice dobře. Dobrá obrana, doskok a žádný strach v útoku znamenal vedení 6:0. Ani ve zbytku 1. čtvrtiny se soupeř nedokázal výrazně prosadit, naopak my pokračovaly v nadšeném výkonu (škoda, že nebyla větší podpora z lavičky a z hlediště, když jsme předváděly tak pěkný výkon) a odměnou nám byla vyhraná 1. čtvrtina! Rozhodně to byla jedna z nejpovedenějších čtvrtin v tomto roce - každá hráčka si plnila svoje povinnosti v obraně, na doskoku (zde si na svůj věk výborně vedla Zitová C.) a náš protiútok byl velice účinný. Od 2. čtvrtiny již Hradec začal potvrzovat roli favorita a postupně si vypracoval vedení. Rozhodně to nebyl špatný zápas a výsledek mohl být ještě lepší, kdybychom omezily počet zbytečných ztrát, kdy v tísni míč pouze odhazujeme, místo toho abychom ho podržely i za cenu rozskoku a stihly se vrátit do obrany. Z toho soupeř vytěžil nejvíce bodů.

 

Body: Seifrtová 12, Zitová S. 12 (6/4), Týfová 6 (2/2), Machová G. 4, Suchánková 4, Zitová C. 2, Machová N. 2, Plašilová, Pleskotová

TH: 8/6

 

 

SOKOL NILFISK HRADEC KRÁLOVÉ - LOKO TRUTNOV 104:25 (30:5 54:7 85:17)

2. zápas se odehrál v krátkém sledu po konci prvního utkání a to nebylo nic pro nás. Soupeř zápas začal se svoji lepší pětkou, výrazně přidal v obraně a náš unavený tým neměl na to si s touto obranou poradit. Takže od úvodu se řešil pouze rozdíl ve skóre. I přes pochopitelnou únavu si myslím, že se zápas dal odehrát lépe, ale to, že neumíme pracovat pod únavou a donutit se věci dělat pořádně (chytání míče, uvolňování bez míče, doskok, prudké přihrávky) řešíme již dlouho a ve vyrovnaných zápasech nás to zatím vždy stálo vítězství. Dneska byla ideální příležitost si to vyzkoušet, ale opět jsme se "hecnout" nedokázaly a nechaly jsme si ještě pěkně naložit.

 

Body: Zitová S. 7 (2/1), Suchánková 6 (4/2), Seifrtová 6 (4/2), Týfová 2 (2/0), Machová G. 2, Zitová C. 2 (2/0), Plašilová, Machová N., Pleskotová

TH: 14/5Zpět ...
NAVRCHOLU.cz

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

BAK

DLNK

DLNK

Radio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 OBI
OBI
DMS POMOCKOSEM na 87 777
DMS POMOCKOSEM
Výročí
21. 07.
dort Andrea Vacková
(Ženy A, trenérka přípravky)
19. 07.
dort Anna Rylichová
(Ženy A, Juniorky U19, asistentka přípravky)
19. 07.
dort Hana Tomanová
(Ženy B)
18. 07.
dort Lucie Trávničková
(St. mini U13)
16. 07.
dort Klára Dermerová
(Kadetky U17 - B, St. mini U13)
 
Nilfisk Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz